راهنمای خرید کیف و کوله پشتی

راهنمای خرید کیف و کوله پشتی

آیا قصد خرید کیف یا کوله پشتی دارید؟ سه موضوع اصلی وجود دارد که لازم است به آنها توجه نمایید.

 • ظرفیت کیف و کوله پشتی

اندازه فضایی که نیاز دارید وسایل خود را در آن سازماندهی نمایید را در نظر داشته باشید. ظرفیت مناسب به وزن و حجمی که می خواهید حمل کنید بستگی دارد.

 • ویژگی های کیف و کوله پشتی

شکل ظاهری و امکاناتی که در طراحی کیف و کوله پشتی در نظر گرفته شده است؛ بر نحوه عملکرد کیف و کوله پشتی برای شما تأثیرگذار خواهند بود. بطور یقین توجه به طراحی کیف و کوله پشتی یک جنبه قابل توجه و مهم در زمان خرید است.

کیف ایده آل شما باید سبک باشد و احتمالاً دارای چندین محفظه باشد؛ تا به راحتی لوازم مورد نیاز خود را در آن طبقه بندی نمایید تا در زمان لازم به راحتی آن را پیدا کنید.

 • تناسب کیف و کوله پشتی

در انتخاب یک گزینه مناسب در اصل طول نیم تنه شما (نه قد شما) بیشترین اهمیت را دارد.

در ادامه به معرفی و بررسی چند گروه از انواع کیف پرداخته شده است.

کوله پشتی

هنگام خرید کیف و کوله پشتی، ویژگی های رایج در هر کوله پشتی را در نظر بگیرید. در ادامه به چند مورد بسیار مهم اشاره می شود.

 • جنس کوله پشتی

این موضوع بخصوص برای کوله پشتی دانش آموزی و دانشجویی و کوله پشتی مسافرتی حائز اهمیت است. ایده آل ترین حالت ضد آب بودن آن در هوای بارانی و مرطوب، همچنین دارا بودن قابلیت شستشو است.

 • وزن و حجم

لازم است در هنگام خرید کوله پشتی، به مورد استفاده و میزان وسایلی که لازم است درون کوله پشتی قرار گیرد توجه نمایید.

 • بندهای شانه

هر چه بند شانه که هنگام حمل بر روی سر شانه قرار می گیرد ضخیم تر باشد راحتی بیشتری را فراهم می نماید. همچنین مهم است که این بند مجهز به تسمه نیز باشد تا قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد.

 • بند جناغی

این بند کوچک می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. این بند که به بندهای شانه متصل است بر روی سینه شما بسته می شود و بندهای شانه را مهار می کند و در بهبود پایداری کوله پشتی تأثیر بسیاری دارد. بند جناغی کوله پشتی را در موقعیت خود نگه می دارد و از حرکت بیش از حد آن جلوگیری می کند.

 • جیب کناری

برخی از کوله‌ پشتی ها دارای جیب‌ های کناری هستند که می ‌توانید چند اقلام ضروری را که ممکن است نیاز به دسترسی سریع و آسان داشته باشد، در آن قرار دهید.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک مجموعه متنوعی از کوله پشتی دانش آموزی، کوله پشتی دانشجویی و کوله پشتی مناسب برای سفر در طرح و رنگ متنوع عرضه شده است.

کیف اداری

کیف اداری یکی از لوازم جانبی ضروری برای هر کارمند شاغل در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی بشمار میرود؛ زیرا می تواند به حمل اسناد مهم و سایر وسایل کمک کند. همچنین می تواند به تکمیل ظاهر رسمی افراد کمک نماید و در عین حال که هنوز هم کاربردی است، ظاهری آراسته به فرد بدهد.

همه خریدها قبل از شروع به فکر کردن به اندازه کافی نیاز دارند، اما برخی از آنها نیاز به تفکر عمیق تری نسبت به دیگران دارند. یکی از این موارد خرید کیف اداری است؛ زیرا این کیف ها می توانند کمی گران باشند. شما باید در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید زیرا می خواهید آنها حتی پس از استفاده مداوم، دوام بیاورند!

بطور کلی چند نکته مهم در هنگام خرید کیف اداری وجود دارد؛ مانند داشتن زیپ های ارگونومیک و نرم، محفظه های متعدد و کافی، اطمینان از وزن سبک کیف و امکان حمل آسان آن و در نهایت یک سازمان دهنده عالی برای کار.

اگر به دنبال خرید کیف اداری هستید؛ دفتر دستک مجموعه ای از کیف اداری را عرضه نموده است. خوبی این نوع کیف اداری آن است که می توان از آنها در هر زمان استفاده کرد.

کیف چرم

بوی چرم یادآور خاطرات قدیمی است و بسیاری از مردم چرم را با بوی آن می شناسند. بسیاری از افرادی که به ظاهر خود اهمیت می دهند، هنگام خرید کیف سعی می کنند بهترین محصولات چرمی را انتخاب کنند.

از آنجایی که قیمت و کیفیت کیف چرم ممکن است ارتباط زیادی با هم داشته باشند، ایده خوبی است که پول کافی برای خرید کیف چرم مورد نظر خود پس انداز کنید.

چرم یک ماده عالی برای تولید کیف است زیرا دوام بسیار بالایی دارد. چرم طبیعی با گذشت سالها بهبود می یابد! به همین دلیل است که اگر می خواهید روی کیفی سرمایه گذاری کنید که بتواند برای مدت طولانی شما را همراهی کند، هیچ چیز بهتر از چرم نیست. با گذشت چندین سال، کیف چرمی شما زیباتر و زیباتر خواهد شد.

از جمله نکاتی که لازم است در هنگام خرید هر نوع کیف چرم از کوچک تا بزرگ، مانند کیف پول چرم، کیف جاکارتی چرم، کیف آرایشی چرم و … به آنها توجه داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کیفیت چرم

 • کیفیت دوخت

 • آستردوزی کیف چرم

 • کیفیت رنگ چرم

در فروشگاه دفتر دستک مجموعه متنوعی از کیف آرایشی چرم، کیف پول چرم، جاکارتی چرم و … عرضه شده است.

کلام آخر

هنگام خرید کیف و کوله پشتی لازم است فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید. اما مهمتر از همه، هنگام انتخاب کیف و کوله پشتی، باید شخصیت خود را در نظر داشته باشید. اگر کیف مناسبی است، به محض دیدن آن متوجه خواهید شد؛ اگر در نگاه اول عاشق آن شدید، دریغ نکنید، آن را بخرید!

می توانید برای خرید کیف و کوله پشتی به فروشگاه اینترنتی دفتر دستک مراجعه نمایید؛ خرید در وب سایت دفتر دستک آسان و مطمئن است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =