Apple's worst product has now become one of its best

بدترین محصول اپل اکنون به یکی از بهترین محصولات خود تبدیل شده است

در طول سال‌ها، زمان زیادی را صرف صحبت در مورد کابل‌های شارژ کرده‌ایم. موضوعی که با نظمی نگران کننده ظاهر شد، کیفیت پایین کابل های شارژ اپل بود.

هرکسی که در دهه گذشته آیفون یا مک می‌خرد، درد کابل‌های شارژ را که طی چند ماه فرسوده می‌شود، می‌داند. کابل‌های آیفون بدترین بودند، با روکش انتهای کابل که به سیم‌های زیر آن می‌خورد.

زمانی را به یاد می‌آورم که هیچ کابل شارژ اپل – آیفون، آی‌پد یا مک‌بوک – طول عمر محصول را نداشت و جستجوی بی‌پایانی برای چیزی بهتر از یک سازنده شخص ثالث وجود داشت.

یادم می‌آید که وقتی اپل به لایتنینگ روی آورد و بعداً کابل لایتنینگ به USB-C را با شارژ سریع‌تر تغییر داد، قلبم غرق شد و می‌دانستم که مدتی طول می‌کشد تا اشخاص ثالث کابل‌های بیشتری را با دوام وارد کنند. بیش از یک سال.

به خصوص در مورد محصولات درجه یک مانند محصولات فروخته شده توسط اپل، نگرانی در مورد چیزی به سادگی یک کابل بسیار ناامید کننده بود.

و تعمیر کابلی با نوار برقی غلیظ، نوار الکتریکی مایع، یا (و این بهترین ظاهر، «زیباترین» تعمیر بود) چسب قالب‌گیری سوگرو، واقعاً بد بود.

اوه، و آن کابل‌های لایتنینگ آیفون اولیه اپل (کابل‌های ۱۰۰٪ اصلی، نه کلون‌ها یا کپی‌ها یا کابل‌های تقلبی) از خوردگی روی کانکتورها رنج می‌برند و کار نمی‌کنند.

اما در چند سال گذشته، متوجه شده ام که کابل های شارژ اپل به شدت بهبود یافته اند.

و من این را می دانم زیرا آنها را آزمایش کرده ام.

به عنوان مثال، در اینجا دو کابل لایتنینگ وجود دارد، یکی که در اوایل این ماه با آیفون ۱۴ پرو مکس عرضه شد و دیگری که با آیفون ۱۱ پرو مکس در سپتامبر ۲۰۱۹ عرضه شد.

آیا می توانید تفاوت را مشخص کنید؟

کابل قدیمی‌تر کمی کسل‌کننده‌تر از کابل جدیدتر است، اما پس از استفاده زیاد (چند بار در هفته)، و همچنین استفاده در سفر و داخل ماشین (که کابل زمان زیادی را در نور مستقیم خورشید و دمای بالا می‌گذراند)، هنوز هم می تواند برای جدید عبور کند.

با توجه به اینکه چقدر استفاده طولانی مدت از کابل در ماشین هزینه های سنگینی بر کابل ها وارد می کند، از آن زمان به سمت شارژ بی سیم رفته ام و این را بسیار راحت تر از شارژ سیمی هنگام شارژ در ماشین می دانم.

همچنین: چگونه تجربه شارژ آیفون خود را در ماشین ارتقا دهیم

کانکتورها، و مهمتر از آن، کابل نزدیک به کانکتورها (قطعه ای که بسیار جابجا می شود و معمولاً سریعتر فرسوده می شود)، مانند نو هستند.

و کابل های اپل در حال بهتر شدن هستند.

کابل‌های بافته‌شده‌ای که اکنون در مک‌بوک‌های جدیدتر و شارژر سریع مغناطیسی Apple Watch Ultra مشاهده می‌کنیم، فوق‌العاده خوب هستند.

روکش نایلونی به کابل ها مقاومت سایشی و ضد گره خوردن بالایی می دهد.

بله، قیطان در استفاده کمی کثیف می‌شود، اما فکر می‌کنم اگر شما را آزار می‌دهد، می‌توانید آن را پاک کنید.

این کابل های اپل اکنون جزو بهترین کابل هایی هستند که من تا به حال استفاده کرده ام.

مشکل این است که یک کابل به ندرت کافی است. شما به چند مورد دیگر نیاز خواهید داشت. و در حالی که کابل های اپل خوب هستند، اما گران هستند. شما به دنبال ۱۹ دلار برای یک لایتنینگ به USB-C 1 متری و ۲۹ دلار برای یک کابل ۲ متری هستید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34 − 32 =