جراح بینی برتر مشهد

بینی در صورت هر شخصی می تواند یکی از قسمت های مهمی باشد که در افزایش جذابیت و زیبایی آن ها کمک بسیاری می کند. بعضی از داوطلبانی که به دنبال زیبایی بینی خود هستند ، دارای چشم و گونه و همچنین چهره ای با پوست زیبا هستند ، اما به دلیل بزرگی و نافرمی این عضو ، زیبایی های دیگر صورتشان به چشم نمی آید که این امر باعث شده که اعتماد به نفس پایینی داشته باشند و به راحتی در جامعه حضور پیدا نکنند. به طور کلی باید گفت که جراحی زیبایی بینی یکی از عمل های رایج در  کشورمان ایران و مخصوصا شهر زیبای مشهد است که افراد زیادی را به طور سالانه  ترغیب به انجام این جراحی می کند. دکتر محمد علی زرین قلم ، به عنوان جراح بینی خوب در مشهد ، پزشکی با تجربه و حاذق است که با تخصص و سابقه پزشکی خوب ، تسلط کافی بر جزئیات جراحی ، صبر ، وجدان کاری و اولویت قرار دادن سلامت بیماران توانسته کیفیت بالایی از جراحی و نتیجه مطلوب را ارائه دهد و روزانه به رضایت بیمارانش بیفزاید.

 

تجربه ای لذت بخش از جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی علاوه بر اینکه باعث تناسب بینی اجزای صورت با یکدیگر می شود ؛ بلکه موجب ارتباط بینی با قسمت های دیگر صورت نیز خواهد شد و ارتباط بهتری میان بینی و قسمت های دیگر چهره برقرار می کند ، به همین جهت نباید این عضو را جدا از صورت دانست. در صورتی که ظاهر بینی شخصی مشکل داشته باشد می تواند تاثیر بسیاری در زیبایی افراد بگذارد که این ایرادان تنها با انجام جراحی برطرف می شود. همیشه تمام اشخاصی که به پزشک مراجعه می کنند ، کاندید مناسبی برای رینوپلاستی در مشهد نیستند ، به عنوان مثال می توان گفت ، افرادی که بیماری های خاص دارند ، مادران باردار و غیره و همچنین اشخاصی که دارای وضعیت بد روحی می باشند یا کسانی که شخصیت متزلزل دارند ، به هیچ عنوان از نتیجه عمل راضی نمی شوند. از این رو در جلسه مشاوره پزشک با بیمار ،  نه تنها بینی فرد مورد معاینه قرار می گیرد ؛ بلکه جراح بینی ، با گوشی شنوا به تمام خواسته های بیمار گوش می دهد و در صورت منطقی بودن انتظاراتش بدون در نظر گرفتن منافع مالی ، به بیمار ، وقت جراحی زیبایی بینی می دهد.

عمل زیبایی بینی در صورتی که ماهرانه انجام شود ، نه تنها جای هیچ گونه زخم و آثار اسکاری روی بینی باقی نمی گذارد ، بلکه درد نیز ندارد. در جراحی زیبایی بینی ، کوچک کردن بینی استانداردهای خاص خودش را دارد و به طور کلی باید گفت که نمی توان آن را بیش از حد کوچک کرد. در صورتی که فرد بدون تحقیق ، جراح بی تجربه ای را انتخاب کند ، مثلا اگر بینی فانتزی بخواهد ، با کوچک شدن بیش از اندازه بینی اش ، به مشکلات تنفسی از راه بینی بر می خورد.

فاکتورهای موثر در نتیجه عمل بینی از نظر جراح بینی مشهد

بینی افراد به طور کلی به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می‌ شود. بینی استخوانی با بافت غضروفی قوی و جمع شدن آن در پل بینی ، باعث ایجاد قوز می شود. پوست بینی در بینی های گوشتی ، معمولا دارای ضخامت کمی است که همین ویژگی باعث می شود تغییرات بینی به راحتی مشاهد شود. بینی گوشتی نیز برخلاف استخوانی ، معمولا بافت غضروفی ضعیفی دارد که به این دلیل تحمل وزن بینی را ندارد و اگر پیوند غضروف انجام نشود ، بینی فرد در نهایت دچار افتادگی خواهد شد. در بینی های گوشتی به دلیل وجود بافت چربی و ضخامت پوست ، تغییرات کمتری ایجاد می شود.

در کل جراحی بینی به دو روش باز و یا بسته انجام می شود که در جراحی باز ، پزشک با برشی سطحی در تیغه و پره‌های بینی و تسلط کامل ، ساختار درونی بینی را با دید کافی و دقت بالاتری انجام می دهد. روش بسته نیز با ایجاد برش‌ها درون بینی انجام می‌ شود که با وجود اینکه جراح دید کافی از فضای داخلی بینی را ندارد اما بعد از این جراحی تورم در بیمار کمتر و بهبودی سریعتر است. انواع جراحی بینی شامل فانتزی و طبیعی و نیمه فانتزی است که طبق سلیقه بیمار و نوع بینی آن توسط پزشک تشخیص داده می شود که آیا مراجعه کننده کاندید مناسبی برای خواسته اش است یا خیر. در رسیدن به نتیجه نهایی مثبت از رینوپلاستی فرد باید پزشکی با تجربه انتخاب کند اما این تنها راه رسیدن به نتیجه مطلوب نیست و در واقع رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی نیز یکی از دلایل مهم رسیدن به نتیجه موثر می باشد. در پایان باید گفت که مورد مهمی که در رینوپلاستی به عنوان دغدغه بیماران به حساب می آید ، پرسش در خصوص هزینه جراحی است. به همین دلیل به هیچ وجه نمی توان قیمتی واحد برای تمام بینی ها داده شود ؛ زیرا هزینه نهایی به عواملی مانند میزان تغییراتی که در بینی بیماران داده می شود ، منطقه جغرافیایی ،  دستمزد جراح نسبت به مهارت و تجربه ایشان ، دستمزد دکتر بیهوشی ، هزینه مرکز درمانی یا بیمارستان ، آزمایشات و غیره بستگی دارد.

منبع 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 − = 80