آمار بالای متقاضیان جراحی بینی در مشهد با دکتر عرفانیان

مشکلاتی که بر روی چهره ما به وجود می آید یا از پیش وجود دارد ، از جمله مهم ترین و اصلی ترین دلیلی است که باعث می شود افراد به عمل های زیبایی همچون جراحی بینی روی بیاورند. هر چه اجزای چهره با یک دیگر در تناسب باشند زیبایی ظاهری صورت نیز افزایش پیدا می کند و اعتماد به نفس فرد دوچندان می شود. یکی از اعضای مهم صورت که وجود ایرادات ظاهری بر روی آن سریعا به چشم می آید و باعث جلب توجه و کاهش اعتماد به نفس افراد می شود بینی است. هر چه بینی ما خوش فرم تر و هماهنگ با سایر اجزای صورت باشد می تواند زیبایی اجزای دیگر صورت را نمایان سازد. بنابراین هدف از انجام جراحی بینی در مشهد یا دیگر شهر های ایران مشخص است ، زیبا و جذاب شدن چهره. بیشتر متقاضیان پیش از اینکه خود را به دست پزشک و تیغ جراحی بسپارند بار ها و بار ها بینی آینده خود را در ذهن خود تصور می کنند، اغلب آن ها جلوی آینه می ایستند و با دست زدن به بینی خود حالت جدید آن را تصور می کنند. همه افراد به دنبال کسب بهترین نتایج و در نهایت رضایت کامل هستند در حالی که برای کسب رضایت از نتیجه جراحی باید به انتخاب های خود نیز اطمینان داشت. برای اینکه از عمل پیش روی خود توسط بهترین دکتر بینی در شهرهایی مثل مشهد ، تهران ، شیراز و غیره نتیجه ایده آل خود را به دست آورید نیاز دارید تا ابتدا پزشک خود را به خوبی بررسی کنید. عواملی وجود دارند که باعث می شود اغلب متقاضیان یک پزشک از نتیجه عمل رضایت کامل داشته باشند. در ادامه این مطلب به توضیح این عوامل خواهیم پرداخت.

 

آمار بالای متقاضیان جراحی بینی در مشهد با دکتر عرفانیان

 

دانش پزشک در کسب نتیجه مطلوب بسیار مهم هست

برای اینکه به نتیجه ای بی خطر و فرم بینی ایده آل دست پیدا کنید دانش و مهارت پزشک بسیار مهم است. هر چه دانش و مهارت دکتر بینی انتخابی شما بیشتر باشد و بر آناتومی بینی اشراف کامل داشته باشد ، قادر است در لحظه تصمیمی درست بگیرد. هر چند که به واسطه تصاویری از که بینی و فرم کلی آن پیش از انجام جراحی گرفته می شود اما ممکن است رخداد های پیش بینی نشده ای رخ دهد که برای مدیریت کردن آن ها پزشک باید از هوش ، دانایی و مهارت کافی داشته باشد. اینکه جراح مورد نظرتان را از میان جمع بزرگی از جراحان و متخصصان گوش و حلق و بینی یا متخصصان پلاستیک انتخاب کنید در نتیجه عمل بینی تفاوت چندانی ایجاد نمی کند ، چرا که هر دو این پزشکان اجازه و توانایی انجام این کار را دارند. آن چه که در اینجا مهم است و نباید از یاد برد ، مهارت بالای دکتر بینی انتخابی است که می تواند رضایت شما را از نتیجه نهایی به دنبال داشته باشد. برای رسیدن به این موردباید پزشک شما از اصولی خاص و مهم پیروی کند.

وقت مشاوره می تواند باعث نارضایتی بیماران شود!!

حتما تا کنون برای شما نیز پیش امده که در خصوص اینکه میزان رضایت از نتیجه جراحی از فردی که قبلا عمل را پیش دکتر انتخابی شما انجام داده است سوال بپرسید و او در جواب به شما بگوید پزشک خوب و کار بلدی است اما زمان کافی برای بیماران خود صرف نمی کند. این مسئله نشان دهنده این است که چقدر در کسب رضایت بیماران مدت زمانی که پزشک صرف مشاوره با مراجعه کننده خود می کند مهم و حائز اهمیت است. چرا که مطمئنا هر زیباجو در خصوص پروسه پیش روی خود سوالات و ابهاماتی دارد که تنها پزشک قادر به پاسخ گویی و رفع آن ها می باشد. پزشکی که به اندازه کافی برای مراجعه کنندگان خود وقت صرف می کند ، به درستی به سوالات آنان پاسخ می دهد ، او را تا انتهای فرایند بهبودی همراهی می کند به طور قطع می تواند رضایت بسیاری از افراد را کسب کند. از بهترین پزشکان فعال در حوزه زیبایی در مشهد دکتر داریوش عرفانیان می باشند که از مهم ترین ویژگی های ایشان می توان به صرف وقت کافی برای زیباجویان خود و ارائه بهترین راه حل به آن ها اشاره کرد. در جلسات مشاوره ایشان با رویی خوش ، صبر و حوصله به سوالات و دغدغه های بیماران گوش می دهند و راه حلی متناسب با مشکل ایجاد شده ارائه می دهند.

جراح بینی باید مسئولیت پذیر باشد

آنچه که پس از انجام رینوپلاستی مهم است ، میزان مسئولیت پذیری جراح است. دکتر خوب عمل بینی حتما بعد از اتمام فرایند جراحی و در طول ویزیت های ادواری که از بینی تازه جراحی شده ترتیب می دهد ، هر نوع سوال و نگرانی از زیباجو شنیده و تمامی تلاش خود را به کار می برد تا با برطرف کردن این ایرادات رضایتمندی بیمار را کسب کند.  وجدان کاری ، حرفه ای بودن و از همه مهم تر اخلاق حرفه ای از جمله خصوصیاتی است که باید پیش از عمل به آن پرداخت.

سخن پایانی

با توجه به توضیحات فوق می توان به جرات گفت آمارهای رضایت از عمل زیبایی بینی نشان دهنده آن هستند که پزشکی که از ویژگی های یاد شده به خصوص مسئولیت پذیری و دانش بالا برخوردار است ، مقبولیت بیشتری در میان عموم داشته و افراد متقاضی حتی حاضر هستند مدت زمان های طولانی را در نوبت قرار گیرند تا تنها زیر دست چنین پزشکی جراحی شوند.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 37 = 40