ایران اکسس چیست؟ کیست؟ چه می‌کند؟

ایران اکسس چیست؟ کیست؟ چه می‌کند؟

افرادی که به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب هستند به نکات و عوامل زیادی توجه دارند. یکی از مهمترین این نکات در نظر گرفتن یک شرکت مناسب با خدمات پس از فروش معتبر برای این خرید است. در حال حاضر شرکت‌های بسیار زیادی در ایران وجود دارند که به عرضه سیستم‌های حضور و غیاب اشتغال داشته و خدمات خود را به شیوه‌های حضوری و غیر حضوری در اختیار خریداران قرار می‌دهند. یکی از بهترین این شرکت‌ها مجموعه ایران اکسس است.

بسیاری از افراد با این مجموعه و خدمات عرضه شده در آن به اندازه کافی آشنایی داشته و یا تاکنون، محصولات این مجموعه را برای خرید در نظر گرفته‌اند. اما ممکن است برخی از افراد هم با این شرکت آشنایی کافی نداشته باشند. به همین دلیل در این مقاله از آرپسه به معرفی شرکت ایران اکسس، خدمات، فعالیت‌ها و مزایای خرید دستگاه حضور و غیاب از این مجموعه خواهیم پرداخت. پس اگر شما هم تمایل دارید بدانید ایران اکسس چه مفهومی دارد؟ کیست؟ چه می‌کند؟ با ما همراه باشید .

ایران اکسس چیست؟

ایران اکسس را می‌توان یک فروشگاه آنلاین به شمار آورد. فروشگاهی که عمده فعالیت‌ها و خدمات خود را عرضه و یا فروش دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد برندهای معتبر و شناخته شده virdi کره جنوبی و zk  کشور چین در کشور قرار داده و می‌توان آن را بهترین نماینده فروش این سیستم‌ها در ایران محسوب کرد.

دیگر فعالیت این مجموعه، توزیع و ارائه گیت کنترل تردد و راهبند خودرویی است. این مجموعه فعالیت‌های خود در راستای تامین و توزیع انواع مختلف سیستم‌های تردد نفر و خودرو را از سال ۱۳۹۹ و به شکل آنلاین و حضوری آغاز نموده و پروژه‌های مربوط به این حوزه را به سرانجام می‌رساند. یکی از مهمترین اصولی که این شرکت بر آن تاکید دارد اصل مشتری مداری و جلب رضایت متقاضیان و کاربران است. از سوی دیگر ایران اکسس از نیروی انسانی با تجربه استفاده کرده و تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری با کیفیتی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

معرفی محصولات ایران اکسس

فروشگاه آنلاین ایران اکسس ارائه دهنده دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل دسترسی، انواع گیت کنترل تردد میله‌ای و شیشه‌ای، دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری، راهبندهای خودرویی در انواع الکترومکانیکی، هیدرولیک و دفنی، نرم‌ افزارهای حضور و غیاب تحت وب و ویندوز در کشور است .

مزایای خرید دستگاه حضور و غیاب از ایران اکسس

در حال حاضر عرضه و فروش سیستم‌های حضور و غیاب در کشور به شکل قاچاق و یا غیر اصل و تقلبی در بازارهای کشور رواج قابل توجهی پیدا کرده و همین عامل هم سبب شده تا بسیاری از خریداران نتوانند دستگاه‌های مطلوب و با کیفیت و اصل را انتخاب و خریداری کنند.

چراکه تشخیص دستگاه اصل از غیر اصل و تقلبی کار دشواری بوده و از عهده هر کسی بر نمی‌آید. به همین دلیل یکی از مهمترین مزایای خرید دستگاه حضور و غیاب از مجموعه ایران اکسس به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش، خرید کالای اصل و اورجینال از برندهای معتبر virdi و Zk است. در واقع ایران اکسس مجموعه بسیار معتبری است که این دستگاه‌ها را به صورت اصل و کاملا اورجینال در اختیار متقاضیان و خریداران قرار می‌دهد. از دیگر مزایای خرید از این واحد نمایندگی فروش، می‌توان به نصب سریع و آسان و استاندارد این سیستم‌ها اشاره کرد.

شما با خرید از این مجموعه به این اطمینان دست پیدا خواهید کرد که سیستم‌تان با رعایت اصول و موازین کاملاً استاندارد نصب شده و مورد بهره برداری قرار گرفته و به زودی دچار آسیب‌های مربوط به مراحل نصب و راه اندازی نخواهد شد. این مجموعه دستگاه‌های حضور و غیاب و سایر سیستم‌های کنترل تردد خود را به همراه گارانتی معتبر در اختیار شما قرار داده و می‌توانید از خدمات پس از فروش مناسب آن هم استفاده کنید. این مزیت برای دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل دسترسی مزیت بسیار مهمی است.

