کاشت ابرو شیراز در کلاس جهانی/ بهترین شهر کاشت ابرو

کاشت ابرو شیراز در کلاس جهانی/ بهترین شهر کاشت ابرو

طبق آخرین نظرسنجی که در مقاله معتبر پزشکی Health in the Arab world عرب های حوزه خلیج فارس، شیراز را به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد پزشکی خود در نظر گرفته و کیفیت کاشت مو  شیراز و هم چنین کاشت ابرو شیراز را بالاتر از دبی م دانند.

اما شیراز نه تنها در ارائه بهترین خدمات پزشکی و زیبایی بهترین در ایران  و دارای رتبه دوم خاورمیانه پس از استانبول است بلکه قیمت خدمات زیبایی در این شهر زیبا عملا ناچیز است.

اما جالب است بدانید:

عرب های حوزه خلیج فارس، کیفیت خدمات ارئه شده در شهر شیراز را غیر قابل مقایسه با دیگر شهرها دانسته و هزینه در رتبه دوم قرار گرفته است.

چرا کاشت ابرو شیراز؟!

کاشت ابرو در همه شهرها انجام می گیرد اما به دو دلیل کاشت ابرو شیراز بهترین انتخاب برای افرادی است که دچار ریزش ابرو شده اند و یا از شکل ابروی خود راضی نیستند.

دلایل انتخاب شیراز برای کاشت ابرو از دو لحاظ قابل بررسی است:

  • کیفیت کاشت ابرو شیراز
  • قیمت کاشت ابرو شیراز

کیفیت کاشت ابرو شیراز

کیفیت کاشت ابرو شیراز در کلاس جهانی است. زیرا در حال حاضر کاشت ابرو fut جدیدترین روش کاشت ابرو بوده که در شیراز با کیفیت جهانی و کشورهای روز دنیا همانند آمریکا ، کانادا و انگلیس در حال انجام است.

اما به صورت کلی کاشت ابرو به دو روش قابل انجام است:

کاشت ابرو futتکنسین کاشت ابرو شیراز

کاشت ابرو fit

کاشت ابرو fut

طبق نشریه پزشکی پاب مد کاشت ابرو fut بهترین روش کاشت ابرو در دنیا است. که در این روش یک لایه نازک از پشت سر برداشت شده ، در زیر میکروسکوپ آن ها را جدا کرده به صورت تک تار تبدیل شده و آن را با سوزن های بسیار ضریفی در جهت خواب ابرو کاشت می کنند.

در این روش مهارت و تجربه تکنسینی که عمل را انجام می دهد بسیار مهم بوده و بیشتر به یک هنر شبیه است تا یک عمل جراحی.

کاشت ابرو شیراز جزو یکی از بیشترین عمل های  زیبایی انجام شده در شیراز بوده است. بنابراین تجربه و مهارت تکنسین هایی که کاشت ابرو در شیراز انجام می دهند بیشتر از هر شهر دیگری بوده و آن ها توانسته اند به خوبی و در سطج جهانی با متد روز جهان یعنی کاشت ابرو fut این عمل را انجام دهند.

در حال حاضر بهترین تکنسین کاشت ابرو شیراز ، خانم خراسانی بوده که دارای بیشترین تجربه کاشت مو و ابرو زنان و مردان در شیراز است.

او برای اولین بار کاشت مو زنان بدون تراشیدن موی سر را در شیراز با کیفیت بالا انجام داده است.

کاشت ابرو fit

شاید زیاد نام کاشت مو fit را شنیده باشید، این روش برای کاشت مو فوق العاده عالی بوده و نتایج فوق العاده عالی در بر دارد اما بر عکس اینکه این روش برای کاشت مو فوق العاده است، برای کاشت ابرو به هیچ وجه مناسب نیست .

زیرا در این روش موها را باید به صورت کوتاه برداشت کرد و موهای کوتاه مناسب کاشت ابرو نیست.

در کاشت ابرو بر خلاف کاشت مو تراکم حرف اول را نمی زند، بلکه جهت و خواب ابرو مهم تر از تراکم است.به بیان ساده تر در کاشت ابرو به تعداد تار موی زیادی نیاز نیست، بلکه بیشتر جهت رویش و خواب ابرو مهم است.

قیمت کاشت ابرو شیراز / یک صدم قیمت جهانی

قیمت کاشت ابرو شیراز نه تنها از کل ایران ارزان تر بوده، بلکه نسبت به قیمت جهانی کاشت ابرو تقریبا رایگان است. در حال حاضر قیمت کاشت ابرو در امریکا بالغ بر 5 هزار دلار بوده که این قیمت در ترکیه بین 2 هزار و  تا 2 هزار و پانصد دلار است.

اما قیمت کاشت مو  اف یو تی ( همانطور که گفته شد، بهترین روش کاشت ابرو در دنیا است) حدود 10 میلیون تومان است که اگر این قیمت را به دلار محاسبه کنیم؛ با دلار 50 هراز تومانی قیمت کاشت مو شیراز به دلار حدود 500 دلار است که یک عدد ناچیز نسبت به استاندارد جهانی محسوب می شود.

اما در ادامه جدول قیمت کاشت ابرو به روش های مختلف در ایران و سپس نسبت به قیمت جهانی آن آورده می شود.

قیمت روش های مختلف کاشت ابرو ایران و جهان  کاشت ابرو FUT

در جدول زیر قیمت کاشت انواع روش کاشت ابرو به صورت میانگین آورده می شود.

قیمت کاشت ابرو روش کاشت( طبق استاندارد جهانی)
7 الی 10 میلیون تومان کاشت مو اف یو تی ( fut)
6 الی 8 میلیون تومان کاشت مو  اف ای تی (fit)

 

همانطور که گفته شد، روش استاندارد کاشت ابرو همان روش fut در دنیا بوده و از روش fit استفاده نمی کنند، زیرا خواب ابرو در روش اف ای تی ( به دلیل کوتاه کردن موها) مناسب نیست.

قیمت کاشت ابرو در جهان

قیمت کاشت ابرو ( روش اف یو تی) کشور
5 هزار دلار امریکا
1500 تا 2000 هزار  دلار ترکیه
3 هزار دلار دبی
300 تا 500 دلار ایران

 

سخن پایانی

کاشت ابرو شیراز نه تنها در ایران بلکه در خاوریانه گوی سبقت را از دیگر شهرها ربوده است و پس از استانبول ترکیه ، دومین مقصد عمل های زیبایی محسوب می شود.

دلیل این امر و انتخاب شیراز به عنوان قطب کاشت مو و ابرو ایران و خاورمیانه ، نه تنها قیمت بلکه کیفیت بالای کاشت ابرو در این شهر بوده است.

روش کاشت ابرو اف یو تی که در حال حاضر بهترین روش کاشت ابرو دنیا است در حال حاضر با قیمت های باورنکردنی و بسیار ارزان نسبت به قیمت جهانی در شیراز در حال انجام است.

در حال حاظر تیم شیراز کاشت به مدیریت خانم خراسانی بهترین تیم کاشت ابرو شیراز بوده که از جدیدترین روش های کاشت مو زنان و هم چنین کاشت ابرو بهره می برد.

آیا تا بحال کاشت ابرو در شیراز انجام داده اید؟ شما دلیل انتخاب شیراز را به عنوان بهترین شهر کاشت ابرو چه چیزی می دانید؟! لطفا نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها نیز بهترین نتیجه را از کاشت ابروی خود بدست آورند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 1