عطر و ادکلن د مارلی

عطر و ادکلن د مارلی

یکی از مهمترین ملزومات جانبی که هر فرد می‌تواند با استفاده از آن به جذابیت خود اضافه کند عطر نام دارد. تاریخچه ساخت این آیتم به قرن هجدهم بازمی‌گردد. Eau de cologne یا ادکلن، در آن زمان با استفاده از عصاره گیاهانی چون رزماری، لیمو، نارنج و… تهیه می‌شد. در واقع عطرها به جز خوشبو کردن می‌توانند شخصیت افراد را برجسته‌تر کرده و یک تصویر واضح از کاراکتر فرد ارائه دهند. در این مقاله از یکی از مهمترین برندهای عطر و ادکلن یعنی عطر و ادکلن د مارلی بیشتر خواهیم گفت. همراه ما باشید.

 

تاریخچه برند پارفومز د مارلی (پرفیوم د مارلی)

پارفومز د مارلی یک کمپانی تخصصی عطر می باشد که توانست با تولیدات خود مفهوم اصلی شکوه و جلال قرن هجدهم ، یعنی زمانی که عطرهای فوق العاده و بی نظیری برای لویی پانزدهم به منظور جشن های یاد بود مسابقات سوارکاری ساخته می شد را ، دوباره احیاء کند. نام گذاری عطرهای برند پارفومز د مارلی بر اساس اسم بهترین و معروفترین اسب های دنیا است. برند مارلی در بازه زمانی 2011 تا 2020 دارای 32 عطر بسیار محبوب در کارنامه عطری خود می باشد . از پرفیومر هایی که تا کنون با پارفومز د مارلی همکاری داشته اند  میتوان به  : Francis Deleamont, Michele Saramito , Olivier Pescheux, Jacques Flori, Sidonie Lancesseur, Nathalie Lorson and Fabrice Pellegrin و البته عطار خوش نام و چیره دست ایرانی، آقای حمید مرآتی کاشانی نام برد.

عطر و ادکلن د مارلی توسط چه کمپانی تولید می‌شود؟

عطر و ادکلن د مارلی توسط یک کمپانی که در کشور فرانسه واقع گشته است تولید می‌شود. کیفیت عطر و ادکلن د مارلی آنقدر بالاست که مصرف‌کنندگان را به یاد کمپانی‌هایی که در قرن 18 برای اشراف و بزرگان عطر تولید می‌کردند می‌اندازد. در آن زمان استفاده از این ماده خوشبو مختص به همه کس نبوده و تنها خواص میتوانستند از آن بهره مند گردند. گفتنی است که تولیدکنندگان در این مسیر زحمت زیادی کشیده و برای افراد خاص عطرهای بی‌نظیری میساختند. به عنوان مثال لویی پانزدهم کسی بود که از این آیتم استفاده می‌کرد.

لذا کیفیت عطر پارفومز د مارلی در حال حاضر به قدری بالاست که مشتریانش را شگفت زده می‌کند و آن‌ها را به یاد آن دوران می‌اندازد.

لازم به ذکر است که نام گذاری عطر و ادکلن د مارلی بر اساس نام معروف‌ترین اسب‌های دنیا انجام شده است. گفتنی است که شاه لویی پانزدهم در قرن 19 به تمامی عطرسازان برجسته دستور داد تا بهترین و خوش رایحه‌ترین عطر‌ها را برای اصیل‌ترین اسب‌ها تدارک ببینند. به همین دلیل اگر دقت کرده باشید وجود دو اسب بر روی بسته بندی شیشه‌ای این عطر نشانگر همین تاریخچه است.

خرید عطر مارلی قطعا خریدی مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. چرا که این پرفیوم به دلیل کیفیت فوق العاده، رایحه‌های متنوع، و ماندگاری عالی می‌تواند طیف وسیعی از طرفداران را راضی نگه دارد.

ادکلن پارفومز د مارلی، یک برند بسیار عالی است که با رایحه خوشش امضایش را ثبت می‌نماید.

استفاده از عطر و ادکلن د مارلی چه اهمیتی دارد؟

عطر پرفیوم د مارلی، باعث می‌شود تا شما بتوانید قدرتی بیش از گذشته بگیرید. حتما می‌دانید که بوها از کلمات قوی‌تر بوده و می‌توانند احساسات زیادی را بیدار نمایند.

حس بویایی یکی از مهمترین حواس پنج‌گانه است، عطر و ادکلن د مارلی، به شما قدرت متقاعد کردن می‌بخشد، قدرت بوها و رایحه‌های خوش را به هیچ وجه نمی‌توان انکار کرد.

اگر احساس میکنید که خلق‌تان پایین است، این عطر خوش بو می‌تواند به شما کمک کند تا تمام حس‌های منفی و بد را از خودتان دور نمایید.

این عطر با کیفیت و فوق العاده می‌تواند این پیام را به اطرافیانتان دهد که شما به بهداشت فردی اهمیت داده و اصولا فرد مرتبی هستید.

اگر قرار است به یک جلسه مهم بروید حتما پیش از وارد شدن به مکان مورد نظر از عطر و ادکلن د مارلی استفاده نمایید. این محصول با کیفیت می‌تواند در عرصه جامعه به شما جایگاه خوبی دهد.