چرا که کمک می‌کند تا شما بتوانید سال‌های سال از دستگاه خود استفاده کرده و با ایجاد هر گونه اشکال و یا آسیب در عملکرد و یا قطعات دستگاه، قطعات مناسب را با قطعات آسیب‌ دیده جایگزین سازید و یا حتی دستگاه جدیدی را به جای دستگاه آسیب دیده تحویل بگیرید. از آنجایی که مجموعه Iran Access نماینده معتبر فروش سیستم‌های حضور و غیاب برندهای virdi و Zk در کشور ایران است پس شما به راحتی به افراد متخصص و کارآزموده در زمینه این سیستم‌ها و نحوه عملکرد مطلوب‌شان دسترسی خواهید داشت.

مزایای خرید دستگاه حضور و غیاب از ایران اکسس چیست؟

پس اطمینان‌تان از خریدی که انجام داده‌اید بیشتر خواهد شد. یکی از مهمترین مزایای خرید دستگاه حضور و غیاب از شرکت ایران اکسس صرفه جویی در هزینه‌های شما و خرید کالا با قیمت مطلوب، به صرفه و کاملا اقتصادی است. این مجموعه ارائه دهنده نرم‌افزارهای حضور و غیاب نیز است. بنابراین می‌توانید به همراه دستگاه خود، نرم افزار آن را نیز تهیه کنید. در این صورت با مشکلاتی از قبیل عدم سازگاری و تناسب دستگاه با نرم افزار مخصوص آن مواجه نخواهید شد.

در صورتی که خرید دستگاه حضور و غیاب مورد نظر خود را از شرکت ایران اکسس انجام دهید می‌توانید از خدمات آموزش صحیح و اصولی این مجموعه نیز برخوردار شده و بهترین آموزش‌ها در این حوزه را دریافت نمایید. شما می‌توانید از هر نقطه‌ای از کشور ایران که در آن سکونت دارید به خرید دستگاه حضور و غیاب از برندهای معتبر از مجموعه ایران اکسس و به شیوه اینترنتی و آنلاین دست زده و محصول مد نظر خود را در هر نقطه‌ای که ترجیح می‌دهید تحویل بگیرید. شرکت ایران اکسس ضمانت داده که کالاهای خریداری شده توسط مشتریان را با سرعتی بسیار بالا و بلافاصله پس از سفارش در اختیار آن‌ها قرار دهد.

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت این مجموعه به آدرس: https://iranacs.com انواع مختلف دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره و عنبیه، اثر انگشت، کارتی و رمزدار را انتخاب نموده و به خرید کالای مد نظر خود دست بزنید. پس در این زمینه نیز با محدودیتی مواجه نخواهید شد .

ایران اکسس چه مفهومی دارد ؟

تاکنون به این نکات اشاره کردیم که ایران اکسس چیست؟ کیست؟ چه می‌کند؟ برخی از کاربران با این پرسش مواجه می‌شوند که ایران اکسس چه مفهومی دارد. در پاسخ به این پرسش باید گفت عبارت ایران اکسس به معنای دسترسی ایران و منظور از آن دسترسی تمامی ایرانیان از سراسر نقاط کشور به دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد برندهای معروف و شناخته شده در جهان به شیوه آنلاین است.

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر این سیستم‌ها یکی از ضروری‌ترین، مدرن‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزاتی هستند که از آن‌ها به منظور ثبت ورود و خروج پرسنل در یک سازمان استفاده می‌شود. از آنجایی که این تجهیزات قادر به تسهیل و روانسازی روند مدیریت و کنترل مطلوب یک مجموعه سازمانی هستند، مدیران به آن‌ها تمایل خاصی نشان می‌دهند.در واقع هدف از به کارگیری دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی؛ خودکار کردن روند حضور و غیاب پرسنل با استفاده از فناوری بیومتریک است. این روش باعث جلوگیری از تقلب و بهبود سرعت در ثبت اطلاعات تردد کاربران می شود. با خرید دستگاه حضور و غیاب از ایران اکسس می‌توانید به‌ راحتی ساعات کار کارکنان را  محاسبه و بررسی نموده و میزان خطاهای احتمالی و انسانی مربوط به محاسبه حقوق و مزایای کارکنان را نیز کاهش دهید.

 

برچسب ها : ایران اکسس,ایران اکسس شدن,ایران اکسسی,iranacs,iran access,دستگاه حضور و غیاب,دستگاه کنترل تردد

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + = 21