باغ کتاب تهران

باغ کتاب تهران

باغ کتاب تهران، کتابخانه ای مدرن در قلب تهران

تهران، این قلب تپنده پر هرج و مرج ایران، همیشه داستانی شگفت انگیز برای ساکنانش و همچنین مسافران بوده است. پایتخت ایران با داشتن پناهگاهی تاریخی در مرکز خود، امکانات مدرن و سرگرمی‌های گسترده را برای جذب هر سلیقه‌ای در اختیار مردم قرار می‌دهد. یکی از مکان‌هایی که بسیاری از خانواده‌ها و افراد را در تهران مورد توجه قرار می‌دهد، بزرگترین کتابفروشی و مجموعه علمی-تفریحی ایران، باغ کتاب تهران است.

اگر با خانواده و بچه‌ها به ایران سفر می‌کنید، با گذراندن ساعاتی در کتاب‌فروشی‌های رنگارنگ بزرگ یا تجربه پارک تفریحی روباتیک تعاملی کودک یا شاید استراحت در قسمت دنج آن با خوردن یک میان‌وعده، ساندویچ یا آبمیوه دل‌انگیز از باغ کتاب تهران دیدن کنید. ذهن شما در طول سفر به طور خاص در شلوغی شهری که تهران است.

به دانش سفر کنید، مثل یک بچه بازی کنید، هنر را نوازش کنید و استراحت کنید

بزرگترین باغ کتاب، علمی و فرهنگی سرگرمی دارای چهار سفر فوق‌العاده در هر کدام است که می‌توانید بعداً خاطره‌ای آرام بسازید. در سفر علم، کودکان و نوجوانان از دو باغ علمی مجهز و تخصصی برای رده های سنی مختلف بهره مند می شوند.

در سفر به هنر، یک آمفی تئاتر در فضای باز، یک مجموعه سینمایی شامل ده سالن سینمای مدرن با بوفه، یک مرکز فرهنگی پیشگام برای نمایش‌های تئاتر و موسیقی و یک فروشگاه صنایع دستی هنری شرقی به بازدیدکنندگان خدمات می‌دهند.

در سفر تفریحی فضاهای آموزشی و سرگرمی جالبی برای کودکان و نوجوانان شکل می گیرد. این قسمت ها از یک خانه بازی منحصر به فرد برای کودکان زیر شش سال و یک پارک موضوعی پیشرفته با تکنولوژی به نام Robokids تشکیل شده است که برای بهره مندی از انرژی و حرکت برای کودکان تا چهارده سال طراحی شده است. و مجموعه ای به نام فکربازیا بر اساس نظریه هوش های چندگانه هاوارد گاردنر ساخته شده است تا به شما در شناخت مهارت های غریزی بچه ها کمک کند.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی در ایران با دو بخش بزرگسالان و کودکان و نوجوانان است. این سرزمین کتاب بزرگی است که بیش از صدها هزار عنوان کتاب منحصر به فرد و بسیاری از محصولات آموزشی، تفریحی و فرهنگی، بازی‌های فکری و لوازم التحریر را برای خرید به خود اختصاص داده است. مجموعه کتاب مجموعه بسیار وسیعی از مجلدات گسترده از کلاسیک اروپایی تا ادبیات ایران را در خود جای داده است.

باغ کتاب تهران مجموعه ای کنش و اکتشاف

برای توصیف باغ کتاب تهران، بهتر است بازدیدکنندگان را در دسته کتاب‌شناسان و کسانی که می‌آیند تا با هم وقت بگذرانند و تفریح کنند، دسته‌بندی کنیم. تهرانی های واقعی این مکان را برای کشف کتاب، تفریح، تفریح، غذا و کار در فضایی متفاوت انتخاب می کنند.

مجموعه دانشگاهی باغ کتاب نیز یک کشور کوچک برای ارتباطات اجتماعی است. این یک فضای شهری پویا است که می تواند در خدمت هویت ایران باشد، زیرا مشتریان زیادی در هر سنی دارد که از زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی برای استراحت و تفریح می آیند. این باغ برای تشویق شما به فعالیت و خلاقیت ساخته شده است.

معماری باغ کتاب تهران

باغ کتاب تهران در منطقه عباس آباد، در مرکز شهر تهران، گوهر مستقلی است که به عنوان بهترین کتابفروشی پایتخت ایران شناخته می شود. به عنوان یکی از بزرگترین مکان های دائمی جهان برای نمایشگاه کتاب در زمینی به مساحت حدود 65000 متر مربع ساخته شده است. علاوه بر محیط دلپذیر، طراحی کل ساختار جادار 3 سطحی یک جاذبه واقعی است که در آن پنجره های شیشه ای بزرگ زیبایی فضای سبز اطراف را منعکس می کند.

از بالا وقتی به تپه های عباس آباد نگاه می کنیم، معماری شروع به صحبت می کند. گره شیشه‌ای روی تپه‌ها با باغی روی پشت بام پر از کافه‌های فراوان و فضایی گرم که بازدیدکنندگان با خنده و لذت ایجاد می‌کنند، این باغ کتاب را به مرکز ارتباطی تبدیل می‌کند که طعمی بسیار بیشتر از آنچه انتظار دارید می‌دهد.

اطلاعات باغ کتاب تهران

زمان کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 21 – پنجشنبه و جمعه و تعطیلات ملی از 9 تا 22

آدرس سایت: www.bagheketab.com

تلفن: +98 21 960 45500

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 83 = 90