Everything you need to know about dental implants in Tehran

هر آن چیزی که در مورد ایمپلنت دندان در تهران باید بدانید

اگر به هر دلیلی یکی از دندان‌هایتان را از دست داده‌اید، خیلی فوری باید نسبت به جایگزین کردن یک دندان مناسب اقدام کنید. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای این منظور وجود دارد که شاید بکارگیری از ایمپلنت از بهترین‌ها باشد. البته انتخاب یک متخصص ایمپلنت در تهران نیاز به بررسی دارد چرا که نحوه‌ی اجرای ایمپلنت بر روی دهان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

لذا ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی این روش جایگزینی دندان صحبت کنیم و در انتهای این مطلب نیز به یک کلینیک معتبر به جهت استفاده از خدمات ایمپلنت خواهیم پرداخت. ضمناً گفتنی است که اکثر افراد برای انجام بهتر جراحی ایمپلنت به دنبال یک متخصص ایمپلنت در تهران هستند که این موضوع نشان می‌دهد که نحوه‌ی اجرای این کار دارای اهمیت است.

جنس مواد ایمپلنت

در وهله‌ی اول باید در نظر داشت، موادهایی که برای ایمپلنت استفاده می‌شوند، باید به طور کامل با بدن هم‌خوانی داشته باشند. در واقع ایمپلنت دندان نباید توسط سیستم دفاعی بدن، یک مهاجم خارجی تصور شود چرا که در این صورت سیستم دفاعی بدن بلافاصله آرایش حمله گرفته و ایمپلنت را از بین می‌برد و یا حتی ممکن است سبب ایجاد مشکلات یا بیماری در بدن شود.

به همین جهت هر دندان‌پزشک بخصوص متخصص ایمپلنت در تهران سعی می‌کند تا ایمپلنت‌هایی را از جنس تیتانیوم یا زیرکونیا برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته استفاده کند تا به طور کامل امنیت بدن و بخصوص دهان و دندان حفظ شود. ضمناً یادآور می‌شویم که احتمال موفقیت در اجرای ایمپلنت دندان نزدیک 98 درصد است.

مزایای ایمپلنت دندان

اگر چه ممکن است استفاده از ایمپلنت دندان هزینه‌های کاشت دندان را افزایش دهد، اما به دلیل داشتن مزایای جذاب، باز هم انتخاب بسیاری از افراد است. به طور کلی از موارد زیر بعنوان مزیت‌های ایمپلنت دندان یاد می‌شود:

– راحت بودن بیمار. مسلماً وقتی از روش ایمپلنت برای پر کردن دندان از دست رفته استفاده می‌شود، باید راحتی متقاضی نیز در نظر گرفته شود که با توجه به اینکه ایمپلنت، بهترین شرایط را برای بیمار مهیا می‌کند، انتخاب مناسبی خواهد بود. البته لازم به ذکر است که استفاده از متخصص ایمپلنت در تهران برای اجرای بهینه‌ی کار نیز ضروری است.

– مقاومت بالا. ایمپلنت از جمله روش‌های درمانی دندان از دست رفته است که در صورت اجرا مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد و بیماران استرس از بین رفتن ایمپلنت در بلندمدت را نخواهند داشت. ضمناً اجرای ایمپلنت سبب از دست رفتن دیگر دندان نیز نمی‌شود.

– عمر مناسب. متقاضیان پس از دریافت ایمپلنت، چنانچه بهداشت دهان و دندان‌شان را به طور کامل در نظر بگیرند، مشکلی از بابت تعویض ایمپلنت‌ها نخواهند داشت و این موضوع سبب افزایش عمر ایمپلنت نیز خواهد شد. به طور کلی استفاده از این روش به نسبت دیگر روش‌های جایگزین دندان از دست رفته، خیال افراد را از داشتن دندان‌های مناسب راحت‌تر می‌کند.

