6 مدل از بهترین انواع مدل تزريق ژل لب

6 مدل از بهترین انواع مدل تزريق ژل لب

یکی از رایج ترین روش های زیبایی برای افزایش حجم لب و حفظ لب های بالا و پایین در کنار هم تزریق ژل لب است. به طور کلی از انواع مدل تزريق ژل لب برای پرکردن و حجم دادن به قسمت های مختلف بدن، رفع چین و چروک و جوان سازی پوست استفاده می شود. در حال حاضر مدل های مختلف تزريق ژل لب وجود دارد که هر کدام فرم و ماندگاری متفاوتی به وجود می آورند که در ادامه آن ها را با هم بررسی می کنیم.

6 مدل از بهترین انواع مدل تزريق ژل لب

یکی از محبوب ترین راه ها برای زیبا و برجسته تر کردن لب ها تزریق ژل لب است. پزشکان با در نظر گرفتن فرم، تناسب، اندازه لب ها و سلیقه ی شما، اقدام به تزریق ژل می کنند. در سال های اخیر، شاهد ظهور مدل ها و تکنیک های مختلفی در این زمینه بوده ایم که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

1- تزریق ژل لب مدل عروسکی

مدل عروسکی یا باربی، یکی از ترندهای محبوب تزریق ژل لب است که به دلیل برجستگی و حجم زیاد لب ها، ظاهری فانتزی و عروسکی به چهره می ‌بخشد؛ اما انتخاب این مدل، نیازمند دقت و توجه به تناسب آن با سایر اجزای صورت است.

در این مدل، حجم لب ها به طور قابل توجهی افزایش می یابد و برجستگی لب ها به وضوح قابل مشاهده است. لب ها در این مدل، حالتی برجسته پیدا می کنند که شبیه به لب های عروسک های باربی است. خط لب در این مدل، به طور واضح مشخص است.

هدف از تزریق ژل لب به سبک باربی، ایجاد ظاهری جذاب و عروسکی مشابه لب های عروسک های باربی است. اگر صورت کوچکی دارید، این مدل می تواند باعث عدم تناسب در چهره شما شود و لب ها بیش از حد بزرگ و نامتناسب به نظر برسند. ماندگاری تزریق ژل لب باربی به طور متوسط بین 6 تا 12 ماه است. پس از این مدت، ژل به تدریج جذب بدن می شود و نیاز به تزریق مجدد دارد.

2- تزریق ژل لب مدل روسی

یکی از انواع مدل تزريق ژل لب که مشابه روش قلبی است مدل لب روسی است. در این روش ژل در ناحیه لب V شکل تزریق می شود و تمرکز بیشتر روی وضوح، کشیدگی و حجم لب ها است. همچنین میزان تزریق فیلر در امتداد خط لب کمتر بوده و تنها برای هماهنگی با سایر قسمت های لب انجام می شود. لازم به ذکر است که در مدل لب روسی تناسب و تقارن لب ها بسیار مهم است و اندازه لب پایین و لب بالا نیز باید در نظر گرفته شود.

تزریق ژل لب مدل روسی

کمان Cupid، انحنای طبیعی در بالای لب است که به لب ها ظاهری جذاب و خوش فرم می دهد. اگر کمان Cupid شما نامشخص یا کم عمق است، تزریق ژل لب روسی می تواند به برجسته تر شدن آن و ایجاد ظاهری زیباتر کمک کند. همچنین با افزایش سن، حجم لب ها به طور طبیعی کم شده و خطوط و چین و چروک های روی لب ها بیشتر می شوند. تزریق ژل لب روسی می تواند به رفع این چین و چروک ها و حجیم تر شدن لب ها کمک کند.

تعداد جلسات تزریق ژل لب مدل روسی به عوامل مختلفی مانند میزان حجم مورد نظر، وضعیت لب ها و نوع ژل مورد استفاده بستگی دارد. در برخی موارد، ممکن است به چندین جلسه تزریق برای رسیدن به نتیجه دلخواه نیاز باشد.

