5 باور اشتباه در مورد لیزر موهای زائد صورت

۵ باور اشتباه در مورد لیزر موهای زائد صورت

رفتن به آرایشگاه در بازه های زمانی کوتاه برای از بین بردن موهای زائد صورت، یکی از ساده ترین روش هایی است که می توانید از آن کمک بگیرید؛ اما به هر حال حتی اگر هر ماه این کار را انجام دهید، باز هم در ماه بعد شاهد رویش مجدد موهای صورت خودتان خواهید بود. لیزر موهای زائد صورت یک راه حل دائمی برای افرادی است که حتی پس از یک یا چند روز رفتن به آرایشگاه، شاهد رویش مجدد موهای خودشان می باشند.

اگرچه لیزر موهای زائد صورت می تواند یک راه حل عالی برای رفع موهای زائد داخل صورت باشد، اما آیا تمامی حقایق را در مورد لیزر موهای صورت می دانید؟ با ما همراه باشید تا در مورد اصول لیزر موهای صورت و باورهای غلط در مورد آن آشنا شوید.

باورهای غلط در مورد لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد، با کمک دستگاه هایی که یک نور با طول موج مشخص را به زیر پوست ارسال می کنند، انجام می شود. این روز نه تنها برای صورت، بلکه برای افرادی نیز که دارای موهای ضخیم در صورت خودشان هستند نیز قابل انجام است.

تا به امروز دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد روی کار آمدند که هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. در بهترین مرکز لیزر موهای زائد، برای اینکه موهای زائد هر بخش از بدن شما لیزر شود، یک بررسی دقیق انجام خواهد شد. در این صورت فرد متوجه می شود که آیا لیزر روی موهای او موثر است یا خیر؟ برای لیزر موهای صورت نیز به همین شکل پیش خواهید رفت؛ اما قبل از آن باید بدانید که چه باورهای غلطی در مورد لیزر موهای زائد صورت وجود دارد.

  1. لیزر موهای زائد صورت دائمی است

اگرچه در بسیاری از کلینیک های لیزر موهای زائد و تبلیغات عنوان می شود که لیزر موهای صورت، یک راه حل دائمی و کامل است. اما واقعیت این است که لیزر فقط موهایی که در چرخه رشد هستند را از بین می برد. بنابراین، موهایی که در چرخه خواب هستند، باید چندین بار لیزر شوند تا از بین بروند. به همین خاطر است که گاهی اوقات شاهد رشد مجدد موهای زائد روی صورت خودتان پس از لیزر هستید.

  1. با یک جلسه لیزر، موهای زائد صورت از بین می روند

این یک باور غلط در میان خانم ها و آقایان است. برخی از خانم ها و آقایان فکر می کنند که یک جلسه لیزر می تواند باعث معجزه شود! اگرچه بسیاری از خانم ها پس از یک جلسه درمان می گویند که حجم زیادی از موهای صورت آن ها از بین رفته است؛ اما این بدین معنی نیست که می توان برای از بین بردن موها، از یک جلسه کمک گرفت.

برای اینکه بتوانید اثربخشی لیزر را مشاهده کنید، باید بیش از یک جلسه و در حدود ۷ الی ۸ جلسه به صورت منظم به مرکز لیزر مراجعه کنید. معمولا قرار دادن یک فاصله زمانی ۱ ماهه برای لیزر موهای صورت، کافیست. پس از گذشت ۸ جلسه، باز هم باید هر چند ماه یک بار دوباره لیزر کنید تا شاهد از بین رفتن حجم زیادی از موهای صورت خودتان باشید.

  1. موهای بور روی صورت از بین نمی روند

اگرچه این باور که لیزر روی موهای بور صورت اثری ندارد، اما به هر حال می توان با کمک دستگاه های بروز و جدید و طول موج های مختلف، موهای بور روی صورت را نیز از بین برد. اگر صورت شما دارای موهای مشکی و ضخیمی است، می توانید با خیالی راحت از دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای روی صورت استفاده کنید؛ ولی اگر موهای شما بور و نازک هستند، بهتر است با پزشک مشورت کنید تا بهترین روش برای شما تجویز شود.

  1. لیزر صورت برای از بین بردن موها، زمان گیر است

برخی از افراد تصور می کنند که لیزر موهای زائد صورت زمان زیادی را از آن ها می گیرد. این در حالی است که هر جلسه از لیزر موهای زائد، در حدود ۵ دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. بنابراین، اگر در آرایشگاه مجبور بودید برای حذف موهای زائد خودتان، بیش از ۱ ساعت معطل بمانید، خبر خوب این است که برای لیزر کردن موهای زائد با این مشکل مواجه نخواهید شد.

از طرفی به دلیل اینکه نیاز مکرر شما برای مراجعه به آرایشگاه و سالن های آرایشی، کاهش پیدا می کند می توانید به شدت در زمان خودتان صرفه جویی کنید. این موضوع یکی از مزیت های اصلی لیزر موهای صورت برای افرادی است که زمان زیادی در طول روز برای انجام چنین کارهایی ندارند.

  1. هزینه لیزر موهای صورت بالاست

یکی از اشتباهات رایجی که در مورد لیزر موهای زائد صورت وجود دارد، این است که هزینه انجام آن بسیار بالاست. به طور کلی، قیمت مشخصی برای لیزر کردن موهای صورت وجود ندارد. به همین خاطر در هر یک از مراکز مربوط به لیزر موهای زائد، قیمت خاصی برای لیزر کردن صورت مشخص می شود. اما خوشبختانه حتی گران ترین دستگاه نیز از نظر قیمتی به صرفه تر است.

لیزر موهای زائد صورت می تواند باعث شود تا شما از مراجعه مکرر به آرایشگاه ها جلوگیری کنید. این موضوع نه تنها صرفه اقتصادی برای شما دارد، بلکه می تواند باعث صرفه جویی در زمان شما نیز شود. موضوع اینجاست که یک جلسه لیزر موهای صورت، می تواند قیمتی نزدیک به یک جلسه اصلاح صورت و ابرو در آرایشگاه داشته باشد. بنابراین، اگر دغدغه مالی دارید نیازی به نگرانی در این مورد نخواهید داشت.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد صورت کجاست؟

ایمنی و اثربخشی لیزر موهای صورت می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. با این حال در صورتی که به مزایای لیزر کردن موهای زائد دست پیدا خواهید کرد که از بهترین مرکز لیزر موهای زائد کمک بگیرید. بسیار مهم است که از دستگاه های بروز و پیشرفته برای لیزر استفاده شود. چون عمدتا دستگاه های قدیمی نمی توانند اثربخشی خوبی داشته باشند.

کلینیک زیبایی آی گل، یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه لیزر موهای زائد صورت است. اگر برای شما دستگاه های بروز و باتجربه بودن پرسنل مهم می باشد، کافیست که یک جلسه به این کلینیک زیبایی مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

77 + = 80