انجام آزمایش خون در منزل با صرف هزینه پایین و زمان کم!

آیا از مزیت‌های انجام آزمایش خون در منزل مطلع هستید؟ میدانید که امروز امکان انجام آزمایش خون در منزل مشهد، تهران و دیگر کلانشهرهای کشور فراهم شده است؟ نمونه‌گیری خون در منزل به مراتب از مراجعه به مراکز آزمایشگاهی و منتظر ماندن در صف آزمایشگاه خیلی بهتر و به صرفه‌تر است. حتماً مطلع هستید که امروز آزمایشگاه‌ها خود به عنوان کانون‌های شیوع بیماری‌های عفونی بخصوص کرونا ویروس شناخته می‌شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم آزمایش خون و دیگر تست‌های آزمایشگاهی را در منزل انجام دهید.

آیا از مزایای تست خون در منزل مطلع هستید؟

آیا در مورد مزیت‌های انجام آزمایش خون در منزل مطلع هستید؟ بنظر شما انجام آزمایش خون در منزل مشهد و سایر شهرها بهتر است یا اینکه زمان و هزینه زیادی را صرف کنیم و به آزمایشگاه مراجعه کنیم؟ به شما توصیه می‌شود که برای انجام امور آزمایشگاهی همچون آزمایش خون، تا حد امکان سعی کنید از خدمات آزمایش در منزل استفاده کنید.

با انجام نمونه گیری خون در منزل، هم در امنیت خواهید بود و هم در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌کنید. اما در ادامه به شما گفته خواهد شد که انجام آزمایش خون در منزل چه مزیت‌هایی بیشتری برای شما خواهد داشت.

آزمایش خون در منزل

به نظر شما چرا باید آزمایش خون در منزل را به آزمایش در آزمایشگاه ترجیح دهیم؟ در ادامه به چند مورد از مزیت‌های انجام آزمایش در منزل مشهد یا دیگر کلانشهرها اشاره می‌کنیم و متوجه می‌شوید که انجام نمونه گیری خون در منزل کاملاً به نفع شما خواهد بود:

 • خدمات را زمانی که بخواهید دریافت می‌کنید.

برخلاف محدودیت زمانی که آزمایشگاه‌ها دارند، مراکزی که خدمات آزمایش و درمانی در منزل ارائه می‌کنند چنین مشکلی ندارند. برای انجام آزمایش خون در منزل مشهد یا سایر شهرها، نیازی ندارید که هزینه بالایی بپردازید و زمان زیادی را هدر دهید، تنها با شماره گیری یک شماره تماس می‌توانید زمان مورد نظر خودتان را تعیین کنید و خدمات آزمایشگاهی که مدنظرتان است را دریافت نمایید.

ممکن است آزمایش شما تنها یک نمونه گیری خون ساده باشد، بنابراین چند ساعت معطل شدن در آزمایشگاه بسیار خسته کننده خواهد بود. با رزرو نوبت نمونه گیری خون در منزل، شما مجبور نمی‌شوید که چند ساعت منتظر رسیدن نوبتتان بمانید.

 • مجبور به جابجا کردن بیمار نیستید.

برخی از افراد شرایط مراجعه به آزمایشگاه یا درمانگاه جهت دریافت خدمات آزمایشگاهی و درمانی را ندارد، از طرفی مرتباً باید تحت نظر و کنترل باشند. ارائه خدمات آزمایشگاهی به این گروه علاوه‌بر اینکه سبب افزایش هزینه می‌شود، خستگی و ناراحتی آن‌‌ها را در پی دارد. آزمایش خون در منزل، این مزیت را دارد که شما مجبور نمی‌شوید بیمار بستری یا بیمار با شرایط نامساعد را از منزل خارج کنید.

در صورتی که بیمار شما کودک یا سالمند باشد، حضور در آزمایشگاه و انجام آزمایش به مراتب دشوارتر خواهد شد. مزیت نمونه گیری خون در منزل این است، که بیمار می‌تواند در محیط منزل استراحت کند و بدون کمترین جابجایی آزمایش خون را انجام دهد.

 • محیط منزل پاکیزه تر است.

مسلماً با در نظر گرفتن این موضوع که هر روز افراد زیادی به آزمایشگاه مراجعه می‌کنند، می‌توان دریافت که چقدر این قبیل محیط‌ها بستر مناسبی برای شیوع بیماری‌های عفونی و ویروسی هستند. با توجه به اینکه در حال حاضر کرونا ویروس در کشور شیوع بالایی دارد، بنابراین انجام آزمایش خون در منزل ایمنی بالاتری برای شما درپی خواهد داشت.

همچنین نمونه گیری خون در منزل از این نظر که احتمال آلوده شدن خون بوسیله سرم و ابزار آلوده به صفر می‌رسد، بهتر خواهد بود. افرادی که بدنشان سطح ایمنی پایینی دارند، بهتر است از خدمات آزمایش در منزل استفاده کنند. در این حالت ضمن اینکه فرد چکاپ‌های دوره‌ای و آزمایش خون را انجام می‌دهد، از شدت گرفتن بیماری زمینه‌ای نیز جلوگیری می‌کند.

 • دریافت پاسخ آزمایش در منزل.

یکی از مزیت‌های دیگر انجام آزمایش خون در منزل دریافت سریع پاسخ آزمایش هست. تفاوتی ندارد که تستی که انجام دادید از چه نوعی باشد، در هر صورت می‌توانید جواب آزمایشتان را در زمان مقرر داخل حساب کاربری خودتان مشاهده کنید. همچنین جواب آزمایش قابلیت پرینت گرفتن دارد و می‌توانید آن را در اختیار پزشکتان قرار دهید.

