The cost of traveling in Europe

هزینه سفر در اروپا: کدام کشور چقدر هزینه دارد؟

قصد سفر به اروپا را دارید؟ تبریک می گویم! اگر در حال خواندن این مطلب هستید، به احتمال زیاد در سفر یا حداقل تازه وارد به قاره اروپا هستید. خوب، نترس، من شما را تحت پوشش قرار داده ام! من در 8 سال گذشته به تنهایی به اروپا سفر کرده ام. اولین تجربه من دلهره آور و طاقت فرسا بود، اما از آن زمان به بعد حداقل سالی یک بار و گاهی تا پنج بار در سال از آن بازدید کرده ام. بنابراین اگر در مورد هزینه های سفر در اروپا فکر می کنید، دفترچه یادداشت خود را آماده کنید! من تمام اطلاعات زیر را برای کمک به برنامه ریزی و بودجه سفر خود دارم.

کسب اطلاعات بیشتر: آیا مصر برای مسافران زن امن است؟

هزینه سفر در اروپا بر اساس کشور

بنابراین شما در حال برنامه ریزی یک سفر به اروپا هستید – اوقات هیجان انگیز! اروپا با اختلاف بسیار مورد علاقه من برای کاوش در جهان است – آنقدر که مطمئن می شوم هر سال از آن بازدید می کنم.

اما اگر ندانید برای بودجه خود کجا بروید، به زودی متوجه خواهید شد که اروپا گران است. در زیر میانگین هزینه روزانه بازدید از هر کشور توریستی پرطرفدار و همچنین نحوه صرفه جویی در هزینه را در طول مسیر شرح خواهم داد.

برای مرجع، قیمت های زیر هزینه های هر نفر، در روز، به طور متوسط ​​هزینه است. در حالی که این بودجه یک تعمیم است، شما به راحتی می توانید بودجه کمتری خرج کنید یا ولخرجی کنید و بیشتر خرج کنید. به بیان ساده، آنها جایی در وسط هستند! قیمت هزینه های سفر در اروپا در زمان انتشار در سال 2020 دقیق است.

گران ترین کشورهای اروپا

فرانسه
هزینه روزانه: 182.19 یورو

گران ترین کشور اروپا به صورت روزانه به فرانسه می رود. این احتمالاً برای بسیاری از شما تعجب آور نیست – می دانم که بعد از سفرهای زیاد به پاریس شوکه نشده ام!

اما هزینه های بالای سفر به فرانسه به دلیل پاریس کمی افزایش یافته است. بیشتر مسافران برای چند روز از مناظر پرجمعیت از پاریس دیدن می‌کنند و سپس آن را از آنجا به شهرهای دیگر اروپایی می‌برند.

نکاتی برای بودجه بندی:

اگر می خواهید در فرانسه پول پس انداز کنید، فراتر از پاریس سرمایه گذاری کنید. غذا در سرتاسر کشور و حتی در پاریس بسیار مقرون به صرفه است اگر می دانید کجا بروید (نکته: محله لاتین است).

به جای هتل در Airbnb بمانید. آنها بسیار مقرون به صرفه تر هستند و شما تجربه محلی بسیار بیشتری خواهید داشت.

سوئیس
هزینه روزانه: 181.55 یورو

کشور دیگری که مطمئنم هیچ کس از دیدن در صدر این لیست شگفت زده نمی شود، سوئیس است. انصافاً فقط نگاه کردن به چیزهای گران قیمت احساس می کند! تنفس هوای تمیز کوهستانی گران است!

نکاتی برای بودجه بندی:

اقامت خود را کوتاه کنید مهم نیست از چه جهتی به آن نگاه کنید، سوئیس از هر نظر گران است. اگر دوستان یا خانواده ای دارید که می توانید با آنها بمانید، این بخش زیادی از هزینه را کاهش می دهد.

دانمارک
هزینه روزانه: 161.46 یورو

من در اوایل دهه بیستم از دانمارک دیدن کردم و آنقدر گران بود که قیمت‌های تبدیل را کنار گذاشتم و فقط به این نتیجه رسیدم که نمی‌توانم هزینه‌ای بپردازم. اگر درست یادم باشد، شام ساندویچ سوپرمارکت خوردم و با کوک صفر شستم. ترس شیک!

نکاتی برای بودجه بندی:

خارج از کپنهاگ بمانید. این شهر یکی از گران ترین شهرهای اروپاست. من شخصا می توانم آن را تضمین کنم!

ایسلند
هزینه روزانه: 133.63 یورو

قبل از سفر به ایسلند می دانستم که سفر پرهزینه ای خواهد بود. این پرواز خود یک دزدی بود (بارسلونا به نیویورک از طریق ریکیاویک) که یک توقف ارزان در مسیر نیویورک ارائه می کرد.

ایسلند از نظر هتل، غذا، بنزین و هزینه ورودی گران است. حتی برای بازدید از آبشارها باید هزینه ورودی پرداخت کنید!

