هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی چه تاثیری بر تبلیغات دارد

تبلیغات یک شاخه مهم برای فروش به شمار می آید و بدون وجود تبلیغات شناخت صورت نمیپذیرد و به طبع بدون وجود شناخت، فروش نیز اتفاق نخواهد افتاد. تبلیغات امروز نقش مهم تری را نسبت به گذشته ایفا میکند. در گذشته فروش و برتری یک فروشگاه یا بیزنس به کمک مردم به هم منتقل میشد و به سبب شناخت افزاد یک جامعه از هم و آگاهی از مهارت های یکدیگر انجام میگرفت. اما امروزه به دلیل محدود تر شدن روابط بین افراد و تعدد شرکتها و کسب و کار ها امکان شناخت بدون تبلیغات ممکن نیست.

همانطور که گفته شد تبلیغات موفق لازمه فروش موفق است. تبلیغات به انواع گوناگونی اجرا میشود که هدایای تبلیغاتی یکی از نمونه های موفق آن است. این نوع تبلیغات که البته قدمت زیادی نیز ندارد یکی از موفق ترین و تاثیر گذار ترین انواع تبلیغات به شمار می آید. هدایای تبلیغاتی اولین باز در اواخر قرن 19 پا به عرصه وجود نهادند و در مدتی کوتاه، در سال 2012، گردشی معادل 4/4 میلیارد دلار را ایجاد نمودند که خود رقم قابل توجهی به شمار می آید و کارایی این روش تبلیغات را به تصوری میکشد.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

گفتیم که هدایای تبلیغاتی یکی از روش های بسیار کارامد برای تبلیغات و البته برند سازی به شمار می آید اما حال یک هدیه تبلیغاتی چیست و  چه ویژگی هایی دارد؟ هدایای تبلیغاتی هدایایی هستند که در اختیار کارکنان و یا جامعه هدف با اهداف مختلفی از جمله شناساندن برند به آنها و تبدیل مشتریان احتمالی به مشتریان دائمی، قرار میگیرند و با ایجاد حس خوب برای کاربر، سبب میشوند تا کاربر نظر مثبتی در رابطه با خدمات و یا محصولات شرکت داشته باشد.

هدابای تبلیغاتی هزینه بر بوده و باید برای در بر داشتن یک نتجه عالی، تحت اخیتار مخاطب مناسب قرار بگیرند از این رو کمپانی ها هدایا را در سمینار ها و نمایشگاه ها و… در اختیار علاقه مندان قرار میدهند. یک هدیه تبلیغاتی تنها در دسترس مشتری شما قرار نمیگیرد. بلکه میتوانید با هدیه دادن یک پک یا هدیه تبلیغاتی به کارکنان شرکت و کمپانی، بازده کاری آنان را بالاتر برده و سبب شوید احساس بهتری نسبت به برند و شرکت داشته باشند.

انواع هدیه تبلیغاتی 

هدایای تبلیغاتی را با یکدیگر شناختیم حال یک هدیه تبلیغاتی متشکل از چه چیز و یا چیز هاییست؟ در ادامه با برخی کالا های تبلیغاتی که به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند آشنا میشویم.

  • خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی از رایج ترین انواع هدیه های تبلیغاتی به شمار میرود که در انواعی گوناگون در اختیار مشتریان و یا کارکنان شرکت قرار میگیرند. این هدیه تبلیغاتی دارای طیف گسترده ایست که انواع آن بسته به شکل بدنه متغیر است. این گونه هدیه تبلیغاتی میتواند بسیار موثر واقع شود. چرا که وجود برند و شعار تبلیغاتی شرکت شما بر روی این هدیه میتواند هر لحظه مشتریان شما را به یاد شما بیاندازد و البته با ارائه این خودکار به مشتری احساسی خوب را برای او رقم خواهید زد. همچنین یک خودکار تبلیغاتی در هر شغلی به کار خواهد آمد و هر فردی حداقل یکبار در روز نیاز به نوشتن و استفاده از خودکار پیدا میکند.

  • ساعت دیواری تبلیغاتی

یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی که بسیار هم مورد توجه قرار دارد ساعت دیواری تبلیغاتی به شمار میرود. یک ساعت دیواری تبلیغاتی با قرار گیری بر روی دیوار میتواند به درخشش برند شما کمک ویژه ای بنماید. برعکس بقیه هدایای تبلیغاتی موجود، امکان گم شدن و یا آسیب دیدن یک ساعت دیواری تبلیغاتی وجود ندارد و یا از احتمال خیلی کمی برخوردار است. مشتری با نصب این ساعت بر روی دیوار خانه و یا محل کار خود نه تنها هر لحظه که به ساعت می نگرد برند شما را میبیند، بلکه لوگوی شما در معرض دید دیگر افراد خانواده و همکاران مشتری احتمالی شما قرار میگیرد.

  • فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتیست که با استقبال بسیاری مواجه شده است. فلش مموری های تبلیغاتی میتوانند یک هدیه ماندگار و پر کاربرد و البته با ارزش برای کارکنان و مشتریان شما باشند. این هدایا بستری را برای کاهش هزینه های تبلیغاتی شما نیز فراهم میکنند به صورتی که با ارائه آنها به مشتریان خود میتوانید با ریختن فایل محصولات و کاتالوگ محصولات و البته شرحی از پیشرفت های خود، برند خود را به مشتری شناسانده و البته سبب شود که در هزینه های تبلیغات شما صرفه جویی به عمل آید.

ارائه فایل کاتالوگ نه تنها اقدامی هوشمندانه برای کاهش هزینه به شمار می آید بلکه به واسطه آن میتوانید به واسطه گستردگی فضای در دسترس، اقدام به تبلیغات گسترده تری نمایید. فلش مموری تبلیغاتی امروزه در ظرفیت های مختلفی موجود است. از 8 گیگا بایت تا 256 گیگابایت که معمولا شرکت ها فلش مموری های 8 تا 64 گیگابایت را مورد سفارش قرار میدهند چرا که هزینه تهیه فلش مموری های 128 و 256 به صرقه نیست.

هدیه تبلیغاتی را از کجا تهیه کنیم؟

حال که دریافتیم هدایای تبلیغاتی میتواند بسیار مورد تاثیر واقع شوند، شاید به فکر تهیه این گونه هدایا برای کارکنان و مشتریان خود افتاده باشید اما سوال اینجاست که هدایای تبلیغاتی را میتوان از کجا تهیه نمود؟ شرکت ها و وبسایت های مختلفی برای ارائه این خدمات وجود دارند اما تشخیص یک وبسایت مناسب چالشیست که حال به آن رو برو هستیم. ارائه طیف گسترده ای از محصولات و البته کیفیت بالا و قابل قبول هدایا از جمله ویژگی های ارائه شده توسط این شرکت ها میباشد.

مشتری دوست ندارد یک کالای خراب را به عنوان هدیه بپذیرد چرا که احساس میکند برای او ارزشی قائل نیستید. فاخر گیفت با ارائه بهترین هدایا با کیفیتی مثال زدنی پذیرای سفارشات شما برای تبلیغات است و این اطمینان را به شما میدهد در صورت معیوب بودن فلش مموری و کالا آنها را برای شما تعویض نماید.

کلام آخر

هدایای تبلیغاتی از کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی موثر به شمار می آیند البته اگر به درستی صورت پذیرند. پس در مخاطب هدف خود دقت ویژه ای را به کار بگیرید. همچنین کیفیت چاپ لوگو و شعار های تبلیغاتی بر روی هدیه های تبلیغاتی بسیار مورد توجه است و باید با وضوح بالا باشد که فاخر گیفت با مهارت و کیفیتی بی نظیر آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48 − = 40