مراحل کاشت دندان ایمپلنت

یک متخصص ایمپلنت در تهران برای اجرای کار ایمپلنت که مشخصاً باید به یک نتیجه دلخواه ختم شود، موارد زیر را در نظر خواهد گرفت تا توانسته باشد به بهترین شکل ممکن، جراحی ایمپلنت را انجام داده باشد:

– بررسی دهان و دندان. اولین اقدام توجه به وضعیت سلامت دندان‌هاست. بررسی پس از عکس‌برداری به خوبی نشان می‌دهد که ایمپلنت برای متقاضی مدنظر قابل اجرا است یاخیر.

– بی‌حسی. اگر همه‌ی موارد برای اجرای ایمپلنت آماده شده باشد، قبل از شروع جراحی، بیمار تحت بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد و سپس پزشک معالج به خارج کردن دندان آسیب دیده اقدام می‌کند. (البته پیوند استخون فک نیز باید در نظر گرفته شود).

– سوراخ کردن استخوان. در این مرحله با استفاده از دریل، استخوان سوراخ شده و ایمپلنت در آن قرار داده می‌شود و سپس با یک پیچ درپوش سوراخ مدنظر بسته می‌شود. ضمناً گفتنی است که این موارد باید بوسیله‌ی یک متخصص ایمپلنت در تهران انجام شود تا اشکالی در مراحل انجام ایمپلنت ایجاد نشود.

– بخیه کردن لثه. این مورد برای حفاظت بیشتر از ایمپلنت انجام می‌شود. در واقع پزشک معالج ممکن استبثه را در اطراف ایمپلنت بخیه بزند تا مشکلی برای ایمپلنت قرار داده شده پیش نیاید. سپس باید منتظر جوش خوردن استخوان و ایمپلنت بود. (ممکن است حداقل 2 و حداکثر 6 ماه زمان نیاز باشد).

– قرارگیری اباتمنت. در مرحله‌ی بعد، با باز کردن پیج درپوش ایمپلنت، قطعه‌ای روی آن پیچ می‌شود که اباتمنت نام دارد. کارکرد این قطعه آماده‌سازی ایمپلنت برای نصب روکش روی دندان است. برای این منظور نیاز به قالب‌گیری است که پزشک متخصص ایمپلنت در تهران به طور کامل آن را انجام می‌دهد.

– متصل کردن روکش. در نهایت بعد از آماده شدن روکش، کار وصل کردن روکش با استفاده از لوازمی مانند چسب انجام می‌شود. گفتنی است که دقت عمل در انجام هر یک از موارد عنوان شده دارای اهمیت است.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت

در حال حاضر انجام کارهای ایمپلنت برای دندان، به حداقل 3 الی 5 میلیون تومان نیاز دارد. با این حال نمی‌توان از یک قیمت ثابت برای در نظر گرفتن این درمان صحبت کرد چرا که موارد زیادی بر نحوه تعیین قیمت ایمپلنت تأثیرگذار است که از مهم‌ترین آنها تجربه و تبحر پزشک متخصص ایمپلنت در تهران است. در کنار این مهم می‌توان از موارد زیر بعنوان عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت نام برد:

  • هزینه پودر استخوان.
  • هزینه کشیدن دندان.
  • هزینه عکس‌برداری‌های لازم.
  • هزینه استفاده از کلینیک مجهز.

ایمپلنت یک روزه در تهران با متخصص دکتر ستاره هاشمی

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، چنانچه نیاز به یک متخصص ایمپلنت در تهران دارید، کافی است که از خدمات کلینیک دکتر ستاره هاشمی استفاده کنید. از جمله مزیت‌های بکارگیری از این کلینیک می‌توان به رضایت اکثریت مشتریان اشاره کرد. ضمناً پر واضح است که قبل از گرفتن تصمیم نهایی برای انجام ایمپلنت نیاز به مشاوره دارید که در این صورت به راحتی می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی قرار داده شده با پزشک متخصص ایمپلنت یک روزه در تهران یعنی دکتر ستاره هاشمی در تماس باشید. به طور کل همان‌طور که می‌دانید انجام این جراحی نیاز به دقت و تجربه کافی دارد که با استفاده از خدمات و مشاوره‌های دکتر هاشمی، دندان‌های بسیار مناسب و طرح لبخند ایده‌آل خواهید داشت.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 − 75 =