نکاتی برای بودجه بندی:

سفر جاده ای بین مقصد و سفر با یک دوست برای تقسیم هزینه ها. هتل های مقرون به صرفه در سراسر کشور در دسترس هستند، به خصوص در جایی که تقاضای بیشتری در ریکیاویک وجود دارد.

انگلستان
هزینه روزانه: 127.40 یورو

وقتی برای اولین بار از اروپا دیدن می کنید، به احتمال زیاد لندن در دستور کار شما خواهد بود. و به دلایل خوب! این شهر نمادین سال به سال پربازدیدترین شهر جهان است. هزینه اصلی هنگام بازدید از انگلستان اقامت است. این کمکی نمی کند که پوند همیشه نسبت به اکثر ارزهای دیگر جهان عملکرد مطلوبی داشته باشد.

نکاتی برای بودجه بندی:

Waitrose و Sainsbury’s دوستان شما هستند. می توانید یک میان وعده ساندویچ سریع برای خوردن در حین حرکت بگیرید و از رستوران های گران قیمت صرف نظر کنید. بسیاری از موزه‌های لندن رایگان هستند، مانند پارک‌ها و قدم زدن در اطراف سوهو، یک روز کامل را پر از سرگرمی می‌کند. شهرهای دیگر خارج از لندن برای بازدید بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

ایتالیا
هزینه روزانه: 124.14 یورو

این یکی ممکن است برای شما کمی تعجب آور باشد، زیرا با پیتزای ارزان و شراب های خانگی، چگونه می تواند گران باشد!؟ در حالی که غذا مقرون به صرفه است، قیمت سفر از طریق ایتالیا به سرعت افزایش می یابد. شهرهایی مانند رم، ونیز و فلورانس گران ترین شهرها هستند.

نکاتی برای بودجه بندی:

از شهرهای توریستی خارج شوید و در شهرهای کوچک اقامت کنید. به جای اقامت در فلورانس، لوکا را امتحان کنید. به جای اقامت در ونیز، در ورونا بمانید. همیشه می توانید سوار قطار شوید و سفرهای یک روزه داشته باشید!

هلند
هزینه روزانه: 122.66 یورو

وقتی به هلند فکر می کنید، به آمستردام فکر می کنید. آن طبیعی است! اما من به شما قول می دهم که هلند بسیار بیشتر از شهر آمستردام است. علاوه بر این، شهرهای دیگر برای بازدید بسیار ارزان تر هستند! میانگین قیمت روزانه در هلند 122.66 یورو است. اما با این چند نکته می توانید به راحتی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

نکاتی برای بودجه بندی:

اگر سبک شما این است، به Airbnb در آمستردام یا یک خوابگاه محلی مراجعه کنید. همچنین می توانید با تقسیم هزینه با یک دوست در پول خود صرفه جویی کنید. غذاهای خیابانی در شهرهای بزرگ به راحتی در دسترس هستند و نه تنها ارزان، بلکه خوشمزه هستند!

فنلاند
هزینه روزانه: 120.73 یورو

فنلاند کشوری گران برای بازدید است، چه در پایتخت هلسینکی باشید و چه در شهرهای کوچک.

نکاتی برای بودجه بندی:

سعی کنید برای یک تجربه محلی در کنار یک خانواده محلی بمانید. من با خانواده ای در منطقه دریاچه ها ماندم و نه تنها مقرون به صرفه بود، بلکه به من بینشی نسبت به فرهنگ محلی داد.

سوئد
هزینه روزانه: 112.67 یورو

گران ترین شهر برای بازدید در سوئد استکهلم است. اما اجازه نده این شما را متوقف کند! چندین جاذبه رایگان عالی وجود دارد به علاوه حمل و نقل عمومی برای استفاده آسان است.

نکاتی برای بودجه بندی:

از حمل و نقل عمومی استفاده کنید و رستوران ها را با غذای ارزان و ناهار سوپرمارکت عوض کنید. اگر محل اقامت شما صبحانه ارائه می دهد، این را بزرگترین وعده غذایی خود در روز کنید

جایی در میانه

اسپانیا
هزینه روزانه: 111.96 یورو

بازدید از اسپانیا نسبتاً گران است اما به محض خروج از شهرهای بزرگ (مانند بارسلونا و مادرید) بسیار مقرون به صرفه تر می شود.

نکاتی برای بودجه بندی:

شهرهای بزرگ را با شهرهای کوچک عوض کنید. افراط در تاپاس و لگد زدن با یک کوزه سنگریا!

یونان
هزینه روزانه: 110.33 یورو

یونان ممکن است گران باشد اما لازم نیست. چند راه عالی برای صرفه جویی در پول وجود دارد، به خصوص اگر وقتتان کم نیست. کشتی‌های محلی گزینه‌ای عالی برای پرواز در جزیره هستند و بسیار مقرون به صرفه‌تر از پرواز بین جزایر هستند.

