بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

این روزها خودروهای ساخت رنو فرانسه در هر خیابانی به چشم می خورد، به خصوص خودرو ال نود و ساندرو که به وفور در ایران یافت می شود و این موضوع را مدیون نگین خودرو هستیم. اما یکی از مهم ترین مسائل پس از خرید خودرو، تعمیر و نگهداری آن می باشد. خودروهای خارجی و به خصوص خودروهایی که ساخت کمپانی رنو می باشند با توجه به دفترچه راهنما می بایست هرچند وقت یکبار سرویس شوند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

حتما شما نیز می دانید که خودروهای خارجی را نباید به هر تعمیرگاهی سپرد چراکه ممکن است سبب بروز مشکلات جدی تری شوند. آیا بهترین تعمیرگاه رنو را می شناسید؟ می دانید برای سرویس دوره ای خوردو رنو خود به کجا باید مراجعه کنید؟ در این بخش با شما هستیم تا شما را با بهترین تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران آشنا کنیم. یکی از بهترین ها در این زمینه تعمیرگاه تخصصی ایران رنو می باشد که متخصص در زمینه تعمیرات تمامی خودروهای رنو است. این تعمیرگاه توانسته است در فاصله ای کوتاه به دلیل اعتماد شما عزیزان و تجربه کاری بالا به یکی از بهترین ها تبدیل شود.

تلفن تماس: 09128896509 مهندس یوسف قدردان

تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران

کلیه خدمات مربوط به تعمیر و سرویس مگان در ایران رنو توسط تعمیرکاران حرفه ای صورت می پذیرد. اگرچه تشخیص مشکلات فنی یکی خودرو تنها از عهده یک متخصص برمی آید اما آشنایی با برخی از مشکلات شایع آن می تواند به شما کمک کند تا در زمان دقیق تری خودرو خود را به دست یک تعمیرکار بسپارید. شما می توانید برای دریافت کلیه خدمات مربوط به مگان به تعمیرگاه تخصصی مگان مربوط به ایران رنو مراجعه کنید.

از عمده خدماتی که در این مجموعه صورت می پذیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر موتور مگان: موتور مگان به هیچ وجه مسئله‌ی ساده‌ای نیست که بتوان نسبت به آن بی‌تفاوت عمل کرد؛ چراکه قطعات این خودروی پیشرفته تقریباً گران هستند و می‌بایست ایرادات کوچک را با کمک یک تعمیرگاه رنو مگان رفع کرد تا تبدیل به ایرادات بزرگ و خاص نشود. لازم به ذکر است که هر چند سال یکبار موتورشویی و شستشوی موتور نیز برای محافظت و مراقبت از موتور مگان لازم و ضروری محسوب می‌شود.

گیربکس مگان: در صورتی که گیربکس مگان شما دچار مشکل شود، می‌بایست تعمیر گیربکس اتوماتیک مگان 2000 خود را به یک تعمیرکار حرفه‌ای بسپارید. تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک از گیربکس‌های دستی به مراتب سخت‌تر است، به همین جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک مگان 2000 حتما به یک تعمیرگاه تخصصی مگان نیازمند خواهد بود.

تعویض روغن موتور مگان: تعویض روغن موتور همراه با فیلترها صورت می گیر. اگر روغن موتور دیرتر از موعد تعویض گردد روغن کیفیت خود را از دست می دهد و باعث جرم بستن در داخل موتور می شود و خسارات جبران ناپذیری را به موتور وارد می کند. تعویض روغن موتور هر 7 هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی ایران رنو صورت می گیرد.

تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران

رنو ساندور خودرویی که اخیرا با همکاری نیسان و پارس خودرو در کشور ایران عرضه شده است. این خودرو در دو مدل دنده دستی و دنده اتوماتیک در بازار ایران وجود دارد. از نظر تجهیزات نسبت به دیگر خودروهای رنو مانند داستر در سطح پایین تری قرار دارد ولی کیفیت این خودرو بالاست و می توان به عنوان یک خودروی خانوادگی مناسب آن را در نظر گرفت.

خودوری ساندرو ساخت کشور فرانسه است و در سال 2009 طراحی شده است. دارای موتور چهار سیلندر و 16 سوپاپ است. از امکانات رنو ساندرو می توان به ترمزهای جلو دیسکی و عقب کاسه ای و ترمز ضد قفل ABS اشاره کرد. همواره اولین سوال پس از خرید یک خودروی خوب و خارجی این است که برای سرویس خودرو کجا مراجعه کنم؟ شما می توانید برای دریافت کلیه خدمات مربوط به ساندرو به تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران مراجعه کنید.

سرویس های مهم رنو ساندرو

  • سرویس مربوط به تعویض تسمه تایم

در تعمیرگاه تخصصی ساندرو تعویض کیت کامل تسمه تایم در هر 60 هزار کیلومتر صورت می گیرد. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو ساندرو درج شده است. در صورتی که تعویض تسمه تایم خودروی را به تعویض بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم سبب بهم ریختن زمان حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های جبران ناپذیری را به بار می آورد. در نظر داشته باشید پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

  • تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس در تعمیرگاه تخصصی ساندرو هر 50 هزار کیلومتر صورت می گیرد که زمان استاندارد با توجه به دفترچه راهنمای خودرو ساندرو می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس به موقع تعویض نشود سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که تعویض روغن گیربکس حتما می بایست توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن سبب خرابی خودرو می شود. این کار در تعمیرگاه تخصصی ایران رنو توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

  • تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور همراه با فیلترها هر 7 هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی ساندرو انجام می شود. اگر از زمان تعویض روغن موتور شما بگذرد سبب جرم بستن درون موتور می شود که می بایست برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه کنید که هزینه های اضافی را شامل می شود.

آشنایی با بهترین تعمیرگاه تخصصی رنو

ایران رنو نام یک تعمیرگاه تخصصی مگان است که خدمات متنوعی را برای دارندگان خوددرو مگان در تهران ارائه می‌کند. ایران رنو به عنوان یکی از نمایندگی‎‌های معتبر رنو مگان در تهران فعالیت می‌کند و برای تعمیر و رفع مشکلات خودرو فقط و فقط از قطعات اصل و اورجینال استفاده خواهد کرد. ایران رنو ارائه دهنده‌ی خدماتی نظیر تعمیر گیربکس اتوماتیک مگان 2000، تعمیر جلوبندی، تعمیر ، تعویض روغن و … است. به طور کلی این تعمیرگاه مجاز و حرفه‌ای مثل یک بیمارستان کامل قادر است مشکلات خودروی شما را رفع کند

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *