Better ways to sleep through the night

روش های بهتر خوابیدن در طول شب

بسیاری از مردم با چالش خوابیدن در طول شب مواجه هستندمتاسفانه دلایل متعددی از جمله استرس، سبک غلط زندگی، استفاده نکردن از کالای خواب مناسب و… باعث شده است بی‌خوابی به مسئله‌ای عذاب‌آور تبدیل شود که علاوه بر سلامت جسمی و روحی، زندگی حرفه‌ای و اجتماعی افراد را نیز تحت تاثیر قرار دهداگر شما هم با این چالش دست‌وپنجه نرم می‌کنید و به دنبال روش های بهتر خوابیدن هستید، خبر خوب اینکه این متن برای شما نوشته شده استمطالعه آن کمک می‌کند تا تکنیک هایی برای داشتن خواب راحت شبانه را یاد بگیرید و کیفیت خوابتان را افزایش دهید.  

داشتن سبک زندگی سالم

چگونه بهتر بخوابیم؟ سوالی که ذهن بسیاری از مردم را درگیر کرده استبرای اینکه بتوانید خوابی راحت و باکیفیت داشته باشید، لازم است سبک زندگی سالم را درپیش بگیریدمتاسفانه استفاده از گوشی‌های هوشمند، اینترنت، رایانه و… آن هم در زمان استراحت و روی تخت‌خواب، عادت بدی است که بیشتر افراد را درگیر خود کرده است؛ عادتی که طبق تحقیقات دانشمندان، بر کاهش کیفیت خواب شبانه، تاثیر منفی دارد.

پزشکان خوابیدن در ساعت 10  11 شب را بهترین زمان استراحت شبانه می‌دانند و معتقد هستند که تا ساعت خواب راحت، کمک می‌کند تا بدن بتواند خود را بازیابی کنداگر این مقدار رعایت نشود، به مرور تاثیر بسیار بدی بر سلامت روان و جسم می‌گذارد و آن‌ها را به وضوح در زندگی روزمره و اجتماعی خود لمس خواهید کردابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، دیابت نوع 2، برخی از سرطان‌ها، فشار خون بالا و چاقی از جمله عوارض نداشتن خواب کافی است.

عوامل تاثیرگذار در افزایش فشار خون مانند استرس و دیابت نیز از دیگر دلایل کاهش کیفیت خواب هستندمی‌توان با دوری از این عوامل و همچنین رعایت مواردی که به درمان دیابت کمک می‌کند، مانع از بالا رفتن فشار خون شد و با خرید فشار سنج دیجیتالی یا سایر مدل‌های این دستگاه، فشار خون خود را کنترل و مدیریت کرد.

رعایت رژیم غذایی سالم هم تاثیر بسیار زیادی بر داشتن خوابی باکیفیت و آرام داردپرهیز از پرخوری، مصرف نکردن غذاهای پرچرب و مضر، خط کشیدن دور فست فودها و داشتن یک برنامه غذایی سرشار از مواد سالم مانند سبزی‌ها، کربوهیدرات‌ها، پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و… زیر نظر پزشک متخصص تغذیه از روش های بهتر خوابیدن در طول شبانه‌روز است.

محیا کردن شرایط محیط خواب در اتاق

خوشبختانه برخی از افراد خیلی با مسائلی که استرس را افزایش می‌دهد، مواجه نیستند یا حتی به دیابت و فشار خون بالا مبتلا نشده‌اند؛ اما باز هم نمی‌توانند شب‌ها به خوبی بخوابندیکی از راهکارهای راحت تر خوابیدن رعایت بهداشت خواب استفراهم کردن شرایط مناسب در محیط اتاق خواب مانند قرار دادن دستگاه تهویه هوا، دستگاه بخور و… کمک می‌کند تا خوابی راحت را تجربه کنید.

درواقع تامین اکسیژن به میزان استاندارد در اتاق خواب و حذف آلاینده‌ها که بر سیستم ایمنی بدن تاثیر منفی و مخرب می‌گذارد، بسیار ضروری استمی‌توان با خرید دستگاه بخور و پس از مشورت پزشک، ریختن داروهای مختلف مانند اوکالیپتوس ضمن تامین رطوبت مورد نیاز، به تنفس راحت و بهبود سیستم تنفسی بدن هم کمک کرد.

