آیا بروکر آمارکتس برای فعالیت مناسب است؟

بروکر آمارکتس | یکی از بروکرهای مناسب بازار فارکس

بروکر آمارکتس یکی از کارگزاران فعال در حوزه فارکس می‌باشد که با داشتن اعتبار کافی و خدمات مناسب به ایرانیان شناخته می‌شود. بازار فارکس بستری را فراهم کرده تا با آموزش صحیح بتوان کسب درآمد دلاری کرد و به رشد اقتصاد کشور کمک کرد.

بازار فارکس با همه جذابیت و هیجانش می‌تواند خطرناک هم باشد. قبل از فعالیت در این بازار حتما لازم است آموزش‌های کافی و صحیح را دیده، و بروکری که قصد فعالیت در آن را دارید به خوبی بررسی کنید. وبسایت ایران بروکر به عنوان یک مرجع مطمئن در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند.

همه چیز درباره بروکر آمارکتس

شاید پیش خود فکر کنید که کارگزاری‌های معتبر و جهانی، به ایرانیان خدمات ارائه نمی‌دهند. بروکر آمارکتس به ما نشان داد که این تصور غلط است. آمارکتس در زمینه خدمات و پشتیبانی به ایرانیان سابقه درخشانی دارد که در ادامه به طور مختصر به برخی از ویژگی‌های این بروکر می‌پردازیم.

بروکر آمارکتس فعالیت خود را از سال 2001 در جزیره سنت وینسنت آغاز کرد. این بروکر در نقاط مختلف جهان نمایندگی دارد که میتوان از آنها به روسیه، اوکراین، انگلستان، ترکیه، قبرس، ارمنسان، تایلند، آفریقای جنوبی و غیره اشاره کرد.

‎‎‎بروکر آمارکتس فعالیت خود را در شعبات مختلف تحت نظارت و رگوله FSA انجام می‌دهد. این مجوز تمامی حساب‌های مشتریان را تحت پوشش غرامت 20000 یورویی قرار داده که در صورت خسارت زدن به مشتری از سمت بروکر، غرامت پرداخت خواهد شد.

شما به عنوان معامله‌گر امکان افتتاح 3 نوع حساب معاملاتی در بروکر آمارکتس را دارید که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

  • حساب فیکس
  • حساب استاندارد
  • حساب ECN

هر کدام از حساب‌ها دارای جزئیات متفاوتی می‌باشند که در ادامه از طریق لینک بررسی تخصصی بروکر آمارکتس، می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

شما در این کارگزاری امکان معامله بیش از 40 نماد فارکس را دارید. در مجموع بیش از 200 نماد معاملاتی در بروکر آمارکتس قابل معامله است. همچنین شما امکان معامله 12 رمز ارز مختلف را در این کارگزاری دارید.

یکی از مواردی که یک بروکر را نسبت به رقیبان خود متمایز می‌کند، روش‌های واریز و برداشت آن می‌باشد. به دلیل ماهیت بازارهای مالی و بخاطر اینکه گاهی نیاز است سریعا حساب معاملاتی خود را شارژ نماییم، لازم است نقل و انتقالات سریعترین حالت ممکن را داشته باشند. خوشبختانه بروکر آمارکتس با انواع روش‌ها مانند ریالی مستقیم، تاپ چنج، وبمانی، پرفکت مانی و غیره، توانسته در این موضوع سربلند باشد.

پشتیبانی قوی بروکر آمارکتس

پشتیبانی فارسی در بروکرهای معتبر جهانی کمتر به چشم می‌خورد. آمارکتس از معدود بروکرهای حرفه‌ای است که دارای پشتیبانی فارسی قوی می‌باشد. فعالیت‌های مالی گاهی نیازمند راهنمایی و مشاوره درست از سمت افراد حرفه‌ای می‌باشد. بروز کوچکترین مشکل در سرورها و یا تاخیر در نقل و انتقالات مالی ممکن است به ضرر شما تمام شود. اینجاست که همکاری با کارگزاری که دارای پشتیبانی قوی باشد، می‌تواند یک مزیت به حساب بیاید حال آنکه این پشتیبانی به زبان فارسی هم باشد.

بونوس جذاب بروکر امارکتس

بونوس‌ها همیشه شیرین‌ترین قسمت شروع فعالیت با کارگزاری، برای معامله گران است. بروکرهای معتبر تلاش می‌کنند با دادن پاداش‌، کاربران بیشتری را جذب و نسبت به فعالیت در پلتفرمشان ترغیب کنند. بونوس بروکر آمارکتس 20 درصد مبلغ سپرده‌گذاریتان می‌باشد که بسیار مبلغ ایده‌عالی است. این بونوس قابلیت معامله و ضرر را دارد اما امکان برداشت آن را ندارید و فقط سود حاصل از آن را می‌توانید برداشت کنید.

این بروکر بونوس‌های متفاوت با شرایط دیگری نیز دارد. برای اطلاع از جزئیات پاداش‌ها و دریافت آن، صفحه  ثبت نام بروکر آمارکتس را مشاهده نمایید.

کدام بروکر را برای فعالیت انتخاب کنیم

بازار فارکس پر از فرصت‌های طلایی است که در صورت آموزش صحیح، و رعایت قوانین مربوط به آن می‌توانید از آن کسب سود دلاری داشته باشید. اما این مورد به راحتی امکان پذیر نیست. شما به عنوان یک معامله‌گر نیازمند بستری هستید که بتوانید هم در آن آموزش‌های لازم را ببینید و هم از بین تعداد زیاد بروکرهای فعال، کارگزاری مناسب را انتخاب کنید.

شما می‌توانید از طریق صفحه بررسی بروکرهای فارکس، تمامی اطلاعات لازم و جزئیات هر کارگزاری را مشاهده و مقایسه کنید. قطعا در این صورت بهتر می‌توانید بروکر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =