بررسی مانیتور و پنل دم دری آیفون تصویری تابا: پرفروش و با کیفیت

بررسی مانیتور و پنل دم دری آیفون تصویری تابا: پرفروش و با کیفیت

یکی از وسایل ارتباطی بسیار مهم در خانه که مورد استفاده قرار می گیرد و در بحث امنیت و آسایش و راحتی می تواند مفید باشد وجود آیفون تصویری است که تفاوتی ندارد برای یک واحد نصب شده باشد یا بلوک 100 واحدی، مهم کاربرد آن است که هیچ گاه نمی توان بی ارزش جلوه داد. اکنون بسیاری از شرکت های داخلی و برخی محصولات وارداتی در کشور ما وجود دارند که دارای تنوع بالایی از اجناس هستند که در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از شرکت های قدیمی و نمونه کشور که دارای محصولات بسیار خوب و با تکنولوژی می باشد را می توان آیفون تصویری تابا نامید که دارای برند قابل احترام در این زمینه می باشد.اکنون در این نوشته با شما عزیزان هستیم با بررسی پرفروش ترین مدل مانیتور و پنل تصویری تابا و نحوه کارکرد و قابلیت های هر یک را بدانیم.

بررسی مانیتورهای داخل منزل تابا:

به طور کلی می توان محصولات را به سه دسته اقتصادی، میان رده و لوکس تقسیم بندی نمود که خوب در هر رده دارای تعداد خوب و بالایی محصول است و برای هر سلیقه می توان محصول ارائه نمود. در بین محصولات میان رده دو نمونه بسیار چشم نوازی میکند و توانسته با ظاهر زیبا و طراحی شکیل گوی سبقت را از رقیبان بر یابد و صدر نشین فروش در کشور باشد. آیفون تصویری تابا 5-43 و آیفون تصویری تابا 5-70 هر دو دارای ویژگی های یکسان هستند و فقط در اندازه نمایشگر با هم اختلاف دارند که در نمونه اول 4.3 اینچ و در نمونه دوم 7 اینچ است، در هر دو مدل خبری از حافظه و ارتباط داخلی نمی باشد. در بین محصولات میان رده می توان نمونه آیفون تابا 1090M و آیفون تابا 1040M را نام برد که هر دو دارای حافظه و نمایشگر رنگی 4.3 اینچ است. برای محصولات لوکس خود برند تابا سنگ تمام گذاشته است و نمونه ای با نام آیفون 3070 تابا با 4 ترکیب رنگ برای ارائه دارد و در نمونه بدون دسته گوشی و تبلتی آیفون 4070 تابا را می توان نام برد که تا 4 دوربین مداربسته و دو عدد پنل تصویری قابل نصب است.

بررسی پنل تصویری تابا الکترونیک:

در بخش تولید و ارائه پنل تصویری می توان سه نمونه در بخش انواع مدل پنل تصویری تابا را مشاهده نمود که با نام ثمین، سهند و سپهر در دسترس است و در بخش پنل تصویری کارتی تابا نیز مدل 1860RC موجود است که با انواع مدل تگ و کارت NFC هم خوانی دارد. یک مدل پنل کدینگ کارتی تابا 1800 هم جهت مجتمع های مسکونی و برج های پر واحد در دسترس است که می توان با تهیه دیکدر تابا و منبع تغذیه تابا کدینگ با تمام مدل مانیتور آن مورد استفاده قرار بگیرد. البته در طی دو مرحله محصولات دم دری مورد بازبینی و طراحی جدید قرار گرفته و به روز رسانی هایی بر آن ها اعمال شده است.

انتقال تصویر در انواع مدل آیفون تصویری تابا:

یکی از راهکارهای جالب و کاربردی این برند برای دریافت تصاویر دربازکن تصوبری تابا بر روی گوشی هوشمند استفاده از قطعه ای با نام وای فای باکس است که توسط آن و اتصال آن به تمام مدل مانیتور و سپس به مودم داخل منزل می توان با افراد مراجعه کننده به دم درب مکالمه نمود و حتی فرمان به انواع قفل برقی متصل به درب ورودی را نیز داد. به راحتی و در کنار مانیتور داخل منزل می توان نصب نمود و استفاده کرد.

نصب و راه اندازی انواع مدل دربازکن تصویری تابا:

باید توجه نمود که خرید محصولات 50 درصد کار است و 50 درصد مابقی نصب و راه اندازی تجهیزات می باشد که بایستی توسط تکنسین ماهر انجام پذیرد. ابتدا کابل ساختمان از نظر سلامت و کارایی بررسی شود و سپس برای کار نصب در پلن ساده و یا پلن آیفون تصویری کدینگ  تابا تجهیزات نصب و سربندی تمام کابل ها لحیم و وارنیش گردد. تمام خطوط انتقال صدا و تصویر باید در یک باکس در نزدیک ترین مکان به پنل دم درب قرار بگیرد و سربندی در آنجا انجام شود.

 

برچسب ها : آیفون تصویری تابا,پنل تصویری کارتی تابا,نصب آیفون تصویری تابا,مانیتور 7 اینچ تابا,آیفون تابا الکترونیک,آیفون تصویری کدینگ تابا

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 48 = 50