The best specialist in plastic and cosmetic surgery in Tehran

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران

میل به زیبا بودن و زیباتر شدن در انسان ها هیچ گاه کم نخواهد شد و با پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی هر روز این خواسته بیشتر و بیشتر می شود. جراحی های زیبایی یکی از بیشترین جراحی ها در جهان به حساب می آید و هر روز متد ها و برنامه های جدیدی برای جراحی های زیبایی به دنیا عرضه می شود. بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی قطعا باید ملاک هایی برای بهترین بودن خود داشته باشد.

یکی از خصوصیات مهم بهترین پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک این است که علاوه بر تضمین برای بهتر شدن ظاهر و زیبایی بیمار، سلامتی بیمار را در نظر داشته باشد و برای بهبود آن نیز تلاش کند.

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک علاوه بر جراحی های زیبایی، باید قسمت هایی از ظاهر بعضی بیماران که به صورت مادرزادی دچار نقص و مشکل هستند را بازسازی کرده و نقص آن را برطرف نماید

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران

به چه کسی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می گویند؟

جراحی زیبایی یکی از زیرشاخه های جراحی پلاستیک است. جراح پلاستیک به صورت جامع تری به ترمیم زیبایی فرد می پردازد. برای مثال یک جراح پلاستیک قسمت های مختلفی از بدن یک فرد را که دچار مشکل شده است را بهبود می بخشد حال این مشکل می تواند مادرزادی باشد و یا طی بیماری، تصادف و سانحه طبیعی اتفاق افتاده باشد‌.

جراح پلاستیک پزشکی است که پس از اتمام دوره تحصیلی پزشکی، در تخصص زیبایی درس میخوانند و تشخیص اختلالات ظاهری افراد را بر عهده دارند و اشکالات ظاهری را برطرف خواهند کرد. همچنین معمولا فوق تخصصان جراحی پلاستیک بر روی جراحی زیبایی یک قسمت متمرکز شده و فوق تخصص زیبایی قسمتی از بدن مثلا بینی، فک و … می شوند.

جراح پلاستیک مجرب باید بر اساس شرایط اختلال و مشکلی که فرد دارد بهترین روش درمانی را با هدف زیبایی بیمار به کار بگیرد. مشکلات سوختگی پوست نیز از مواردی است که فوق تخصص جراح پلاستیک می تواند در ترمیم آن جراحی لازم را انجام دهد.

جراحی بینی و فک جزوی از اصلاحیات سلامت و ظاهر بیماران است.

جراحی های پلاستیک بخشی از چهره یا بدن یک فرد که فرم و ظاهر آن را دوست ندارد و یا از نظر سلامتی دچار مشکل است را دچار تغییر می کنند برای مثال در جراحی رینوپلاستی انحراف بینی می تواند اصلاح شود و تنفس بیمار را بهبود ببخشد.

فوق تخصصان جراحی پلاستیک نقص های زیرپوست و یا روی پوست را اصلاح میکنند برای مثال از رفع چین و چروک ها و بوتاکس تا اصلاح استخوان فک، گونه و … با جراحی، تزریق و… نمونه های جراحی های پلاستیک هستند.

انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی

 • تزریق چربی
 • ژل و بوتاکس
 • انواع لیفت
 • رینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • اتوپلاستی
 • لیپوساکشن و پیکر تراشی
 • ابدومینوپلاستی
 • پانیکولتومی
 • ماموپلاستی
 • و غیره

انواع جراحی های زیبایی چهره و بدن هستند که برخی ساده تر و برخی سنگین تر و دوران نقاهت طولانی تری دارند. برای اطلاعات بیشتر از انواع جراحی پلاستیک می توانید به سایت دکتر جواد رحمتی فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه فرمایید.

معرفی بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران

پیدا کردن بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران کار سختی نیست و با توجه به سوابق کاری و عضویت انجمن های زیبایی کشور و دانشگاه های مختلف، پزشکان باتجربه بسیاری را می توان پیدا کرد. برای دیدن نمونه کار و مشاوره پزشکی جهت درمان باید به صورت حضوری یا آنلاین با دکتر مورد نظر مشورت کرده و در نهایت پزشکی که میخواهید را انتخاب کنید.

 

دکتر جواد رحمتی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران یکی از بهترین فوق تخصصان جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی در تهران هستند. دکتر رحمتی در عمل بینی، جراحی پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، انواع خدمات پوست و بوتاکس، جراحی اتوپلاستی و بلفاروپلاستی و … خدمات ارائه می دهند. شما می توانید برای مشاهده اطلاعات و خدمات بیشتر دکتر رحمتی به سایت ایشان مراجعه کرده و علاوه بر مشاهده نمونه کار های ایشان مشاوره های لازم را نیز دریافت کنید.

دکتر محسن اسعدی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی است که از سال ۲۰۱۶ عضو انجمن جراحان پلاستیک بین المللی آمریکا است و جزو باتجربه ترین جراحان رینوپلاستی می باشد.

دکتر محمدرضا آخوندی نسب متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی است. بورد تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده است. همچنین عضویت فعال انجمن بین المللی جراحان پلاستیک آمریکا را دارا می باشد و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

دکتر محمدرضا ترحمی متخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم ‌پزشکی شهید بهشتی هستند .

دکتر کامران اسعدی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا هستند.

مشخصات بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برای اینکه بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران را پیدا کنید علاوه بر سوابق تحصیلی و بورد تخصصی لازم است با مشاوره و مشاهده حضوری نمونه کارها به توانایی و مهارت پزشکتان مطمئن شوید. همچنین یک پزشک خوب باید تمامی مراحل درمانی و یا جراحی را با حوصله و کامل به بیمار توضیح داده و صلاحیت بیمار برای عمل شدن یا نشدن را بسنجد.

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک بیش از آنکه زیبایی فرد را در نظر بگیرد باید سلامت جسمی بیمار خود را اولویت قرار دهد.

همچنین استرس و نگرانی را انتقال ندهد و به صورت واضح تمامی نکات لازم را به بیمار خود بگوید.

میزان رضایت خود و بیماران قبلی را هنگام مراجعه به پزشکان، می توانید بسنجید و انتخاب درستی انجام دهید.

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک اطلاعات و دانش خود را آپدیت و به روز نگه داشته و با آگاهی کامل به سلامت و رضایت بیمار خود توجه می کند.

یک پزشک با تعهد تمامی عوارض و خطرات ممکن را به بیمار خود می گوید و صرفا مسائل مالی را اولویت قرار نمی دهد.

امروزه خدمات جراحی زیبایی در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما توجه داشته باشید که بدون آگاهی و تحقیق کافی پزشک خود را انتخاب کنید.

 

برچسب ها : فوق تخصص جراحی پلاستیک,جراحی پلاستیک,جراحی بینی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 + = 66