Set your iPhone for bad weather alerts

نظیم آیفون برای هشدار آب و هوای بد

برنامه پیش‌فرض آب‌وهوای اپل در آیفون از ابتدا به یکی از قوی‌ترین برنامه‌های آب‌وهوا در اپ استور تبدیل شده است. iOS 16 حتی بهبودهای بیشتری را برای این برنامه به ارمغان آورده است، مانند توانایی هشدار دادن به شما قبل از اینکه آب و هوای شدید به منطقه شما برسد. اگر می خواهید بدانید که چگونه از ویژگی جدید استفاده کنید، ما شما را با راه اندازی راهنمایی می کنیم.

نحوه استفاده از اعلان های آب و هوای شدید در آیفون

در اینجا مراحل روشن کردن اعلان های آب و هوای شدید در برنامه Weather آمده است:

  • برنامه Weather را در iPhone یا iPad خود باز کنید.
  • روی سه خط در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید تا لیست شهرهای ردیابی شده خود را ببینید.
  • روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست و سپس Notifications در منوی کشویی ضربه بزنید.
  • برای ادامه باید به اعلان‌ها اجازه دهید. اگر اعلان‌ها را غیرفعال کرده‌اید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > اعلان‌ها > آب‌وهوا و سپس ضربه زدن روی گزینه Allow Notifications آن‌ها را دوباره فعال کنید. حالا به اپلیکیشن Weather برگردید.
    اگر می‌خواهید همیشه اعلان‌های آب‌وهوای شدید را بدون توجه به جایی که هستید دریافت کنید، روی دکمه Severe Weather در زیر مکان فعلی ضربه بزنید.
  • اگر می‌خواهید فقط برای شهرهای خاصی اعلان‌ها را دریافت کنید، روی یک شهر در زیر مکان‌های خود ضربه بزنید و روی دکمه Severe Weather ضربه بزنید. به خاطر داشته باشید که اگر این گزینه را انتخاب کنید، هشدارهای آب و هوای شدید برای آن شهر دریافت خواهید کرد، حتی اگر واقعاً آنجا نباشید.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که آب و هوای شدید معمول است، احتمالاً ایده خوبی است که Critical Alerts را نیز فعال کنید. هشدارهای بحرانی روی صفحه قفل ظاهر می‌شوند و صدا را پخش می‌کنند، حتی اگر تلفن شما خاموش باشد یا فوکوس روشن باشد. برای روشن کردن هشدارهای حیاتی برای آب و هوا، به تنظیمات > اعلان ها > آب و هوا بروید و روی کلید هشدارهای بحرانی ضربه بزنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

91 − 88 =