امسیگ یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دستگاه بخور و دستگاه تصفیه هوا و… است که محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا و کیفیت مرغوب با قیمتی بسیار مناسب و به‌صرفه عرضه می‌کندمی‌توانید برای مشاهده انواع کالاهایی که به شما در داشتن خوابی آرام و باکیفیت کمک می‌کند، به سایت امسیگ مراجعه کنیدکارشناسان امسیگ آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به شما برای خرید محصولات مورد نظر شما هستند.

استفاده از تشک و بالش استاندارد

نمی‌توان تاثیر تشک و بالش را بر کیفیت خواب، نادیده گرفتمتاسفانه بسیاری از مردم درگیر دردهایی در ناحیه گردن، کمر، ستون فقرات و… هستند که یکی از مهم‌ترین دلایل ایجاد آنها، سبک غلط زندگی مثل نشستن طولانی‌مدت پشت میز، راه‌رفتن‌های غلط، ایستادن‌های غیراصولی و طولانی به دلیل موقعیت شغلی و… است.
استفاده از  تشک و بالش طبی را می‌توان در فهرست روش هایی برای خوب خوابیدن در شب قرار داد؛ زیرا با کاهش درد گردن، کمر و ستون فقرات باعث افزایش کیفیت خواب شما می‌شود.

تشک و بالش طبی امسیگ هم از جمله محصولات این برند نام‌آشناست که برای بهبود وضعیت جسمی و همچنین افزایش کیفیت خواب، طراحی و تولید شده استبالش طبی مموری فوم، بالش طبی گردنی، بالش مموری فوم چند منظوره، تشک برقی حرارتی، بالش پشت کمری، بالش طبی زیرنشیمنی تنها بخشی از محصولات امسیگ است که شما می‌توانید برای داشتن خوابی آرام و راحت، از آنها استفاده کنید.

توجه به تاثیر داروها بر خواب

یکی دیگر از مواردی که باعث کاهش کیفیت خواب می‌شود، تاثیر داروهایی است که مصرف می‌کنیداز این روی بسیار مهم است که هر کدام از آنها را به‌ویژه اگر برای بهبود سلامتی شما ضروری است، طبق دستورالعمل درج شده روی بسته دارو یا تجویز پزشک، مصرف کنید.

برخی از داروها را نباید قبل از خواب مصرف کردزیرا تاثیرات نامطلوبی بر خواب می‌گذاردبه عنوان مثال برخی از داروهای مکمل به دلیل داشتن شکر و چربی، منع مصرف قبل از خواب دارندویتامین B، ویتامین A، ویتامین از جمله داروهایی هستند که مصرف آنها در صبح و بعد از وعده ناهار توصیه شده است.

ویتامین ث، کلسیم و زینک، هرچند تاثیری روی خواب ندارند، اما ممکن است اگر همراه با سایر داروها (داروهایی که باید قبل از خواب مصرف کنیدمیل شوند، مانع جذب بهتر آنها ‌شود و در خوابتان اختلال ایجاد کند.  

با محصولات امسیگ؛ خوابی راحت و آرام را در طول شب تجربه کنید

داشتن خوابی راحت و ارام در طول شب، شاید در نگاه اول خیلی مهم جلوه نکند، اما تا زمانی که دچار بی‌خوابی نشوید، این اتفاق بد و قطعا سخت را درک نخواهید کردعارضه‌ای که متاسفانه تعداد زیادی از مردم سراسر جهان و مردم ایران را درگیر کرده استاینجاست که همه به دنبال یافتن بهترین شیوه افزایش کیفیت خواب با موثرترین نتیجه هستند.

استفاده از محصولاتی مانند انواع بالش طبی، تشک طبی، دستگاه بخور سرد و گرم، دستگاه تصفیه هوا و… از کارآمدترین روش های بهتر خوابیدن در طول شب استامسیگ با تولید و ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات در این زمینه، توانسته است نظر مصرف‌کنندگان را جلب کند و آرامش را در طول ساعات استراحت شبانه‌شان به آنها هدیه دهد.

شما می‌توانید محصولات امسیگ را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی با ضمانت اصالت کالا با کلیک روی لینک زیر، خریداری کنید.

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: آیا شرط بندی آنلاین به شما آسیب می رساند؟ – آرپسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =