میامی، رکورددار تعداد گردشگر در آمریکای لاتین

میامی، رکورددار تعداد گردشگر در آمریکای لاتین

فرودگاه میامی، و همچنین سایر مقاصد ایالات متحده، پس از تغییر در سیاست مرزی که توسط دولت جو بایدن در ماه نوامبر اتخاذ شد و اجازه دسترسی به کشورهایی را که زمانی ممنوع شده بودند، به ویژه اروپایی‌ها، در حال بهبود جریان مسافران بین‌المللی است.

اگرچه در ماه دسامبر میامی همچنان 4 درصد کمتر از ورودی های بین المللی دسامبر 2019 – قبل از همه گیری خواهد بود – رشد شتابان تعدادی از گردشگران از آمریکای لاتین (13٪) نشان دهنده علاقه مجدد به سفر به ایالات متحده از این کشورها است.

طبق داده‌های آژانس تبلیغاتی «Visit Florida»، میامی – و فلوریدا – مقصد شماره یک ایالات متحده برای مسافران آرژانتین و کلمبیا است – و همچنین دومین مقصد پربازدید برای شیلیایی‌ها، اکوادوری‌ها و پروها است.

در سه ماهه سوم سال 2021، تعداد گردشگرانی که از کلمبیا به ایالت فلوریدا وارد می شوند، 14 درصد نسبت به مدت مشابه سال 2019 افزایش یافته است و نه تنها آن کشور را به عنوان سومین بازار بزرگ بین المللی خروجی به ایالت قرار داده است، بلکه همچنین 73 درصد از کل مسافران کلمبیایی به ایالات متحده را تشکیل می دهد که در مقایسه با 65 درصد در سال 2019 افزایش قابل توجهی داشته است.

مطالعه بیشتر: ترجمه صحیح اولین گام در موفقیت در مهاجرت

در همین حال، آرژانتین با 74.3 درصد سهم بازار در سال‌های 2020-2021، رتبه هفتم را در میان بازارهای بین‌المللی منبع گردشگری دارد که بالاتر از 63.2 درصد در سال 2019 است.

این بدان معناست که از هر چهار آرژانتینی که به ایالات متحده سفر کرده اند، سه نفر از مقصدی در فلوریدا دیدن کرده اند.

شیلی با 50.7 درصد سهم بازار در سال 2019 در رتبه هشتم در بین بازارهای منبع بین المللی قرار دارد.

آژانس Visit Florida می‌گوید: “در سه سال گذشته، فلوریدا پربازدیدترین ایالت ایالات متحده توسط آرژانتینی‌ها و دومین ایالت پربازدید شیلیایی‌ها بود. در هر دو بازار، فلوریدا همچنان یکی از بهترین مقصدهای سفر به ایالات متحده است.” .

دانا یانگ، رئیس و مدیرعامل Visit Florida، گفت که آژانس تبلیغاتی در حال تقویت حضور خود در بازارهای اصلی آمریکای جنوبی است “تا فلوریدا را به عنوان مقصد شماره 1 سفر در جهان تثبیت کند”.

اکوادور که ارتباط خود را با میامی و اورلاندو در سال 2021 بازگشایی کرده است، ششمین بازار منبع مهم فلوریدا است. و پرو در رتبه سیزدهم قرار دارد.

طی سه سال گذشته، فلوریدا دومین مقصد پربازدید ایالات متحده برای مسافران اکوادور و پرو بوده است و همچنان یکی از مقاصد برتر برای سفرهای آینده است.

طبق آمار ویزیت فلوریدا، گردشگری در سال 2020 مسئول 79.8 میلیون بازدیدکننده بوده است که کمتر از 131.4 میلیون بازدیدکننده در سال 2019 است، این کاهش به دلیل همه گیری کووید-19 است.

بر اساس آخرین مطالعه تاثیر اقتصادی، بازدیدکنندگان فلوریدا 96.5 میلیارد دلار به اقتصاد فلوریدا کمک کردند و از 1.6 میلیون شغل فلوریدا در سال 2019 حمایت کردند. طبق دفتر تحقیقات اقتصادی و جمعیتی، به ازای هر 1 دلاری که این ایالت در Visit Florida، بازاریابی رسمی گردشگری فلوریدا سرمایه گذاری می کند. این شرکت 3.27 دلار درآمد مالیاتی ایجاد می کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 6