Buccal fat, blepharoplasty and cheek clinic

بوکال فت، بلفاروپلاستی و کلینیک گونه: زیبایی چشم‌ها و صورت شما در دستان متخصصین

امروزه؛ مدل های هالیوودی که در سراسر دنیا شناخته شده اند به عنوان معیار زیبایی به شمار می آیند و بسیاری از افراد در سراسر دنیا تلاش می کنند مانند آنها باشند. یکی از مدل هایی که این روها طرفداران زیادی دارد صورت قلبی شکل است. صورت های گرد دیگر زیبایی و جذابیت ندارند و افراد به دنبال روش هایی هستند که بتوانند صورت خود را قلبی شکل کنند. بوکال فت یکی از روش هایی است که به شما کمک می کند با هزینه نسبتا مناسبی صورتی مشابه به مدل های هالیوودی داشته باشید.

بلفاروپلاستی یکی دیگر از روش ها و تکنیک های زیبایی است که طی آن پوست اضافه از ناحیه پلک برداشته می شود و در نتیجه پلک حالت کشیده و جوان به خود می گیرد. با این روشها می توانید پیری و گذر زمان را در چهره خود متوقف سازید و در نتیجه زیبایی چهره شما به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا می کند و می توانید حس خوبی داشته باشید. کلینیک گونه این خدمات را با همکاری متخصصان برای شما انجام می دهد.

بلفاروپلاستی

با بوکال فت و بلفاروپلاستی، چشم‌های شما نوید جوانی می‌دهند

بوکال فت یکی از روش های بسیار ساده در تغییر زیاد در چهره شماست. روش کار بدین صورت است که چربی که در ناحیه لپ شما تجمع پیدا کرده است با برش کوچکی که در آنجا ایجاد می شود خارج می شود. در نتیجه، صورت حالت فرو رفتگی پیدا می کند و می تواند مدل قلبی به خود بگیرد. بهتر است بدانید پزشکی که این کار را برای شما انجام می دهد باید تخصص کافی در این زمینه داشته باشد. زیرا تخلیه بیش از حد چربی باعث می شود که صورت حالتی تکیده پیدا کند و همین امر زیبایی شما را از بین می برد.

مسئله دیگری که در عمل بوکال فت مطرح می شود این است که در هر صورت دو طرف گونه به یک اندازه چربی ندارند و اگر این چربی به اندازه متعادل از صورت خارج نشود صورت حالتی نامتقارن پیدا می کند. در نتیجه؛ تمامی کسانی که کاندید انجام بوکال فت هستند باید به این مسئله توجه کنند و کارهای خود را به دست پزشک حاذق و با تجربه بسپارند. نداشتن جای بخیه و دوره نقاهت کوتاه یکی از مزیای انجام بوکال فت است.

بوکال فت

مراقبت های پس از عمل بوکال فت

  • پس از انجام بوکال فت از آنتی بیوتیک ها و قرص هایی که پزشک به شما داده است به خوبی استفاده کنید.
  • تا جایی که ممکن است فک خود را تکان ندهید و از غذاهای نرم استفاده نمایید.
  • تا زمانی که زخم های شما به طور کامل بهبود پیدا کند سیگار نکشید.
  • هرگز با زبان بخیه هایی را که بر روی لپ شما وجود دارد لمس نکنید.
  • اگر احساس می کنید 24 ساعت پس از عمل حس خوبی ندارید، به اورژانسی که نزدیک شماست مراجعه نمایید.

زیبایی‌دهی صورت با بلفاروپلاستی و بوکال فت: جراحی هایی برای رویای صورتی جدید

در کنار بوکال فت که یک عمل مهم برای زیبایی صورت است، برخی از افراد در مورد انجام عمل بلفاروپلاستی سوال می پرسند. همانطور که می دانید پوست پلک بسیار حساس و نازک است و در مقایسه با پوست های دیگر بدن زودتر کلاژن خود را از دست می دهد و افتاده می شود. گذر زمان و پیری پوست اولین بار در افتادگی پلک ها خود را از دست می دهد. ممکن است زمانی که به چهره خود نگاه کنید متوجه شوید که پلک ها دیگر قوام سابق را ندارند و زیبایی خود را از دست داده اند.

بلفاروپلاستی یکی از روشهایی است که برای برداشت پوست اضافه در ناحیه پلک بالا و پلک پایین به کار می رود. در این روش، پوستی که حالت افتاده پیدا کرده است از روی پلک ها برداشته می شود و در نتیجه چشم ها جذاب تر و زیباتر می شوند. بلفاروپلاستی عملی است که می تواند زیبایی را به شما هدیه دهید و باعث می شود حس خوبی را تجربه کنید. بهتر است بدانید که برای انجام این عمل باید به یک پزشک متخصص مراجعه نمایید. زیرا عمل بسیار حساسی است و باید تمامی روند با دقت پیش رود.

کلینیک گونه

برای انجام عمل بوکال فت به کجا مراجعه کنم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد عمل بوکال فت در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید در این روش چربی از گونه خارج می شود و باعث می شود که چهره شما حالتی زیبا و قلبی شکل به خود گیرد و مدل چهره را به مدل های هالیوودی نزدیک می کند. انجام این عمل سخت نیست و برش کوچکی در ناحیه دهان ایجاد می شود. با توجه به این موضوع که تمامی کارهای زیبایی نیازمند تجربه و تخصص هستند، شما می توانید برای کارهای زیبایی خود مانند بوکال فت یا بلفاروپلاستی به کلینیک گونه مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 + = 33