روابط احساسی در افراد بدنساز پیچیده تر از بقیه افراد است

جی کاتلر، رونی کلمن، آرنولد شوارتزنگر و دوریان یتس: همه آنها چه چیزی مشترک دارند؟ بله، همه آنها افسانه ای هستند، بدنسازان برنده آقای المپیا، اما همچنین، همه آنها حداقل یک طلاق به نام خود دارند. اتفاقی؟

هیچ کس اطلاعاتی در مورد میزان طلاق در میان بدنسازان جمع آوری نمی کند، اما کسی قطعا باید این کار را انجام دهد، زیرا شواهد حکایتی به طور قاطع نشان می دهد که بدنسازان و روابط با هم ترکیب نمی شوند. و فهمیدن دلیل آن سخت نیست. برای بسیاری از افراد، داشتن شریکی که بیشتر وقت خود را در باشگاه می گذراند و بقیه آن را تا هفت وعده غذایی در روز آماده می کند، کاملا ایده آل نیست. همچنین ملاقات با کسی که مشروب نمی‌نوشد، یا به بارها، کلوپ‌ها یا رستوران‌ها نمی‌رود (یعنی جایی که قرارهای زیادی اتفاق می‌افتد) آسان نیست، و مطمئناً در طول فصل رقابت به سراغ او نمی‌روید. و آیا واقعاً کسی برای رابطه با کسی که میل جنسی او هر سال حداقل یک ماه از صخره پایین می‌آید، ثبت نام می‌کند؟ احتمالا نه.

مطالعه بیشتر: افسردگی و راه های مقابله با آن در سفر

پیتزای بعدی که قرار است بخوریم جذابیت و جذابیت بیشتری نسبت به خود رابطه جنسی دارد

جان جئوت، قهرمان سه دوره المپیک 212، می گوید: «بدنسازی یک تلاش خودخواهانه است. شما خودتان فداکاری می کنید، اما هرکسی که در زندگی تان دارید، چه همسرتان، چه دوست دختر یا دوستانتان، آنها هم با شما همین فداکاری ها را انجام می دهند.

«در روابط قبلی تقریباً اینطور دیده می‌شد که شما فقط ورزش می‌کنید، مثل اینکه این یک سرگرمی است، اما اینطور نیست، این یک اشتیاق و هدف در زندگی من است. این چیزی است که واقعاً من را تعریف می کند، و اگر به عنوان آن شناخته نشود، می توان آن را به عنوان ناچیز تلقی کرد. “در نهایت، این به خشم و مشاجره تبدیل می شود و به همین دلیل است که روابط به نتیجه نمی رسند.”

Jewett توضیح می دهد که برای رسیدن به اوج در بدنسازی حرفه ای باید یکنواختی مداوم را در آغوش بگیرید. این بدان معناست که شما باید برای پیروی از رژیم غذایی مناسب، انجام تمرینات مناسب و مصرف مکمل های مناسب آماده باشید. شما باید مطمئن شوید که خواب شما به صورت لحظه ای، روز از نو، ماه به ماه و سال به سال است. همه چیز در زندگی شما باید حول محور ورزش بچرخد، زیرا این چیزی است که فلانی را از فوق ستاره ها جدا می کند. Jewett می‌گوید: «بدن‌سازی فقط 24 ساعته است.

ایجاد چنین تعهدی زمانی به اندازه کافی دشوار است که فقط باید نگران خود باشید، اما زمانی که در یک رابطه هستید و نیازهای شما همیشه اولویت ندارند: آن را فراموش کنید.

مشکل با آمادگی
بدنسازی یک ورزش خودخواهانه است، اما این تنها چیزی نیست که رقبا را از یافتن عشق باز می دارد. همانطور که بدنساز حرفه ای سابق IFBB و مجری پادکست بدنسازی واقعی فواد ابیاد توضیح می دهد، جثه بزرگ یک بدنساز نیز می تواند مانعی برای عاشقانه باشد.

در حالی که بسیاری از ما تصور می‌کنیم که رفتن به باشگاه شما را جذاب‌تر می‌کند، او می‌گوید یک نقطه اوج وجود دارد و «طیف زنانی که می‌خواهند با مردی با وزن 230، 40، 50 پوند و خرد شده یا لاغر باشند، کوچک می‌شود. به طور چشمگیری.”

برای هر شریکی که به دلیل اندازه یا خودخواهی به تعویق نمی‌افتد، آزمون نهایی یک رابطه معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که یک بدنساز در حال آماده شدن برای نمایش است، زمانی که ترکیبی از گرسنگی، خستگی و استرس می‌تواند حتی شدیدترین شعله را خاموش کند.

ابیاد توضیح می دهد: «من با همسرم [اکنون] در فصل خارج از فصل دور هم جمع شدم و برای شام می رویم و همه چیز عالی است. “نوسانات خلقی بسیار پایین است و همه چیز عادی است، زیرا شما غذا می خورید، گرسنه نیستید و فشاری برای مسابقه وجود ندارد، بنابراین مغز شما به طور طبیعی کار می کند. سپس شروع به آماده سازی برای مسابقه کردم.

وقتی مسابقه می‌دهم بسیار منزوی می‌شوم، بنابراین این فردی که بسیار احساساتی بود، بسیار بخشنده بود و رابطه‌ای عالی با همسرم [اکنون] من داشت، ناگهان تبدیل به این گوشه‌نشین بسیار ساکت شد، که سخنگو نبود، نیمی از افراد عصبانی به نظر می‌رسید. زمان و استرس لعنتی بود.

«همسرم را پس گرفتند. او مانند “این شخص کیست؟” چون حالم بد می‌شد و ساکت می‌شدم و روزی یکی دو بار از خانه بیرون می‌رفتم تا قطار بروم و از خانه بیرون بیایم.»
نه اینکه مرحله آماده سازی یک مسابقه فقط باعث می شود بدنسازانی مانند ابیاد و جیوت ساکت تر و کمتر اجتماعی شوند. هنگامی که گرسنگی و خستگی در میل جنسی و صمیمیت ایجاد می شود نیز از بین می رود.

ابیاد می‌گوید: «معمولاً حدود چهار هفته بعد از مسابقه، اینطور نیست که میل جنسی ندارم و نمی‌توانم رابطه جنسی داشته باشم، فقط احساس نمی‌کنم که می‌خواهم. من خیلی کم انرژی هستم من بیش از حد روی چهار هفته پیش رویم متمرکز شده ام و در این مدت، نمی توانم اهمیتی بدهم. مثلا اگر تمام چهار هفته رابطه جنسی نداشتم برایم مهم نبود.

ابیاد با همسر کنونی خود، سامر، زمانی که برای برند تغذیه ورزشی MuscleTech کار می کرد، آشنا شد. او که در صنعت کار می کرد، تا حدودی از این ورزش آگاهی داشت، اما هرگز در مسابقه شرکت نکرده بود و هفته ها و ماه ها قبل از مسابقه از نزدیک با یک بدنساز ارتباط نداشت. ابیاد اعتراف می‌کند که دوران سختی را برای سازگاری سپری کرده است و این زوج یک سال قبل از آشتی از هم جدا شدند. اما اگر شریک زندگی شما هیچ دانش یا علاقه ای به بدنسازی نداشته باشد، همانطور که در مورد همسر سابق Jewett اتفاق افتاد، پس چیزهایی مانند کنار گذاشتن صمیمیت می تواند قاتل رابطه باشد.


Jewett می‌گوید: «به نظر می‌رسید که شما فقط علاقه‌ای ندارید و جذب همسرتان یا فردی که با او قرار دارید نمی‌شوید، زیرا نیازهای او را برآورده نمی‌کنید. اما شما انگیزه درونی برای انجام آن ندارید. شما باید دوست داشته باشید واقعاً در مورد آن فکر کنید و تقریباً مانند کار کردن است. اگر به طرف مقابل بگویید که توهین آمیز است، زیرا آنها می گویند: “خب، من فقط از شما می خواهم این کار را انجام دهید زیرا دوست دارید این کار را انجام دهید، زیرا من را دوست دارید.”

“مثل اینکه، البته من شما را دوست دارم، اما سطح ناراحتی شما در آمادگی، با گرسنگی، خستگی، کاهش میل جنسی، شما فقط سعی می کنید خودتان را مدیریت کنید، و این کار را برای شخص دیگری نیز انجام دهید، به شدت مالیات برانگیز است.»

