10 بهترین میوه ای که در فصل سرد زمستان وجود دارد

10 بهترین میوه ای که در فصل سرد زمستان وجود دارد

زمستان ممکن است زمانی برای دلپذیر شدن با سوپ ها، خورش ها و سبزیجات زمستانی مقوی مانند کدو حلوایی، کلم بروکسل و گل کلم به نظر برسد – اما میوه ها را فراموش نکنید! توت‌های تابستانی و میوه‌های هسته‌دار ممکن است ظاهری نداشته باشند، اما انواع فصلی زیادی وجود دارد که با برف روی زمین می‌توانید از آنها لذت ببرید.

در این لیست، میوه هایی را خواهید یافت که احتمالاً در هر زمان از سال در فروشگاه مواد غذایی شما در دسترس هستند، اما در اوج خود هستند – و قطعاً بهترین طعم را خواهند داشت – در ماه های زمستان. اسپویلر: مرکبات پادشاه است. لیمو، پرتقال و گریپ فروت همه در این زمان در فصل هستند. شاید امسال برای تعطیلات یک سالاد مرکبات خوش طعم و خوش طعم درست کنید تا در کنار آن کباب قرار بگیرید؟!

کسب اطلاعات بیشتر: ۷ نوشیدنی سم زدایی برای دفع سموم از بدن

کلمانتین

اینها میان وعده مرکبات کوچک قابل حمل و نقل مناسبی هستند. و به لطف گرمای جنوب، از دسامبر در دسترس هستند.

گریپ فروت

بسیار خوب، یک سوال جدی: آیا گریپ فروت خود را پوست می کنید یا آن را باز می کنید و با قاشق می خورید؟ به نظر من آن را کمی ترش و کمی تلخ می دانم که به تنهایی بدون پاشیدن شکر برای متعادل کردن آن بخورم. در هر صورت، از ماه ژانویه تا اوایل تابستان، مقدار زیادی مرکبات به اندازه سافتبال خواهید داشت.

کیوی

این یک راه حل است: به جای پوست کندن آنها، آنها را برش دهید و هر لقمه را با قاشق بردارید. به طور معمول، آنها از زمستان تا بهار در دسترس هستند، حداقل آنهایی که در کالیفرنیا رشد می کنند. آنها با دانه های سیاه رنگ ریز، خوراکی و ترد شیرین هستند. اگرچه خوشایندترین نیست، اما می توانید کاملاً پوست تیره را بخورید.

کامکوات

شما هرگز کامکوات نخورده اید؟ خوب، هوای سرد اکنون بهانه ای برای امتحان کردن است. شبیه پرتقال بیضی شکل است و طعم شیرین و کمی ترش دارد. حتی می توانید پوست آنها را بخورید! آنها وارد فصل دسامبر تا آوریل می شوند.

لیمو

چه زمان مناسبی برای تهیه یک لیوان آبلیموی با طراوت، در اواسط زمستان؟ خوب، ممکن است با هوای سرد مرتبط نباشد، اما هم لیمو و هم لیمو مایر – که بزرگتر و طعم ترش بیشتری دارند – در فصل زمستان، از نوامبر تا آوریل، در فصل هستند.

نارنجی

اگر نمی‌توانید از فهرست‌های قبلی در این فهرست بگویید، زمستان همه چیز درباره مرکبات است! این بهترین زمان برای لذت بردن از میوه های کوچک شیرین، آبدار و ترش است که شامل پرتقال نیز می شود. از نوامبر تا مه مراقب این موارد باشید. پرتقال خونی، پسرعموی زیباتر پرتقال های معمولی، نیز در فصل است. اینها به طرز ماهرانه ای شیرین با تمشک و گیلاس هستند. اگر از من بپرسید میوه بسیار پیچیده ای است.

خرمالو

ممکن است شبیه گوجه فرنگی به نظر برسد، اما قطعا طعم آن شبیه گوجه فرنگی نیست. احتمالاً از نظر طعم، خرمالو را بیشتر با زردآلو با پوست سیب مقایسه خواهید کرد و بهترین لذت را از اکتبر تا ژانویه خواهید داشت. آنها را تازه بخورید، آنها را به صورت مربا بجوشانید یا در اسموتی خود مخلوط کنید.

پوملو

مانند گریپ فروت، فقط بزرگتر، شیرین تر، آبدارتر و شاید برخی بگویند بهتر است. شما می توانید پوملو را در تمام طول سال پیدا کنید، اما آنها در اوج خود از دسامبر تا فوریه هستند. آنها بومی آسیای جنوب شرقی هستند، اما در فلوریدا و کالیفرنیا نیز رشد می کنند.

نارنگی

همه مرکبات موجود در این لیست ممکن است باعث سرگیجه شما شوند، اما فقط نارنگی را به عنوان یک نسخه کمی شیرین تر و طعم عسل تر از پرتقال در نظر بگیرید (با ما ثبت نام کنید). بهترین ها را از نوامبر تا آوریل دریافت خواهید کرد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 − 69 =