توت فرنگی خشک

توت فرنگی خشک

خرید توت فرنگی خشک بسته ای

یکی از موارد پر کاربرد در دنیای امروز میوه خشک می باشد. سایت خشک مزه یکی از سای های فعال در زمینه میوه خشک می باشد که می تواند شما را در این امر یاری کند.

توت فرنگی خشک یکی از موارد خرید بسیار زیاد در زمینه میوه خشک می باشد. توت فرنگی خشک را شما می توانید به راحتی در بسته بندی های ساده در درون یخچال و یا جای خنک و خشک نگهداری کنید.

توت فرنگی از جمله میوه هایی می باشد که شما آن را نمی توانید به سادگی در هر فصلی از سال بیابید. از این رو می توانید به راحتی با خرید توت فرنگی خشک آن را در هر فصلی از سال نوش جان کنید.

از آنجا که نگه‌ داری میوه‌ی تازه همیشه میسر نبوده، لذا انسان همواره دنبال راهی برای نگه‌داری طولانی‌ مدت میوه‌ها بوده است.

ميوه خشک شده را مى توان براى مدت بسيار طولانى تر از ميوه هاى تازه نگهدارى كرد و به ويژه در سفرهاى طولانى كه يخچال در دسترس نيست ميوه خشک شده مى تواند يك ميان وعده مفيد باشد.

خواص توت فرنگی خشک:

توت فرنگی گیاهی نهان ‌دانه از تیرهٔ گل سرخ است.

توت فرنگی سرشار از ویتامینهای B، C، قند، سلولز، مواد چربی و ید و دارای اهن، اهک، فسفر، منیزیم، پتاسیم، سدیم، سیلیس، ید و برم می باشد. این میوه جزء ظریف ترین میوه هاست. مقوی، خنک، ادرار آور و تصفیه کننده خون می باشد.

به خاطر دارا بودن ویتامین‌های A. و C و کلسیم و فسفر باعث رشد و نمو کودکان و نوجوانان و استحکام دندان‌ها می‌شود.

تحقیقات نشان داده است که یکی دیگر از خواص توت فرنگی ، توانایی مبارزه با سرطان است، بررسی ها نشان داد که ترکیبات این میوه فعالیت های ضد سرطانی دارند، از تشکیل سلول های سرطانی جلوگیری می کنند و به سرکوب پیشرفت و تکثیر تومورهای سرطانی کمک می کنند.

توت فرنگی همچنین منبع غنی از فولاد می باشد، فولات یک نوع ویتامین B است که به رشد بافت ها کمک می کند و باعث بهبود عملکرد سلول ها می شود که برای یک بارداری سالم بسیار مفید است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 2