بدنساز دوستیابی بدنساز

پیدا کردن یک شریک مناسب زمانی که بدنساز هستید فقط یک مسئله مردانه نیست. تعداد زیادی از بدنسازان زن وجود دارند که برای یافتن کسی که زندگی خود را با او به اشتراک بگذارند، اگر نه بیشتر، به همان اندازه مشکل دارند. رنه جوت، رقیب المپیا سلامتی و همسر جان، می‌گوید که مردان نسبت به بودن با زنی که تمام اوقات فراغت خود را در باشگاه می‌گذراند، بسیار حسادت می‌کنند و بسیار ناامن می‌شوند.

رنه می‌گوید: «من در روابطی بوده‌ام که طرف مقابل اصلاً بدنساز نبود یا واقعاً حتی یک ورزشکار بود، و از طرف آن‌ها نسبت به مدت زمانی که در باشگاه می‌گذراندم نارضایتی زیادی وجود داشت. . همیشه اینطور بود، “اوه، دوباره به باشگاه می روی؟ چرا باید دوباره به باشگاه بروید؟ بنابراین نیازی به گفتن نیست که نتیجه ای حاصل نشد.»

جان و رنه کاری را انجام دادند که اکثر خارجی‌ها معقول می‌دانستند. پس از ملاقات در ورزشگاه – او می گوید: “برو شکل” – آنها شروع به قرار ملاقات کردند و در نهایت ازدواج کردند. چه کسی بهتر از بدنساز دیگری درک می کند که یک بدنساز از یک رابطه چه می خواهد و چه نیازی دارد، درست است؟

“ما درک می کنیم که طرف مقابل چه احساسی دارد وقتی او در عمق آمادگی است و شما گرسنه هستید و انرژی زیادی ندارید و فقط می خواهید آنجا بنشینید و ساکت باشید، همانطور که طرف مقابل متوجه می شود.” ” او می گوید.

و در مورد عدم صمیمیت در طول آمادگی، چه کسی به آن نیاز دارد. Jewett می‌گوید: «[در طول آماده‌سازی] ما بیشتر به دنبال این هستیم که بعداً چه پیتزایی می‌خوریم و این جذابیت و جذابیت بیشتری نسبت به خود رابطه جنسی دارد. زمانی که بدانیم صمیمیت بازگشتی خواهیم داشت، مشتاقانه منتظر فصل خارج از فصل هستیم.

با این حال، قرار ملاقات با یک بدنساز برای همه مناسب نیست، و حتی Jewett اعتراف می‌کند که وقتی برنامه‌های آن‌ها هماهنگ نیست، و یکی در حال آماده شدن است در حالی که دیگری در حال «آرام‌شدن» است، زندگی برای آن‌ها نیز پیچیده‌تر می‌شود. او می‌گوید: «فراموش کردن آسان است، همان احساسی که وقتی برای یک نمایش آماده می‌شوید. فراموش می کنید که کمبود کالری و گرسنگی چه احساسی دارد زیرا احساس خوبی دارید، بنابراین در اعماق آن با آنها باشید. کمک زیادی می کند.»

ابیاد در پادکست خود خانه‌ای را توصیف می‌کند که در آن یکی از بدنسازان در حال رقابت است و دیگری «جهنمی» نیست. در عوض، او ترجیح می‌دهد با کسی که ورزش را می‌فهمد، اما چیزهای خاص خودش را در جریان است، رابطه برقرار کند. او در سامر پیدا شده است.
پس از چند تلاش ناموفق، هم ابیاد و هم خانواده جویت عشق به شریکی پیدا کردند که دقیقاً می‌داند برای تبدیل شدن به یک بدنساز حرفه‌ای باید چه چیزی را قربانی کنند. همه آنها می گویند که شغل آنها از داشتن یک شخص مهم در گوشه آنها سود برده است، و در حالی که مجبور بودند بر تعدادی از موانع غلبه کنند – یافتن کسی که اندازه خود را دوست داشته باشد، بتواند روحیه آنها را تحمل کند و با یک طلسم کوتاه مدت بدون معطل نشد. رابطه جنسی – آنها متوجه شده اند که داشتن یک نفر دیگر در آنجا قطعاً یک مزیت در ورزشی است که می تواند بسیار تنها باشد.

اما این بدان معنا نیست که آن‌ها منتظر روزی نیستند که زندگی‌شان کمی کمتر شود و نیاز به یکنواختی مداوم کمی کاهش یابد. جوت می‌گوید: «من ما را در ساحل تصور می‌کنم که فقط جرعه جرعه مارگاریتا می‌خوریم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =