ماگ ، فنجان و زیر سیگاری ؛ 3 هدیه ماندگار به پیشنهاد رزا گالری

رزا گالری با چند پیشنهاد جذاب، شما رو برای انتخابِ هدیه‌ای جذاب راهنمایی میکنه!

همه‌ی ما وقتی می‌خواهیم برای کسی کادو تهیه کنیم، سعی می‌کنیم انتخابی جذاب داشته باشیم. هدیه‌ای درست انتخاب شده، که وقتی طرف مقابل اون رو دید ذوق کنه و لبخند بزنه. ماندگار بودن یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که هر هدیه ارزشمندی باید داشته باشد!

همگی دوست داریم هدیه‌ای که می‌دهیم، برای طرف مقابل کاربردی باشه و قابلیت استفاده مداوم رو داشته باشه. با هر بار استفاده از محصول، لحظات شیرین و خاطرات دلنشین در ذهنِ دوست‌دارِ شما مرور می‌شود و در نهایت شما از انتخابِ مناسبتان لذت خواهید برد.

در نظر گرفتنِ سلیقه، یکی از مهم‌ترین مواردی است که هنگام خریدِ هدیه باید به آن دقت شود. مخاطبِ ما برای تهیه کادو می‌تواند از اعضای خانواده، دوست، همکار یا … باشد، که هر یک سلایق و علایق متفاوتی دارند.

محصولی رسمی می‌تواند انتخابی هوشمندانه برای هدیه به همکار باشد و کادویی عاشقانه می‌تواند گزینه مناسبی برای هدیه به همسر باشد. به طور کلی محصولی هنری، نظرِ هر فردی را جلب می‌کند و مخاطب را به وجد می‌آورد.

محصولات سرامیکی ، هدیه‌ای هنری و ماندگار

گالری رزا با اجرای طرح‌های دلخواه و سفارشی روی محصولات سرامیکی ، این هدیه هنری را خاص‌تر می‌کند و به شما این اجازه را می‌دهد که کادوی مورد نظر را با توجه به سلیقه مخاطب شخصی‌سازی کنید.

محصولاتِ سرامیکی، در نوعِ محصول، فرمِ بدنه و طراحی، تنوعِ بسیار زیادی دارد. محصولاتِ سفارشیِ شما با فرمِ دلخواه و طرحِ مورد نظر قابل اجراست.

ماگ و فنجان سرامیکی

طرح‌های فانتزی روی ماگ ، با توجه به سلیقه‌ی مخاطبِ شما، می‌تواند ذوقِ او را برانگیزد. اگر مخاطبِ هدف، چای‌خورِ قهاری است، ماگ انتخاب مناسبی است و اگر اهلِ نوشیدنِ قهوه است، فنجان به دلیلِ اندازه‌ی کوچکتر برای او مناسب‌تر است.

تفاوتِ ماگ و فنجان ، در ابعاد و اندازه آن است. فنجان با توجه به نوعِ کاربردیِ آن، معمولا با نعلبکی موردِ استفاده قرار می‌گیرد.

بدنه سرامیکیِ ماگ در دو نوعِ قالبی و دستساز عرضه می‌شود. اگر به بدنه‌های دفرمه علاقه‌مندید، ماگ دستساز قابلِ سفارش است و اگر بدنه‌های غیر دفرمه را می‌پسندید، ماگ‌های قالبی برای شما انتخاب جذاب‌تری است.

ماگ با متریال‌های متفاوتی ساخته می‌شود اما اگر به دنبالِ محصولی هنری هستید، ماگِ سرامیکی بهترین انتخابِ شما خواهد بود. محصولاتِ سرامیکیِ رزا گالری به دلیلِ کیفیتِ بالا، از دوامِ بالایی برخوردار هستند، از همین رو؛ این گزینه، هدیه مناسبی به حساب می‌آید. هنرِ سرامیک، تلفیقی از هنرِ سفالگری و نقاشی است و محصولاتِ سرامیکی، هدیه‌ای هنری و خاص محسوب می‌شوند.

زیر سیگاری سرامیکی

فرقی نمی‌کند مخاطبِ شما سیگاری باشد یا نباشد، در هر صورت زیر سیگاریِ سرامیکی رزا گالری گزینه‌ای جذاب برای شماست. زیر سیگاری های رزا، با طرح فانتزی و طرح نوشته عرضه می‌شوند. این محصولات سرامیکی، هم با طرح دلخواه فانتزی قابل اجرا هستند و هم با نوشته های دلخواه شما طراحی می‌شوند. زیر سیگاری های طرح نوشته می‌توانند به زبان فارسی یا انگلیسی باشند و فونتِ این نوشته، به سلیقه شما انتخاب می‌شود.

محصولاتِ سرامیکی به دلیل لعاب روی بدنه، به راحتی قابل شستشو هستند. لکه‌های چای و قهوه روی ماگ و فنجان ، و همینطور آلودگی‌های سیگار روی زیر سیگاری ، با یک شستشوی ساده از بین می‌روند.

اگر دوست داشته باشید کادوی هنری شما خاص تر باشد، می‌توانید این محصولات را به صورتِ سِت سفارش دهید. طرح‌های دلخواهِ شما روی تمامیِ محصولاتِ سرامیکی گالری رزا قابل اجرا هستند؛ پس با اجرای طرح سفارشی خودتان روی محصولاتِ مختلفِ سرامیکی ، خوش‌سلیقه‌گی را در هدیه‌ای که تهیه می‌کنید تکمیل کنید!

محصولات سرامیکی رزا لحظات دلنشینی را برای شما رقم خواهد زد!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 − = 20