Advantages of using a SIM card surveillance camera

مزایا استفاده از دوربین مداربسته سیم کارتی

دوربین مداربسته سیم کارتی از پرکاربردترین و محبوبترین دوربین‌های امنیتی است. این دوربین‌ها از قابلیت ارسال تصاویر و ویدیوهای ضبط شده به صورت آنلاین برخوردار هستند و به راحتی قابل دسترس و کنترل می‌باشند. انتقال تصاویر در این دوربین‌ها از طریق اینترنت سیم کارت موجود درونشان صورت می‌گیرد. برای همین جهت انتقال تصویر در آنها نیازی به استفاده از کابل یا مودم وایفای نمی‌باشد. همین موضوع باعث محبوبیت دوربین‌های مداربسته سیم کارتی شده است. با این حال این دوربین‌ها مزایای دیگری هم دارند که در ادامه مطلب به آنها اشاره می‌نماییم.

images_1700472017_655b24d13380b.jpg

دوربین مداربسته سیم کارتی چیست؟

دوربین مداربسته سیم کارتی از انواع دوربین‌های مداربسته کنترل از راه دور است. این دوربین‌ها انتقال تصاویر را از طریق اینترنت و امواج انجام می‌دهند و نیازی به کابل‌کشی و استفاده از دستگاه‌های ضبط کننده DVR ندارند. انتقال تصاویر و اطلاعات در دوربین مداربسته سیم کارت خور، از طریق سیم کارت موجود در آنها و به صورت 3G یا 4G صورت می‌گیرد. اغلب دوربین‌های سیم کارت خور از پورت LAN نیز برخوردار هستند که از طریق کابل شبکه میتوان آن را به یک مودم یا شبکه داخلی محل مورد نظر متصل کرد.

images_1700471986_655b24b22814d.jpg

دوربین‌های مداربسته سیم کارتی یا سیم کارت خور، از اسلات کارت حافظه و رم برخوردار هستند. برای همین میتوان تصاویر را بر روی کارت حافظه ضبط و ذخیره کرده و در شرایط مورد نیاز از آنها استفاده کرد. با این حال مشکلی که در اینجا مطرح است این است که اگر دوربین مداربسته سیم کارتی مورد سرقت قرار بگیرد، کلیه اطلاعات ضبط شده در آن نیز از بین می‌روند. در رابطه با منبع تغذیه این دوربین‌ها هم باید اشاره کنیم که این دوربین‌ها میتوانند از طریق اتصال به برق شهری و یا باتری به کار بپردازند. دوربین مداربسته سیم کارتی باتری خور، دارای باتری داخلی بوده و بدون نیاز به برق مستقیم به کار می‌پردازد. این دسته از دوربین‌های سیم کارتی از بیشترین میزان محبوبیت و کاربرد برخوردار هستند.

 

مزایای استفاده از دوربین مداربسته سیم کارتی

  • سهولت در استفاده: از مزایای دوربین مداربسته سیم کارتی باید به سهولت در استفاده و قابل استفاده بودن در مکان‌های مختلف اشاره کرد. این دسته از دوربین‌ها به دلیل عدم نیاز به کابل‌کشی در مکان‌های مختلفی قابل استفاده هستند و خیلی سریع مورد نصب قرار می‌گیرند. این مزیت برای افرادی که به دنبال نصب دوربین مداربسته به طور موقت هستند، بسیار حائز اهمیت است.

 

  • انتقال آسان تصimages_1700472033_655b24e11b5b9.jpgاویر و اطلاعات: این دوربین‌ها اطلاعات را از طریق اینترنت و امواج انتقال می‌دهند. برای همین نیازی به کابل‌کشی و دستگاه‌های ضبط کننده ندارند. همانطور هم که اشاره کردیم انتقال اطلاعات از طریق سیم کارت موجود در آنها و اینترنت آن به صورت 3G و 4G انجام می‌شود.
  • امکان اتصال به مودم یا شبکه داخلی: با اینکه این دوربین‌ها نیازی به اتصال به مودم یا شبکه داخلی ندارند، اما از طریق پورت LAN موجود در آنها این امکان وجود دارد.
  • ذخیره اطلاعات بر روی کارت حافظه: دوربین مداربسته سیم کارتی از اسلات کارت حافظه برخوردار بوده و میتوان بر روی آنها از کارت حافظه با ظرفیت‌های متفاوت استفاده کرد. تصاویر ضبط شده بر روی رم دوربین قرار گرفته و در صورت نیاز به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • امکان کنترل از راه دور از دستگاه‌های مختلف: با استفاده از نرم افزارهای مخصوص دوربین، امکان مشاهده تصاویر و اطلاعات بر روی گوشی‌های همراه، تبلت و یا لپ تاپ وجود دارد.
  • دسترسی آسان به تصاویر و ویدیوها: به عنوان آخرین مزیت دوربین مداربسته سیم کارتی میتوان به دسترسی آسان به تصاویر و ویدیوهای ضبط شده در آن اشاره کرد. این دوربین‌ها به کاربر امکان می‌دهند تا به صورت آنلاین به تصاویر و ویدیوهای ضبط شده دسترسی داشته باشند.

 

خرید دوربین مداربسته سیم کارتی از ادیسون شو

جهت خرید دوربین مداربسته سیم کارتی میتوانید از طریق فروشگاه ادیسون شو اقدام نمایید. فروشگاه ادیسون شو از مراکز باسابقه در زمینه فروش انواع دوربین مداربسته، سیستم‌های امنیتی و نظارتی و دستگاه‌های ضبط کننده نظیر DVR است. این فروشگاه انواع دوربین‌های امنیتی را از بهترین برندهای بازار همچون هایک ویژن، شیائومی، دی لینک، های لوک و داهوا عرضه می‌نماید. برای خرید دوربین مداربسته سیم کارت خور از بهترین برندها هم میتوانید از طریق این مرکز اقدام کرده و دوربین را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 3