چرا به لپ تاپ شخصی نیاز دارید

چرا به لپ تاپ شخصی نیاز دارید

این تصمیمی است که ممکن است بیهوده به نظر برسد. شما یک شغل جدید دارید و آنها به تازگی یک ThinkPad جدید به شما داده اند. عالی ، شما با خود فکر می کنید. زمان آن رسیده است که از شر آن مک بوک قدیمی خلاص شوم.

من اونجا بودم. نظرسنجی ها نشان داده است که بیش از نیمی از کارگران برای انجام کارهای شخصی از وسایل کار استفاده می کنند-اعم از ارسال پیام های شخصی، خرید آنلاین ، دسترسی به رسانه های اجتماعی یا خواندن اخبار. چشم انداز استفاده از لپ تاپ محل کار خود به عنوان تنها لپ تاپ شما – نه فقط برای کار ، بلکه برای Netflixing ، پیام های چت گروهی ، خواندن فن فیکشن ، پرداخت صورتحساب ها و ارسال دستور العمل به مادر – به طور قابل ملاحظه ای وسوسه انگیز است ، به ویژه برای افرادی که از خانه کار می کنند. به نگه داشتن وظایف کاری و وظایف شخصی در یک مکان ممکن است ساده ترین راه برای ساده سازی زندگی شما باشد و ممکن است در میز شما صرفه جویی کند. بیشتر از همه ، ممکن است به نظر برسد یک اقدام مناسب برای صرفه جویی در هزینه است.

مطالعه بیشتر: ۱۰ موبایل هوشمند برتر که در سال ۲۰۲۱ عرضه می شوند

اما من اینجا هستم تا حامل خبرهای بد باشم: این کار را نکنید. خواهش می کنم ، التماس می کنم ، این کار را نکنید.

مهمترین نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که اگر از لپ تاپ کار استفاده می کنید ، باید تصور کنید که فناوری اطلاعات می تواند کار شما را ببیند. شرکت ها انواع ابزارهای موجود برای نظارت بر دستگاه های کارکنان خود را در اختیار دارند – صفحه کلید ، ردیابی بیومتریک ، موقعیت جغرافیایی ، نرم افزاری که مرور وب و رفتار رسانه های اجتماعی را دنبال می کند. بیش از نیمی از آنها از نوعی تکنیک نظارت استفاده می کنند و استفاده از آنها در سراسر همه گیری COVID-19 رواج بیشتری یافته است.

و البته ، شرکت شما می تواند آنچه را که در برنامه های شرکت اجرا می کنید مانند Slack و G-Suite Enterprise مشاهده کند. رمان شما را که شب می نوشتید؟ پیام های Slack شما از همکاران خود در مورد رئیس خود شکایت می کنند؟ IT می تواند همه اینها را ببیند. حتی اگر حساب های شخصی جداگانه ای برای این خدمات دارید ، باز هم احتمال دارد که اگر هر دو را در یک کامپیوتر وارد شده اید آنها را با هم مخلوط کنید.
رایان توهیل ، که 20 سال در فناوری اطلاعات کار کرده است و در حال حاضر CTO شرکت Aura ، یک شرکت امنیت دیجیتال است ، می گوید: “اگر از لپ تاپ کار می کنید ، باید تصور کنید که فناوری اطلاعات شما می تواند همه چیز را ببیند.” “این لپ تاپ شرکت است. مالک آن هستند. در یک محصول فناوری اطلاعات شرکت ثبت شده است که در آن می توانند مکان هایی را که در اینترنت می روید ردیابی کنند. ” توهیل تأکید کرد که همه بخش های فناوری اطلاعات به طور مرتب سابقه وب کارکنان خود را مرور نمی کنند – اما همیشه این خطر وجود دارد که آنها بتوانند.

این فقط فعالیت شما نیست که همکاران شما می توانند مشاهده کنند-آنها همچنین می توانند به هر چیزی که بارگیری می کنید دسترسی پیدا کنند. بارگذاری برخی از عکس های شخصی یا پیام های متنی بر روی دستگاه کار شما برای محافظت ممکن است بی ضرر به نظر برسد – شما فقط آنها را قبل از تحویل دادن پاک می کنید ، درست است؟ اما برخی از شرکت ها (مانند اپل) در واقع به شما اجازه نخواهند داد که دستگاه خود را قبل از تحویل دادن پاک کنید ، صرف نظر از اینکه محتوای آن چقدر شخصی است. حتی اگر کارفرمای شما چنین خط مشی ای نداشته باشد ، باز هم این احتمال وجود دارد که شما در مدت کوتاهی اخراج یا اخراج شوید یا شرکت شما بدون هشدار سقوط کند.

در این موارد ، ممکن است قبل از روشن کردن لپ تاپ ، وقت داشته باشید که فایل های شخصی را از لپ تاپ خود خارج کنید ، اما بسته به شرایط خاتمه کار ، ممکن است قبل از این که فرصت داشته باشید ، از آن خارج شوید. توهیل می گوید: “در اکثر شرکت ها ، لحظه ای که شما رها می شوید ، به طور کلی یک فرایند خودکار را آغاز می کند که دسترسی شما را غیرفعال می کند.”

حتی اگر شرکت خود را با اخطار فراوان ترک کنید ، انتقال چند چیز از دستگاه کار خود در چند روز اخیر تصدی گری شما می تواند برخی از فناوری اطلاعات را برانگیزد – که ، به یاد داشته باشید ، می تواند همه کارهایی را که در آن دستگاه انجام می دهید مشاهده کند. توهیل می گوید: “فرض کنید شما در یک رقیب کار خواهید کرد.” “آنها از این مسیر حسابرسی عظیم عبور خواهند کرد ، ببینید ، وای ، شما یک هفته قبل از خروج ، تعدادی داده را از این لپ تاپ منتقل کردید. و این شخصاً مسئولیت بزرگی را برای شما ایجاد می کند. حداقل ، مدتی را صرف توضیح دادن آنچه می کردید می کنید. در بدترین حالت ، برخی از اطلاعات شرکت ها را گرفته اید. ”

و اگر همه چیز اشتباه پیش برود ، لیست امکانات شرم آور بی پایان است: آیا واقعاً می خواهید این زن باشید که در هنگام به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود با مدیران پیامکی در مورد مسمومیت با رایانه خود دریافت کرده است؟ یا این کارمند ، که به طور تصادفی در یک چت گروهی در سراسر شرکت پورن فتیش ارسال کرده است؟ یا این شخص ، که رئیس فعلی خود را دعوت کرد تا در مصاحبه شغلی خود در زوم شرکت کند؟ اگر کار و لذت را در یک دستگاه مخلوط کرده اید ، فقط یک پیوست اشتباه ایمیل یا یک کپی / چسباندن اشتباه می تواند منجر به سناریوهایی شود که نه تنها شرم آور نیستند بلکه می توانند به روابط شما با همکاران آسیب برسانند و حتی شغل شما را به خطر بیاندازند.

من می دانم که استفاده از لپ تاپ کاری شما به عنوان یک لپ تاپ شخصی ممکن است یک اقدام مناسب برای کاهش هزینه ها به نظر برسد ، به خصوص اگر شما یکی از 51 درصد از کارکنان ایالات متحده هستید که حداقل بعضی اوقات از خانه کار می کنند. اما این یک خبر خوب است: لپ تاپ شخصی نیازی به هزینه چندانی ندارد ، مخصوصاً اگر قصد دارید از آن برای ارسال ایمیل ، Netflix و توییت استفاده کنید. برخی از بهترین لپ تاپ هایی که می توانید خریداری کنید به طور منظم با قیمت زیر 1000 دلار در دسترس هستند – و اگر برای سیستم عامل Chrome باز هستید ، برخی از بهترین Chromebook ها زیر 400 دلار هستند. من خودم همه این دستگاه ها را آزمایش کرده ام ، از جمله Lenovo Chromebook Duet 299 دلاری و Chromebook قابل جدا شدن 389.99 دلار Asus ، و هیچ مشکلی در استفاده از هر دو به عنوان اصلی ترین دستگاه شخصی خود ندارم. حتی یک آیپد 329.99 دلار می تواند بیشتر کارهای لپ تاپ را انجام دهد ، مخصوصاً اگر قاب صفحه کلید بخرید. لپ تاپ های مقرون به صرفه راه زیادی را طی کرده اند و این دستگاه ها سریع و بسیار خوب ساخته شده اند.