 • دریافت پاسخ آزمایش در یک شبانه روز

یکی دیگر خوبی‌های انجام نمونه گیری خون در منزل این است که شما می‌توانید برحسب فوریت، جواب آزمایش را زودتر دریافت کنید. مجموعه‌هایی همچون هومکا این شرایط را دارند که پاسخ برخی از آزمایشات را در کمتر از ۲۴ ساعت آماده و ارائه کنند.

 • دسترسی سریع به هر خدمات آزمایشگاهی

ممکن است آزمایش خونی که شما نسخه آن را دارید در یک آزمایشگاه که نزدیک منزلتان باشد انجام نگیرد. در این چنین شرایطی معمولاً افراد مجبورند مسافت زیادی را طی کرده و به دیگر مراکز آزمایشگاهی مراجعه کنند. اما اگر خدمات نمونه گیری خون در منزل را انتخاب کنید، کافیست از تلفن همراه یا کامپیوتر استفاده کنید، وارد وبسایت مرکز خدمات آزمایشگاهی و درمانی شوید و در نهایت با ثبت درخواست در زمان مشخص، آزمایش را در منزل انجام دهید.

آزمایش خون در منزل مشهد

آیا دقت آزمایش خون در منزل بالاتر است؟

برخی از افراد نسبت به انجام آزمایش خون در منزل جبهه گرفته و اینکار را چندان اصولی و قابل اطمینان نمی‌دانند. ثابت شده است، خدمات آزمایشگاهی که در منزل ارائه می‌شوند، به مراتب دقیق‌تر از آزمایش در آزمایشگاه هستند. با توجه به اینکه تکنسین، خدمات بهداشتی را بصورت اختصاصی در منزلتان انجام می‌دهد، بنابراین تمرکز و دقت بیشتری خواهد داشت در نتیجه دقت و صحت آزمایش نیز بیشتر خواهد بود.

آزمایش خون در منزل بدون هدر رفت وقت!

امروز با توجه به ترافیک و شلوغی سرسام‌آور شهرهای شلوغ، بسیاری از افراد قید انجام مراقبت‌های بهداشتی و درمانی را می‌زنند. همچنین ممکن است زمان کاری شما به صورتی باشد که نتوانید به آزمایشگاه مراجعه کنید و پس از تایم کار نیز فرصت کافی باقی نماند که به مرکز مورد نظرتان جهت انجام آزمایش بروید.

در چنین شرایطی بهترین کار انتخاب خدمات آزمایش خون در منزل است. امروز شما می‌توانید در صورت سکونت در کلانشهرها جهت آزمایش خون در منزل مشهد، تهران و … از خدمات نمونه گیری خون در منزل استفاده کنید. در اینصورت هم به کارتان می‌رسید و هم مراقبت‌های درمانی و بهداشتی خود را رها نمی‌کنید.

با هزینه کم، می‌توانید انواع آزمایش خون در منزل را انجام دهید.

بیشتر افراد تصور می‌کنند که هزینه انجام آزمایش خون در منزل بعنوان مثال آزمایش خون در منزل مشهد با هزینه انجام همین آزمایش در آزمایشگاه برابری می‌کند. اما باید دقت کنید با انجام نمونه گیری خون در منزل در حقیقت شما چند هزینه را حذف می‌کنید. زمانی که تکنسین خدمات بهداشتی به منزل شما مراجعه می‌کنند شما دیگر هزینه رفت و آمد نخواهید داشت.

مزیت دیگر خدمات آزمایش خون در منزل این است که شما می‌توانید انواع آزمایش خون را در منزل انجام دهید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. مثلاً شما تنها می‌توانید از خدمات آزمایش خون در منزل مشهد برای چکاپ سطح کلسترول خون یا قند خون استفاده کنید یا اینکه آزمایش خون کامل انجام دهید و درخواست آزمایش تمام فاکتورها را دهید. بنابراین از این نظر نمونه گیری خون در منزل راحتتر است و تمام نسخه‌هایی که پزشکان تجویز می‌کنند قابل اجرا خواهند بود.

آزمایش خون در منزل تهران

شرایطی که باید برای انجام نمونه گیری خون در منزل رعایت کنید.

 • اگر آزمایش خون در منزل شما از نوع ناشتا است، حتماً از ۸ تا ۱۲ ساعت قبل از آزمایش چیزی نخورید.
 • قبل از انجام نمونه گیری خون در منزل حتماً ۳ ساعت زودتر بیدار شوید، بخصوص اگر آزمایش خون شما مرتبط با ارزیابی سطح پرولاکتین باشد.
 • پیش از انجام آزمایش داروهای خاص را مصرف نکنید و حتماً در مورد پزشک را مطلع کنید.
 • قبل از آزمایش سیگار نکشید.
 • برای آزمایش چربی باید حداقل ۹ تا ۱۲ ساعت ناشتا باشید.
 • اگر آزمایش خون شما مرتبط با بررسی آهن است باید حدوداً ۱۲ ساعت ناشتا باشید.

هومکا و انجام انواع آزمایش خون در خانه

شما می‌توانید برای انجام هر نوع آزمایش خون در منزل از هومکا خدمات تخصصی دریافت کنید. این مجموعه تجهیزات و توانایی ارائه خدمات آزمایشگاهی متنوع را در منزل دارد. امروز هموطنان می‌توانند جهت انجام آزمایش خون در منزل مشهد، تهران، کرج، رشت، شیراز، تبریز و اصفهان از هومکا خدمات دریافت کنند. اگر قصد انجام نمونه گیری خون در منزل دارید می‌توانید به سایت هومکا به آدرس www.homeca.ir مراجعه نمایید و یا با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

65 − = 62