در هنگام خرید ادکلن مارلی، چگونه رایحه مناسب را انتخاب کنیم؟

در اینجا نکاتی وجود دارند که لازم است پیش از خرید عطر و ادکلن د مارلی، رعایت شوند: در ابتدا لازم است بدانیم که هر شخصی منحصر به فرد است و در نوع خود یک موجود بی‌نظیر محسوب می‌گردد. و همانطور که افراد از لحاظ ظاهر، تفکرات و کاراکتر مختلف هستند، شیمی بدن آن‌ها نیز متفاوت است.

لذا زمانی که عطری را بر روی بدنتان امتحان می‌نمایید واکنش آن عطر بر روی بدن شما قطعا متفاوت از واکنش همان عطر بر بدن شخص دیگر است. پس لازم است که پیش از خرید عطر د مارلی به این نکته توجه نموده و در نهایت با شناخت شیمی‌بدن خودتان عطر مورد نظر را انتخاب نمایید.

کمپانی د مارلی تا به امروز بیش از 20 رایحه عطر را به بازار ارائه کرده است. نکته‌ای که در رابطه با عطر و ادکلن د مارلی جالب تلقی می‌شود این است که بعضی از محصولات این کمپانی Uni Sex هستند و این یعنی عطر مورد نظر فاقد جنسیت بوده و هم زنان و هم مردان می‌توانند از آن بهره مند گردند.

این نکته باعث گشته است تا این برند برای افراد متعددی یک برند جالب و منحصربه‌فرد تلقی گردد. گفتنی است که برند د مارلی یک برند لوکس و سلطنتی تلقی می‌شود و دلیل آنست که رایحه آن، دوران باشکوه تاریخی را یادآور می‌شود.

برخی از عطرسازان این برند:

قطعا چنین عطر پر آوازه‌ای، سازندگان پر آوازه‌ای دارد. در این میان می‌توان از مستر نوز یا آقای دماغ، میشل سارا میتو، جکوزی فلوری، فاریک بل، فرانسیس دلمونت و… به عنوان برترین سازندگان عطر و ادکلن د مارلی یاد کرد.

این افراد در تلاشند تا با تولید بهترین رایحه‌ها و بهترین عطر‌ها، دوران با شکوه سلطنت لویی پانزدهم را یاداور شوند.

گفتنی است که شرکت سازنده این برند در کشور فرانسه واقع گشته است. این برند و این شرکت هر دو فراملی و بین المللی هستند چرا که در حال حاضر کشورهای آمریکا، کانادا، ژاپن، کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای غرب اروپا، جنوب آفریقا و… از جمله مناطقی هستند که ساکنانشان برند د مارلی را استفاده می‌نمایند.

معرفی معروف ترین محصولات عطر و ادکلن د مارلی

پارفومز د مارلی پگاسوس Parfums de Marly Pegasus

یکی از عطرهای محبوب این برند Parfums de Marly Pegasus نام دارد. این آیتم یک عطر مردانه است. که در سال 2011 وارد بازار شده است. این پرفیوم نام خودش را از یک اسب افسانه‌ای گرفته است. گفته شده که این اسب در تاریخ نمایانگر زیبایی و شکوه و اقتدار است. لذا استفاده کردن از این آیتم می‌تواند مردان را متفکر و با اقتدار جلوه دهد.

رایحه‌هایی چون وانیل و یاس از جمله مطرح‌ترین رایحه‌های موجود در Parfums de Marly Pegasus هستند. لازم به ذکر است که وجود چنین رایحه‌هایی باعث شده اند تا این عطر مردانه در میان زنان نیز طرفدارانی داشته باشد.

پارفومز د مارلی گالووی: این محصول جزو آیتم‌های یونی سکس، برند د مارلی است. پارفومز د مارلی گالووی در سال 2014 به بازار وارد شده است. این پرفیوم نام خودش را از اسب‌های اسکاتلندی الهام گرفته است. پارفومز د مارلی گالووی از رایحه‌های تند و شیرین چون مرکبات و فلفل سیاه بهره می‌برد که همین می‌تواند سبب شود تا زوج‌های جوان از آن استقبال نمایند.

گفتنی است که این محصول یکی از پرطرفدارترین و پر مشتری‌ترین محصولات برند د مارلی است. لازم به ذکر است به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصولات این برند شما می‌توانید با www.marcella.ir در ارتباط باشید.

عطرها از مهمترین ملزوماتی هستند که تاثیرات فوق العاده‌ای بر روی شخصیت افراد داشته و می‌توانند کاراکتر آنها را بیش از گذشته تعریف نمایند. در انتخاب عطرها بایستی نهایت دقت را اعمال نمود. چرا که اشتباه در انتخاب این آیتم می‌توانند تاثیرات متفاوتی را بر جای بگذارد.

همانطور که ملاحظه کردید در این مقاله از عطر و ادکلن د مارلی گفتیم، و در ارتباط با خرید ادکلن د مارلی توضیحاتی را ارائه نمودیم. امید است که این مطلب برای شما جالب و کاربردی بوده باشد. ممنون که همراه ما بودید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 − = 40