در غیر این صورت ، آنچه در یک لپ تاپ شخصی به دنبال آن هستید به محدوده قیمت شما و ویژگی های مورد نظر شما باز می گردد. این در واقع یک مزیت بزرگ یک دستگاه شخصی است – شما می توانید محصول را مطابق نیازها و ترجیحات خود به گونه ای تنظیم کنید که بخش IT نتواند از آن استفاده کند. می توانید به مشخصات مانند پردازنده (Intel Core i5 یا AMD Ryzen 5 باید بیشترین مورد را برای مرور وب و Netflix داشته باشید) ، وضوح صفحه نمایش (برای 1080p ، مگر اینکه خیلی خاص باشید) ، حافظه ، حافظه و وزن (می توانید لپ تاپ های مقرون به صرفه به وزن دو پوند تهیه کنید) – و می توانید ترکیبی را پیدا کنید که مناسب سبک زندگی شما باشد.

بعلاوه ، می توانید از لپ تاپ های شخصی که احتمالاً در یک نوت بوک اداری قدیمی مشاهده نخواهید کرد ، امتیاز بگیرید. آیا احساس می کنید برخی بازی ها را امتحان کرده اید؟ با GPU چیزی بگیرید شما هنرمند هستی؟ با قلم چیزی تهیه کنید. تبلت می خواهید موسیقی پیانو شما را روشن نگه دارد؟ با صفحه جدا شونده چیزی تهیه کنید. مثل چراغهای زیبا؟ با صفحه کلید RGB چیزی تهیه کنید. شما می توانید محصول را با تمام پوست ها ، برچسب ها و تزئینات مورد نظر خود بپوشانید و حتی می توانید چیزی را بدست آورید که کاملاً مضحک به نظر برسد. این لپ تاپ شماست – شما رئیس هستید!
من به یک یادداشت شخصی ختم می کنم: بسیاری از کارمندان از راه دور هنگام خروج از سیستم مشکل دارند. اکثریت معتقدند زندگی شخصی و حرفه ای آنها بیش از آنکه با دفتر دسترسی داشته باشند با هم آمیخته است. اکنون که کار من و اوقات فراغت من در یک اتاق اتفاق می افتد ، بدون رفت و آمد بین آنها ، نادیده گرفتن این تصور ناراحت کننده که من باید کار کنم دشوارتر است – این که حتی اگر ساعت کارم تعطیل باشد ، کارهای بیشتری می توانم انجام دهم.

از روی تجربه ، یک لپ تاپ شخصی می تواند کمک کند. اگر در رایانه خود به سیستم وارد نشده باشم کمتر وسوسه می شوم تا ایمیل کارم را ببینم. و اندکی احساس آزادی در دانستن این نکته وجود دارد که هنگام تماشای Succession اعلان های Slack ظاهر نمی شوند زیرا Slack روی دستگاه Succession Watch من نصب نشده است. یک لپ تاپ شخصی یک سرمایه گذاری است – نه فقط برای امنیت شما ، بلکه برای سلامت روان شما.

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: iOS 15 برای خریدهای درون برنامه ای پشتیبانی بهتری برای مشتری ایجاد می کند – آرپسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

77 + = 78