3- تزریق ژل لب قلبی

در تزریق ژل لب مدل قلبی با تمرکز بر روی نواحی خاص لب، حالتی شبیه به قلب ایجاد می شود که زیبایی و ظرافت لب ها را دوچندان می کند. برجسته سازی و فرم دهی به قسمت V شکل لب بالا، نقطه کانونی این مدل است. در این مدل، حجم لب ها به طور متناسب و طبیعی افزایش می یابد و از برجسته سازی لب ها خودداری می شود.

لب ها در این مدل، قوس ملایمی پیدا می کنند که به ظرافت و زیبایی آن ها می افزاید. تناسب و هماهنگی با سایر اجزای صورت، از اصول مهم در تزریق ژل لب مدل قلبی است. سه دسته از افراد می توانند از بین انواع مدل تزريق ژل لب این نوع را انتخاب کنند تا نتیجه بهتر ببینند. دسته اول خانم هایی که به دنبال ظاهری ظریف و زنانه، دسته دوم افراد با لب های نازک برای داشتن لب های حجیم و پرتر و اما گروه سوم افراد با لب های نامتقارن، تزریق ژل لب به مدل قلبی می تواند به رفع این مشکل و ایجاد تقارن در لب های آن ها کمک کند. به خاطر داشته باشید که تزریق ژل لب قلبی، چهره شما را به طور کامل تغییر نخواهد داد و انتظارات واقع بینانه ای از این روش داشته باشید.

4- تزریق ژل لب مدل نچرال (طبیعی)

انواع مدل تزريق ژل لب طبیعی که مدل کلاسیک نیز نامیده می شود، یکی از پرطرفدارترین مدل ها است که مورد علاقه بسیاری از خانم ها در گروه های سنی مختلف است. در این مدل از تزریق ژل لب تاکید بیشتری بر تناسب، تقارن و تاکید طبیعی بر لب ها می شود؛ بنابراین میزان حجم دهی با این روش تزریق ژل، بسته به فرم لب ها متفاوت است و تنها هدف افزایش حجم لب ها و تاکید بر نقاط طبیعی است.

برای مدل طبیعی لب ها، پزشک با در نظر گرفتن تقارن لب ها، بسته به اندازه و شکل آن ها، مقدار لازم ژل را به لب ها و لایه های زیرین پوست اطراف لب تزریق می کند. این مدل از ژل لب برای افرادی مناسب است که به طور طبیعی لب های نازکی دارند و یا به دلیل افزایش سن فرم طبیعی خود را از دست داده اند. ژل لب مدل طبیعی معمولاً برای افرادی که می خواهند لب های خود را به طور طبیعی برجسته و بزرگ کنند توصیه می شود. قبل از هر اقدامی، حتماً با یک پزشک باتجربه و ماهر در زمینه تزریق ژل لب مشورت کنید. پزشک با بررسی تناسبات چهره شما و در نظر گرفتن سلیقه‌تان، بهترین مدل را برایتان پیشنهاد می ‌دهد.

5- ژل لب مدل گرد از انواع مدل تزريق ژل لب

در این مدل، با تمرکز بر روی لب بالا، حجم و برجستگی آن را به طور قابل توجهی بیشتر می کند. قوس لب بالا در این مدل، ملایم تر از مدل روسی است و حالت گردتری به لب ها می دهد. تزریق ژل در این مدل، می تواند به رفع چین و چروک های اطراف لب ها نیز کمک کند. با تزریق ژل، اطراف لب ها نرم و صاف به نظر می رسند. اگر به دنبال ظاهری شاداب و جوان هستید، مدل لب گرد می تواند انتخابی ایده آل برای شما باشد.

ژل لب مدل گرد از انواع مدل تزريق ژل لب

6- تزریق ژل لب مدل قلوه ای

امروزه انواع مدل تزريق ژل لب توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. اصولا این روش برای افرادی که لب های کوچک یا نامتقارن دارند مفید است. توجه داشته باشید که قبل از تزریق باید لب ها را بررسی کرد تا از هر گونه آسیبی جلوگیری شود. گاهی ممکن است این تزریق به چندین جلسه نیاز داشته باشد. لب ها در این مدل حجیم تر و برجسته تر از حالت طبیعی هستند. در مدل لب قلوه ای، حالت V در بالای لب ها به طور واضح مشخص است.

 

برچسب ها : تزریق ژل لب,ژل لب روسی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =