ایرپاد پرو ۲: شایعات، اخبار و ویژگی ها

ایرپادهای استاندارد هدفون های محکمی هستند، اما آن هایی که می خواهند تناسب محکم تر و ویژگی های ویژه تری مانند حذف نویز داشته باشند، به ایرپاد پرو روی آورده اند. هدفون های ایرپادز پرو کمی گران تر از نمونه های استاندارد هستند، اما برای بسیاری، ارزش پول را دارند. با این حال، به زودی اپل یک مدل نسل دوم را به صورت آزمایشی با نام ایرپادز پرو ۲ عرضه خواهد کرد.

البته نام گذاری در اپل – لند روان است. این هدفون ممکن است در نهایت نسل دوم ایرپادز پرو نامیده شود. یا شاید فقط نام ایرپادز پرو را نگه دارند و به سادگی آن را جایگزین مدل های قدیمی کنند.

با این حال، صرف نظر از نام گذاری، شایعات نشان می دهند که آن ها می توانند یک خبر هیجان انگیز باشند. این تمام چیزی است که تاکنون در مورد ایرباد بی سیم ایرپادز پرو ۲ می دانیم.

کسب اطلاعات بیشتر: چگونه با دوربین آیفون خود متن را فورا ترجمه کنید

قیمت و تاریخ عرضه ایرپاد پرو جدید

بنابراین چه زمانی بالاخره ایرپاد پرو ۲ را به صورت حضوری دریافت خواهیم کرد؟ البته ما هنوز مطمئن نیستیم، اما کاملا محتمل است که اپل این هدفون را در رویداد ۷ سپتامبر “دور از دسترس” اپل معرفی کند. باتوجه به مدت زمانی که این هدفون ها شایعه شده اند، انتظار می رود که تا پیش از پایان سال عرضه شوند و این رویداد فرصت مناسبی برای انجام این کار خواهد بود. البته، اپل به طور منظم رویداده ای ماه اکتبر را نیز برگزار می کند و کاملا امکان دارد که بتواند این رویداد را برای آن زمان برگزار کند.

با این حال باید قیمت گذاری را دید. انتظار داریم ایرپاد پرو جدید قیمتی مشابه ایرپاد پرو فعلی داشته باشد و این یعنی باید قیمتی در حدود ۲۵۰ دلار داشته باشند. با این حال، اگر اپل موفق شود ویژگی های بیشتری را در هدفون جای دهد، می تواند قیمت هدفون را افزایش دهد.

طراحی جدید ایرپاد پرو

در مورد طراحی ایربادز بعدی ایرپاد پرو ۲ بحث هایی وجود دارد. برخی شایعات حاکی از آن هستند که طراحی کلی تقریبا مشابه مدل فعلی خواهد بود. بااین حال، برخی دیگر می گویند اپل می خواهد طراحی بدون ساقه را به هدفون ایرپادز پرو بیاورد. بلومبرگ نشان می دهد که اپل طراحی جمع و جورتر با شکل گردتر را هدف قرار داده است که می تواند طراحی شبیه به گوگل پیکسل بادز را در اختیار کاربران قرار دهد. برخی شایعات حاکی از آن هستند که ایرپاد پرو ۲ هنوز هم مانند هدفون بیتس فیت پرو بال خواهد داشت.

البته، این موضوع بسیاری از نحوه کار ایرپادهای کنونی را تغییر خواهد داد. ساقه ها به کاربران اجازه می دهند تا جوانه ها را با یک فشار کنترل کنند، به علاوه آن ها را سریع تر قابل تشخیص می کند.

پیش از این برخی شایعات حاکی از آن بودند که ایرپاد پرو ۲ با درگاه USB – C برای شارژ سیمی عرضه خواهد شد، با این حال یادداشت جدیدی از تحلیلگر اپل، مینگ چی کو می گوید که در عوض، این هدفون درگاه لایتنینگ را حفظ خواهد کرد و ممکن است یک درگاه USB – C در مدل نسل سوم وجود داشته باشد. هنوز مشخص نیست که اپل چه زمانی نسل سوم را عرضه خواهد کرد، اما احتمالا تا چند سال دیگر خبری از آن نخواهد بود.

ویژگی های جدید ایرپاد پرو

ایرپاد پرو همیشه نسبت به ایرپادهای استاندارد از ویژگی های بیشتری برخوردار بوده است و مدل بعدی احتمالا تفاوت چندانی نخواهد داشت. ایرپاد پرو ۲ ممکن است ویژگی های جدیدی ارائه دهد که آن ها را پیش از رقابت قرار می دهد. این جدای از ویژگی های ردیابی تناسب اندام است که پیش تر به آن ها پرداختیم. برخی شایعات حاکی از آن است که ایرپادز پرو ۲ توانایی خاموش کردن خودکار حذف نویز را در زمان تشخیص صدا، مانند صدای شریک یا همسر شما، ارائه خواهد داد. و البته از مواردی مانند شارژ بی سیم، حالت شفافیت و غیره نیز پشتیبانی خواهند کرد.

ایرپاد پرو ۲ جدید همچنین ممکن است پشتیبانی بهتری از Find My داشته باشد. این هدفون در حال حاضر از Find My پشتیبانی می کند، اما یکی از شایعات حاکی از آن است که این گجت به غیر از ایربادها از Find My نیز پشتیبانی می کند. به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، آن ها ممکن است از صدای بدون اتلاف نیز پشتیبانی کنند که امکان کیفیت صدای بسیار بهتری را فراهم می کند. این ممکن است به این معنی باشد که اپل اتصال بلوتوث را کنار خواهد گذاشت یا تنها برای دستگاه هایی که از استاندارد جدید اپل پشتیبانی نمی کنند، به بلوتوث متکی خواهد بود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

80 − 70 =