معرفی انواع دوربین بیبی کم

معرفی انواع دوربین بیبی کم

انواع مختلفی از دوربین ها در عصر حاضر وجود دارند که هر کدام ویژگی ها و امکانات مختلفی دارند. دوربین بیبی کم همانند اسمسشان برای کنترل وضعیت کودکان طراحی شده اند و در نام های دیگری نیز نظیر دوربین های مداربسته بچگانه یا دوربین های مداربسته بیبی مانیتورینگ نیز شناخته میشوند. شما میتوانید برای تهیه دوربین  بیبی کم به کالا بست خریداری کنید. دوربین های کالا بست هم قیمت مناسبی دارند و هم تنوع آن ها بالا است.

برندهای برتر دوربین های بیبی کم

دوربین بیبی کم ایمو یا آیمو

همان طور که گفتیم دوربین های بیبی کم مختلفی در بازار وجود دارند ولی در این میان دوربین های برند معروف داهوا کیفیت و امکانات ویژه ای دارند. برند داهوا برای دوربین های بیبی کم خود برندی معروف و معتبر به اسم ایمو یا آیمو طراحی کرده است. دوربین های آیمو در عین داشتن کیفیت مناسب، قیمت های مناسبی نیز دارند.

دوربین اتاق کودک شیائومی

یکی دیگر از انواع برندهای دوربین های بیبی کم، دوربین های بیبی کم شیائومی میباشد که نوعی برند چینی است.

دوربین بیبی کم سامسونگ

کیفیت دوربین های ساخت کره بیبی کم سامسونگ بسیار بالا است ولی به همان اندازه نیز قیمت بالایی دارند.

ویژگی های دوربین بیبی کم

همان طور که گفتیم دوربین های بیبی کم برای کنترل کودکان طراحی شده اند. بیشترین دلیل خریداری دوربین های بیبی کم این است که والدین بتوانند فعالیت ها و اعمال کودکان خود را از راه دور کنترل کنند.

نظارت تصویری؛ دوربین های بیبی کم همانند یک پرستار برای کودکان محسوب میشوند. به طوری که تصاویر ضبط شده را به والدین ارسال میکنند تا آن ها بتوانند در هر شرایط و لحظه ای از اعمال کودکان خود آگاه شوند.

اتصال به اینترنت؛ دوربین های بیبی کم به اینترنت متصل میشوند و به همین طریق، تصاویر ضبط شده را به والدین ارسال میکنند.

سیستم هوش مصنوعی؛ سیستم هوش مصنوعی به دوربین های بیبی کم کمک میکند تا بتوانند در صورت وقوع حوادث غیر آشنا و پیش بینی نشده، با ارسال پیام هشدار شما را از این اتفاق خبردار سازند.

قابلیت مکالمه دو طرفه؛ همان طور که گفتیم دوربین های بیبی کم مختلفی وجود دارند که امکانات و قابلیت های آن ها با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از آن ها دارای میکروفن هستند و از طریق آن ها، والدین میتوانند صدای کودکان خود را از راه دور بشنوند و یا با آن ها صحبت کرده و ارتباط برقرار کنند.

ضبط و ذخیزه تصاویر؛ از آن جایی که دوربین های بیبی کم در لیست دوربین های مداربسته قرار میگیرند، در نتیجه بیشتر آن ها دارای حافظه ذخیره سازی هستند که فیلم ها و تصاویر ضبط شده را ذخیره میکنند. این ویژگی کمک میکند تا در صورت نیاز بتوان فیلم و تصاویر ضبط شده بازبینی کرد.

نور شب؛ برخی از دوربین های بیبی کم این قابلیت را دارند که بتوانند حتی در شرایط نوری کم تصاویر با کیفیت را ثبت کنند. این دوربین ها دارای قابلیت های دید در شب هستند.

سازگاری با دستگاه های هوشمند؛ شما میتوانند دوربین های بیبی کم را به تبلت و یا گوشی ها هوشمند خود متصل کنید و وضعیت دوربین را از راه دور کنترل کنید.

حفاظت امنیتی؛ برخی از دوربین های بیبی کم قابلیت این را دارند که رمزگذاری شوند تا هر کسی نتواند به اطلاعات و فیلم های آن دسترسی پیدا کند.

مزایای دوربین بیبی کم

اگر شما کودکانی کم سن در خانه خود دارید و نمیتواند به صورت دائم در کنار آن ها بمانید، میتوانید با خرید و نصب دوربین های بیبی کم از کالا بست، فعالیت های کودکان خود را از راه دور تحت نظر داشته باشید. از جمله مزایای دوربین های بیبی کم میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

اطمینان از ایمنی کودکان؛ دوربین های بیبی کم به شما کمک میکنند تا خیالتان از بابت ایمنی محل بازی و اتاق کودکان راحت شود.

نظارت بهتر بر نوزادان؛ شما میتوانید به کمک دوربین های بیبی کم، حتی وقتی خودتان مشغول به کار هستید، بر فعالیت نوزادان خود نظارت داشته باشید.

سهولت در نصب و استفاده؛ برخلاف دیگر دوربین های مداربسته، دوربین های بیبی کم به راحتی نصب و قابل استفاده میشوند و نیازی به نصاب اختصاصی ندارند.

نحوه کار دوربین های بیبی کم

دوربین های بیبی کم به صورت زیر نصب میشوند؛

نصب و راه اندازی دوربین؛ نوع و مدل دوربین تعیین میکند که آن را به سقف و یا دوربین وصل کنید. البته برخی از دوربین ها دارای پایه ای هستند که میتوانید دوربین را به کمک آن تنظیم کنید.

اتصال به شبکه وای فای؛ اگر دوربین بیبی کم قابلیت اتصال به وای فای داشته باشد، میتوانید از روی دستور روی دوربین، دوربین بیبی کم را به وای فای و در نهایت به گوشی خود متصل کنید.

نصب اپلیکیشن موبایل؛ برخی از دوربین های بیبی کم برنامه مخصوصی جهت نصب دارند که شما میتوانید آن را نصب کرده و به کمک گوشی، وضعیت کودک خود را از راه دور پیگیری کنید.

مشاهده تصاویر و کنترل؛ پس از این که دوربین بیبی کم را به موبایل و وای فای متصل کردید، دوربین آماده است تا فعالیت و اعمال کودک شما را ضبط کند، البته برخی از دوربین های بیبی کم قابلیت های دیگری نیز دارند که به شرح زیر هستند؛

برخی از دوربین های بیبی کم قابلیت چرخ دارند و در صورت نیاز میتوانند جهت ضبط و ذخیره سازی تصاویر و ویدیو را تغییر دهند.

ارسال هشدار و پیام؛ برخی از دوربین های بیبی کم این قابلیت را دارند که در صورت تشخیص صدای بلند و یا گریه بچه، پیامی جهت هشدار به والدین کودک ارسال میکنند تا والدین را از وقوع حادثه ای غیر قابل پیش بینی آگاه سازند.

ذخیره سازی ویدیو؛ همان طور که گفتیم برخی از دوربین های بیبی کم دارای حافظه ذخیره سازی میباشند تا ویدیو و تصاویر شما را ضبط کنند و در صورت نیاز شما بتوانید از آن ها دوباره استفاده کنیم. برای تهیه این دوربین های بیبی کم میتوانید به سایت کالا بست مراجعه کنید و از بین انواع مختلف دوربین ها با قیمت مناسب، دوربینی باب میل تهیه کنید.

 

برچسب ها : دوربین,دوربین مداربسته

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 80 = 81