نکاتی برای بودجه بندی:

برای صرفه جویی در هزینه های سفر بین جزایر از حمل و نقل محلی استفاده کنید. کمی بیشتر طول می کشد اما مهم سفر است نه مقصد! اگر هزینه های سفر در اروپا را با دقت در نظر می گیرید، گاهی اوقات باید برای صرفه جویی در هزینه زمان خود را فدا کنید.

ایرلند
هزینه روزانه: 109.47 یورو

ایرلند یکی از کشورهای مورد علاقه من برای کاوش در اروپا است. به طور طبیعی بسیار زیبا است و صحنه را برای یک سفر جاده ای عالی تنظیم می کند! به محض ترک دوبلین، لذت بردن از کشور بسیار مقرون به صرفه تر می شود.

نکاتی برای بودجه بندی:

سفرهای جاده ای یک راه عالی برای دیدن این کشور است، اما حمل و نقل عمومی بسیار مقرون به صرفه تر است.

آلمان
هزینه روزانه: 106.78 یورو

آلمان در قلب اروپا قرار دارد، به این معنی که واقعاً به خوبی با قطار در ارتباط است. این یک ماجراجویی عالی از طریق زمین را ایجاد می کند و همچنین در هزینه شما صرفه جویی می کند. شهرهای بزرگ مانند برلین، کلن و مونیخ بسیار گرانتر از حومه شهر هستند.

نکاتی برای بودجه بندی:

شهرهای بزرگ را با مکان های فرار در حومه شهر عوض کنید.

ارزان ترین کشورهای اروپا

صربستان
هزینه روزانه: 18.75 یورو

صربستان مقرون به صرفه ترین کشور در تحلیل هزینه های روزانه است. اگر به دقت هزینه های سفر در اروپا را در نظر می گیرید، صربستان یک گزینه عالی برای مسافران مقرون به صرفه است. بلگراد یک شهر شگفت‌انگیز با چیزهای زیادی برای ارائه به بازدیدکنندگان است و من می‌توانم آن را به شدت توصیه کنم!

اوکراین
هزینه روزانه: 23.00 یورو

اوکراین یکی دیگر از گزینه های عالی برای مسافرانی است که هزینه های سفر در اروپا را در نظر می گیرند. حمل و نقل محلی ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد (زیرا هیچ علامتی به زبان انگلیسی نیست). با این حال، تعجب خواهید کرد که چقدر می توانید با حرکات دست و انگلیسی شکسته صحبت کنید!

روسیه
هزینه روزانه: 38.92 یورو

روسیه یکی از مقرون به صرفه ترین کشورهای اروپایی برای اکتشاف است، با این حال مسکو و سنت پترزبورگ هنوز بسیار گران هستند. اگر به دنبال یک ماجراجویی واقعی هستید، به شهرهای کوچک بروید و زمان بیشتری را خارج از مسیر شکسته بگذرانید.

آلبانی
هزینه روزانه: 41.31 یورو

یکی از دوستانم اخیراً برای ماه عسل به آلبانی رفته است. این اولین انتخاب معمولی برای ماه عسل نیست، اما او گفت که این یک ماجراجویی عالی بود! آلبانی همچنان یکی از کم بازدیدترین کشورهای اروپایی است. این باعث می شود آن را بسیار مقرون به صرفه و کاملا دست کم گرفته شود.

بلغارستان
هزینه روزانه: 51.04 یورو

هنوز در اروپای شرقی، بلغارستان یک انتخاب عالی برای مسافران مقرون به صرفه است. همانطور که ممکن است قبلاً متوجه شده باشید هرچه بیشتر در شرق سرمایه گذاری کنید، مقرون به صرفه تر می شود.

بوسنی و هرزگوین
هزینه روزانه: 54.85 یورو

بوسنی و هرزگوین یکی از بهترین خاطرات سفر من است. این کشور بسیار دست کم گرفته شده است و مردم محلی از خارجی ها استقبال می کنند. برای صرفه جویی در هزینه سفرم، با یک خانواده بوسنیایی محلی در بلاگاج اقامت کردم. آنها آنقدر لطف داشتند که هر روز برایم صبحانه درست می کردند و حتی هر روز مرا به موستار می بردند!

مجارستان
هزینه روزانه: 57.68 یورو

بوداپست به یکی از پرطرفدارترین شهرهای اروپا برای کاوش تبدیل شده است. پایتخت مجارستان دارای تعداد زیادی اقامتگاه است که اقامت برای مدتی مقرون به صرفه است.

لهستان
هزینه روزانه: 58.58 یورو

در نهایت لیست خود را با لهستان تکمیل می کنیم. این کشور اغلب توسط بازدیدکنندگان نادیده گرفته می شود، اگرچه بسیاری از مسافران راهی کراکوف در جنوب می شوند. با این حال، اگر این همه راه را انجام دهید، شدیداً شما را تشویق می کنم که زمان بیشتری را در لهستان بگذرانید! پایتخت ورشو یکی از پایتخت های مورد علاقه من در اروپای شرقی بوده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 − = 39