نکات تاتو در تتو بومرنگ

نکات تاتو در تتو بومرنگ

نکات تاتو در تتو بومرنگ

یکی از هیجان‌انگیزترین فرصت‌های شغلی زمانی که یاد بگیرید چگونه تاتو کنید می‌تواند توسط شما کشف شود. این مهارتی است که تقاضای زیادی دارد و بهتر شدن در آن نیازمند تلاش و فداکاری سخت است. راه های زیادی برای توسعه این مهارت ها و حتی نکات و ترفندهای بیشتری برای بهتر شدن وجود دارد. استفاده از تجهیزات تتو خوب مانند دستگاه تتو قوی به بالا رفتن کیفیت کار شما کمک زیادی میکند. پس علاوه بر دقت در آموزش تتو و انجام آن در خرید وسایل تتو و لوازم آن نیز دقت کافی داشته باشید.

چیزهای زیادی وجود دارد، از پیدا کردن یک مربی خوب تا دانستن اینکه چگونه تمرین کنید و روی چه چیزی تمرکز کنید. تاتو فرآیندی است که مشتری محور است و صداقت کلیدی است. تقسیم فرآیند به بخش ها یا بخش ها نیز حیاتی است.

1. یک مربی پیدا کنید

هیچ کس با استعداد یا تجربه برای تبدیل شدن به یک هنرمند تاتو درجه یک به دنیا نمی آید. در بیشتر موارد، شرکت در کلاس ها یا رفتن به مدرسه به شما اصول اولیه را می آموزد، اما هنوز باید قدم بعدی را بردارید. اولین نکته ای که باید هنگام یادگیری تاتو در نظر بگیرید، پیدا کردن یک مربی تاتو است.

دو دلیل اصلی برای جستجوی یک مربی و کار در فروشگاه آنها وجود دارد. اولی واضح است. کار با آنها یا برای آنها به شما این امکان را می دهد که تمرین کنید و نمونه کارهای خود را بسازید، زمانی که خودتان به این نتیجه رسیدید.

دلیل دوم این است که آنها می توانند هر آنچه را که می دانند به شما بیاموزند. شما می توانید از نزدیک مشاهده کنید که یک هنرمند تاتو با تجربه چگونه کار می کند. جزئیات دقیق تری در مورد طراحی و طراحی یا سوزن زدن وجود دارد که ممکن است از دست داده باشید.

شما همچنین می توانید یک یا دو چیز در مورد نحوه برخورد آنها با مشتریان یا جنبه تجاری چیزها بیاموزید. در نهایت، شما نیاز به یک کارشناسی ارشد برای مطالعه دارید، که کمک زیادی به سرعت بخشیدن به پیشرفت شما خواهد کرد.

2. تمرین کامل می کند

کلیشه ای به نظر می رسد، اما اگر می خواهید هنرمند تاتو باشید، تمرین عالی می شود. شما باید همیشه   طرح های طراحی و تاتو خود را تمرین کنید. همچنین باید راهی برای تمرین با تجهیزات تاتو خود پیدا کنید. شما باید از سایت های معتبر در زمینه تتو مانند تتو بومرنگ ، مستر تتو ، تتو تجهیز برای خود تجهیزات اصل و خوب خریداری نمایید.

برخی از هنرمندان روی خود تمرین می کنند، اما این می تواند برای بسیاری دشوار باشد. این روزها، جایگزین های واقع بینانه ای برای تمرین وجود دارد. اینها از پوست گریپ فروت تا چرم مصنوعی طراحی شده برای  تقلید از پوست انسان هستند .

اگر می خواهید پیشرفت کنید، باید تا حد امکان نقاشی بکشید و تاتو کنید. هر چه زودتر به اندازه کافی راحت باشید که روی افراد تمرین کنید، سریعتر پیشرفت خواهید کرد.

نکات تاتو

3. تتو را به عنوان یک فرآیند 4 قسمتی تجسم کنید

هنگامی که یاد می گیرید چگونه تاتو کنید، باید آن را به عنوان یک فرآیند 4 قسمتی تجسم کنید. همه این بخش ها برای هر شغل ضروری نیستند، اما تسلط بر همه آنها هنوز حیاتی است. این قسمت ها شامل خط کاری، سایه زدن، رنگ آمیزی واقعی و حروف است.

روی هر یک از این چهار قسمت کوتاه بیایید و کل تاتو از بین می رود. تا حد زیادی مهم ترین کار خط است، زیرا شبح اولیه ای است که از آن شروع می کنید.

حروف مهم ترین مورد بعدی است که باید تسلط پیدا کرد. بسیاری از اولین تاتو هایی که روی آنها تمرین می کنید ممکن است حروف، نام ها یا نقل قول های ساده باشند.

بدون سایه یا رنگ آمیزی، جزئیات سطح بعدی را که تاتوهای عالی دارند، دریافت نخواهید کرد. اگر بتوانید این چهار بخش را به‌عنوان مقوله‌های متمایز که همگی نیاز به تسلط دارند تجسم کنید، می‌توانید روی هر کدام کار کنید. تجزیه و تحلیل آنچه در آن مهارت دارید و آنچه هنوز نیاز به کار دارد، جنبه بزرگی از بهتر شدن است.

