ارل گری و تیرامیسو انبه

[cooked-recipe id=”34″]

انبه تازه ، پسته ترد ، نشانه ای از ارل گری … این کلاسیک ایتالیایی است ، مانند هرگز قبلا آن را نچشیده اید. پودینگ ها بهتر است یک روز قبل ساخته شوند و در یخچال خنک شوند. طعم ها لطیف تر خواهند بود و باید بهتر ترکیب شوند. پرتقال های خون ، با مرکبات شدید مرکبات ، یک گزینه فصلی افسانه ای شگفت انگیز را برای انبه ایجاد می کنند.
شش کاسه دسر شیشه ای برداشته و درون یخچال قرار دهید. در یک کاسه بزرگ ، زرده تخم مرغ و 75 گرم شکر را با یک بازو قوی یا یک لیسک برقی هم بزنید تا زمانی که موس رنگ پریده ای داشته باشید. در صورت استفاده از لیسک برقی ، این کار باید حدود چهار تا پنج دقیقه طول بکشد.

[rb_related title=”شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد” total=”2″]

با احتیاط ماسکارپونه را در موس زرده و شکر مخلوط کنید تا کرم غلیظ و کرکی تهیه شود. در یک کاسه جداگانه ، خامه مضاعف و آب شکوفه پرتقال را بزنید تا قله های نرم ایجاد شود. کار با ویسک برقی کار خیلی کمتری است ، اما یک کوبنده دستی تمرین خوبی برای بازو خواهد بود. با یک قاشق فلزی ، خامه را درون مخلوط ماسکارپونه و تخم مرغ تا کنید تا کاملاً ترکیب شود. در یک کاسه دیگر ، شکر باقیمانده را به سفیده اضافه کرده و آنقدر شلاق بزنید تا وقتی که لیسک از بین می رود ، قله های نرم تشکیل شود. دوباره با یک قاشق فلزی کمی داخل مخلوط ماسکارپونه ، خامه و تخم مرغ بریزید.

یک لیوان چای ارل گری را با یک کیسه چای یا یک قاشق بزرگ برگ شل درست کنید و اجازه دهید به مدت پنج دقیقه خم شود ، سپس کیسه چای را برداشته یا صاف کنید و کنار بگذارید تا خنک شود. 250 میلی لیتر چای و سه ثانیه را با هم در یک کاسه کم عمق مخلوط کنید. در پوست پرتقال ریز رنده کنید. نیمی از بیسکویت ها را یکی یکی غوطه ور کنید و بچرخانید تا مایع خیس بخورد و مقداری از پوست پرتقال را بگیرد.

با پخش مقداری از مخلوط خامه به کف هر ظرف ، دسرها را لایه لایه کنید ، سپس روی آن چند بیسکویت خیس خورده قرار دهید و سپس چند برش انبه قرار دهید. سپس مقداری خامه دیگر ، بیسکویت های خیس نشده ، بقیه انبه و آخرین کرم را اضافه کنید. کار را با پاشیدن پسته تمام کنید و یک یا دو ساعت یا یک شب در یخچال بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 − 68 =