The best and worst airports

بهترین و بدترین فرودگاه ها

با باز شدن دوباره جهان و سفر برای دیدن فرصتی دیگر برای عزیزان خود. اکنون زمان بسیار خوبی برای مشاهده نحوه جمع شدن فرودگاه ها است. اطلاعاتی که ما جمع آوری کرده ایم تصویری از قابلیت اطمینان و کارآیی را نشان می دهد ، اما همچنین انگشت اتهام را به سمت فرودگاه هایی می اندازد که می توانند بهتر عمل کنند.

ما نام نمی بریم و شرمنده نیستیم (ما هستیم) ، اما این روزها هیچ بهانه ای برای خدمات بد ، امکانات ضعیف و عدم ارائه خدمات به مشتریان وجود ندارد. اگر شما در سفر اقتصادی یا تجاری هستید این رتبه بندی ها بسیار مهم هستند و اگر یک شرکت هواپیمایی تجاری لوکس را انتخاب می کنید ضروری است.

مطالعه بیشتر: ۷ نکته مهم در سفر به صرفه و مطمئن برای تعطیلات

بیایید با بهترین ها شروع کنیم و با بدترین ها به پایان برسانیم.

فرودگاه چانگی سنگاپور (SIN)

فرودگاه چانگی سنگاپور یا فرودگاه چانگی به عنوان بهترین فرودگاه جهان برای سال 2021 لقب گرفته است. با توجه به اینکه به طور مداوم در بیشتر نظرسنجی های رتبه بندی فرودگاه ها در سه رتبه اول قرار دارد ، تعجب آور نیست.

این فرودگاه چند ترمینال بین المللی در چانگی ، شرقی ترین منطقه سنگاپور است که دارای چهار ترمینال و پنجمین ترمینال در راه است. چانگی یکی از ده فرودگاه شلوغ آسیا و یکی از بیست فرودگاه برتر جهان است که سالانه بیش از 70 میلیون مسافر از آن بازدید می کنند.

بیشتر بررسی ها بر روی فضای داخلی عالی فرودگاه چانگی و امکانات بی شمار آن متمرکز است که مسافران می توانند در انتظار پرواز پرواز خود را آرام کرده و وقت خود را در آن بگذرانند.

تعجبی ندارد که SIN در سطح جهان بهترین است ، و این در مورد خطوط هوایی لوکس آنها ، سنگاپور ایر نیز صادق است.

با پایین آمدن رتبه بندی اما هنوز هم ، فرودگاه عالی فرودگاه اوزاکای ژاپن (KIX) است.

فرودگاه اوزاکا ژاپن (KIX)

فرودگاه بین المللی کانسای اوساکا و مناطق اطراف آن را ارائه می دهد. این فرودگاه دارای دو پایانه است که تقریباً 27 میلیون مسافر را در سال جابجا می کند. این فرودگاه یکی از شلوغ ترین فرودگاه های ژاپن و در 30 فرودگاه برتر آسیا است.

مسافران گزارش می دهند که این فرودگاه با خدمات ارزان و ارتباط رایگان با اتوبوس شاتل از مزایای قابل توجهی برخوردار است.

شرکت هواپیمایی ژاپن که در بین مردم به JAL یا Nikk معروف است ، خدمات لوکس درجه یک ارائه می دهد و یک شرکت هواپیمایی ژاپنی و شرکت هواپیمایی بین المللی مستقر در توکیو است. فرودگاه هاندا در توکیو و فرودگاه بین المللی ناریتا ، فرودگاه ایتامی و فرودگاه بین المللی کانسای قطب اصلی آن در اوزاکا هستند. فقط KIX در ده مورد برتر این لیست قرار دارد.

فرودگاه فنلاند هلسینکی وانتا (HEL)

فرودگاه هلسینکی یک فرودگاه بین المللی است که به هلسینکی ، پایتخت فنلاند خدمات رسانی می کند. این فرودگاه که دارای دو پایانه است ، بیش از 22 میلیون نفر را در سال جابجا می کند و به این ترتیب چهارمین فرودگاه شلوغ در کشورهای شمال اروپا است.

مسافران از بررسی امنیتی کارآمد و سریع و پیوند قطار مناسب به مرکز شهر هلسینکی استقبال می کنند.

Finnair ایرلاین ملی فنلاند است که خدمات درجه یک ارائه می دهد. بر اساس رتبه بندی ایمنی خطوط هوایی JACDEC ، Finnair یکی از قدیمی ترین خطوط هوایی جهان است و Finnair ششمین شرکت هواپیمایی امن جهان است.

فرودگاه پرتو پرتغال (OPO)

همانطور که به طور رسمی مشخص است ، فرودگاه فرانسیسکو د سا کارنیرو یک فرودگاه بین المللی است که به دومین شهر بزرگ پرتغال خدمات می دهد. با نزدیک به 11 میلیون مسافر در هر سال ، این فرودگاه یکی از سه فرودگاه برتر پرتغال است ، اما OPO فرودگاهی است که به ندرت در این لیست قرار دارد.

مسافران از امنیت منظم فرودگاه و انتخاب گسترده فروشگاه های بدون عوارض استقبال می کنند. با این وجود ، آنها هزینه خدمات پذیرایی و سایر امکانات را در کنار عدم خدمات عمومی به مشتریان مورد انتقاد قرار می دهند.

TAP پرتغال از نظر کیفیت فرودگاه و خدمات ارائه شده توسط کارکنان و محصولات روی کشتی دارای 3 ستاره است. در حالی که OPO فرودگاه خوبی است ، رتبه TAP آن تنها سه ستاره در مقایسه با رتبه چهار ستاره ای است که به HEL و KIX داده شده است.

بنابراین ما اکنون بهترین ها را تحسین کرده ایم. بیایید در مورد بدترین ها صحبت کنیم – به یاد داشته باشید که همه اینها جنبه ذهنی دارد زیرا همه فرودگاهها محیطی امن هستند. جای تعجب نیست که فرودگاه گتویک لندن است.

فرودگاه گتویک لندن (LGW)

فرودگاه گتویک لندن (LGW)

فرودگاه گتویک لندن (LGW)

فرودگاه گتویک در واقع در لندن نیست بلکه در حومه ، حدود 40 مایلی شهر فاصله دارد. از نظر کیفیت و وقت شناسی ، دومین فرودگاه بزرگ بریتانیا نیز به عنوان یکی از بدترین فرودگاه های جهان شناخته شد.

با وجود ارتقاء پایانه های اخیر و تلاش ناموفق برای ایجاد باند دوم در گتویک به جای هیترو ، به نظر می رسد مسافران از قسمت های خاصی از فرودگاه ناراضی هستند.

برخی از رایج ترین شکایات در مورد دومین فرودگاه لندن ، سالن های شلوغ و اتاق های انتظار و کمبود امکانات عمومی است.

با این حال ، همه چیز از بین نمی رود. بریتیش ایرویز هنوز هم یکی از بهترین ها محسوب می شود. بریتیش ایرویز به دلیل کیفیت فرودگاه و محصولات روی آن به همراه خدمات به مشتریان خود دارای 4 ستاره است.

خدمات خدمه کابین BA برای پروازهای طولانی و کوتاه مدت بسیار مورد توجه است. سالن های برتر BA در هیترو و گتویک تنها “به طور کلی خوب هستند ، به ویژه در زمان های اوج”. بیایید ، انگلستان ، با آماری مانند این ، شما طرف را پایین می آورید.

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: 7 مکان باستانی برتر در مکزیک – آرپسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 3