4. به سوزن توجه کنید

این باید بدون گفتن باشد، اما باید به سوزن تتو توجه کنید. دلایل مختلفی برای این وجود دارد، اما آنها به راحتی مشتری و کیفیت تاتو مربوط می شوند. اگر مراقب نحوه برخورد با سوزن تتو یا نوع فشاری که استفاده می کنید نباشید، باعث درد و تورم غیرضروری خواهید شد.

شما همچنین خطر لکه دار شدن یا از دست دادن خطوط خود را دارید و نیاز به اصلاح دارید. تاتو مانند نقاشی در یک کتاب طراحی نیست. اگر اشتباه کنید، مشتری آسیب می بیند.

هرچه اشتباهات بیشتری مرتکب شوید، پایان دادن به یک نتیجه مناسب دشوارتر خواهد بود. می توانید روی یک یا دو اشتباه سایه بزنید یا یک خط را کمی تغییر دهید تا همچنان کار کند. گفته می شود، اگر مشتری شما از ناراحتی بی قرار است یا اسلحه را خیلی شل نگه دارید، این یک دستور العمل برای فاجعه است.

دلیل دیگری که می خواهید مراقب باشید این است که سوزن باید تا چه حد عمیق برود. شما می خواهید لایه میانی پوست را هدف بگیرید. این درم است و تاتو دائمی را تضمین می کند.

اگر به این نقطه شیرین برخورد نکنید و فقط لایه بالایی پوست را تاتو کنید، خیلی زود محو می شود. سلول های پوست شما همیشه در حال ریختن و تجدید خود هستند. هر تاتو که فقط به اپیدرم یا لایه بالایی برخورد کند، حتی یک ماه هم دوام نخواهد داشت.

5. ناحیه را تمیز و استریل نگه دارید

شما باید ناحیه ای را که تاتو می کنید تمیز و استریل نگه دارید. این کار شما را بسیار آسان‌تر می‌کند و در عین حال که روی بهتر شدن تمرکز می‌کنید، نگرانی کمتری به شما می‌دهد.

تاتو شامل خون است و مقدار آن به هر مشتری و خود شغل بستگی دارد. شما همیشه باید آن را پاک کنید تا ببینید چه کار می کنید و به دلایل بهداشتی. دلیل دیگر برای تمیز نگه داشتن چیزها، جلوگیری از احتمال عفونت یا کلوئید است.

تاتو برای پوست آسیب زا است، بنابراین قرمزی و تورم طبیعی است. تمیز نگه داشتن چیزها خطرات اضافی را به حداقل می رساند و به شما کمک می کند در دراز مدت کار بهتری انجام دهید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که یک تیغ یکبار مصرف همراه خود داشته باشید تا هر ناحیه ای را که نیاز دارید بتراشید بتراشید.

6. محدودیت های خود را درک کنید

این یکی از مواردی است که بسیاری از هنرمندان تاتو با آن مشکل دارند. باید بدانید چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید. همه می خواهند بهتر شوند و به خودشان فشار بیاورند، اما شما باید یک چیز مهم را به خاطر بسپارید.

تاتو ها دائمی هستند و مشتریانی که با آنها کار می کنید افراد واقعی هستند نه مانکن. آخرین چیزی که می خواهید این است که پروژه ای را انجام دهید که آنقدر فراتر از مجموعه مهارت فعلی شما است که یک تاتو بد ایجاد می کنید. مشتری شما راضی نخواهد بود، اعتماد به نفس شما ضربه بزرگی خواهد خورد و کسب و کار شما آسیب خواهد دید.

7. مشتری را در اولویت قرار دهید و صادق باشید

مشتریان گزینه‌های مختلفی برای تاتو دارند و می‌دانند چه می‌خواهند. این وظیفه شماست که  مشتری را اولویت بندی کنید . درک کنید که آنها چه می پرسند و سپس در مورد روند با آنها صادق باشید. گاهی اوقات مشتریان با انتظارات غیر واقعی وارد می شوند.

نوع پوست و رنگ ممکن است بر نحوه سایه زدن یا رنگی که جوهر استفاده می کنید تأثیر بگذارد. بسته به اینکه در کجای بدن آنها تاتو را می خواهند، همین ممکن است صادق باشد. اگر آنها جزئیات بیشتری در مورد مناطق حساس می خواهند، باید به آنها هشدار دهید که دردناک تر خواهد بود.

مناطقی که استفاده زیادی دارند یا ساییده می شوند مستعد محو شدن هستند، بنابراین ذکر این موارد نیز ضروری است. به طور کلی، این مسئولیت شماست که آنچه را که می خواهند ارزیابی کنید و نحوه انجام آن را بیابید. اگر فکر می کنید مشتری از آنها راضی تر است، از پیشنهاد تغییرات نترسید.

در پایان روز، این تصمیم آنهاست، اما صادق بودن با آنها تا حد زیادی کمک می کند. بخش مهمی از این کار این است که به آنها اطلاع دهید مهارت های شما در کجا هستند تا شما را مجبور به انجام کاری فراتر از توانایی شما نکنند.

نکته تتو

 

برچسب ها : نکات تتو,نکته تتو,اصول تتو,ترفند تتو,آموزش تتو,یادگیری تتو,تتو برای مبتدی,مربی تتو,آموزش رایگان تتو

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

84 − 76 =