۵ رنگ برتر برای پوشیدن در این تابستان

خوب ، مطمئناً در گرمای تابستان هستیم ، نه؟ حداقل اینجا در تگزاس چنین احساسی دارد. و گاهی اوقات در گرمای تابستان ، روند مد می تواند از پنجره بیرون برود. همه آنچه اهمیت دارد راحتی است. من درست میگم احساس میکنی چی میگم؟ خوب ، حتی زمانی که فقط می خواهید گرما را از بین ببرید ، می توانید تابستان امسال با پوشیدن رنگ های مناسب مد و شیک باشید. بله ، در واقع ، اگر چیزی وجود دارد که ما نبض داریم ، آن روند رنگ در مد است.

[rb_related title=”شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد” total=”2″]

امروز ، ما اینجا هستیم تا پنج رنگ برتر را که باید تابستان امسال بپوشید ، با شما به اشتراک بگذاریم. به علاوه ، ما نکاتی در مورد چگونگی تکان دادن هر یک از این رنگ ها مانند یک حرفه ای داریم! بنابراین ، برای بدست آوردن مقداری اعتماد به نفس رنگی در این فصل آفتابی ، به مطالعه ادامه دهید!

 1. قرمز
  ممکن است در ابتدا رنگ قرمز را ببینید و به فکر روز ولنتاین یا کریسمس باشید ، اما قرمز این تابستان قرمز گرم است! آیا شما احساس گرما ، گرما ، گرما می کنید؟ خوب ، این رنگ را به همان اندازه پررنگ و پرتحرک خود امتحان کنید! این یک رنگ قدرتمند است ، نمایانگر هیجان و انرژی است. و کدام فصل بیش از تابستان هیجان و انرژی را در خود جای داده است؟ در واقع ، تابستان پر از انرژی مثبت ، شاد و پرماجرا است. علاوه بر این ، قرمز همچنین رنگ توت فرنگی است که مطمئناً نمی توانیم در این زمان از سال سیر شویم.
 2. صورتی رژگونه
  این نرمترین سایه صورتی یکی از رنگهای بسیار مورد علاقه ماست. رژگونه ، صورتی مایل به قرمز ، صورتی هزار ساله … هرچه می خواهید آن را بنامید ، این یک رنگ پاستلی است که قطعاً فقط برای بهار و عید پاک اختصاص ندارد. رژگونه می تواند واقعاً مانند خنثی عمل کند ، زیرا تقریباً با هر چیزی در کمد لباس شما روبرو است ، اما هنوز هم آن استعداد زنانه را که ما دوست داریم ، دارد. با توجه به اینکه یکی از رنگهای سال چند سال پیش است (برای اینکه دقیقاً کوارتز گل رز) ، هنوز در مرحله مرکزی باقی مانده است. ما به سادگی این سایه شیرین را می پرستیم!
 3. نارنجی سوخته
  شاید یک انتخاب واضح نباشد ، اما نارنجی سوخته امسال شتاب گرفته است. باند و افراد مشهور و ستارگان سبک خیابان از ما در این مورد پشتیبانی می کنند. نارنجی سوخته ترند است! و ما فقط به این دلیل اینجا هستیم – و نه فقط به این دلیل که من یک تگزاس لانگهورن هستم.
 4. زرد
  آیا این لیست بدون زرد کامل خواهد بود؟ قطعا نه! رنگ خورشید و شادترین رنگ موجود در آنجا ، زرد سال به سال فریاد می زند. این به راحتی می تواند با پوشیدن یک لباس زرد لباس خلق و خوی شما را تقویت کند و تضمین می کند لبخندهایی را برای اطرافیان نیز به ارمغان می آورد. بگذارید مشخص شود که ما فقط پیشنهاد یک زرد ملایم را نداریم. هک نه! نسخه پررنگ و پررنگ این رنگ را به همراه داشته باشید. مانند آفتاب بدرخشید!
 1. آبی
  با آبی بودن که هم رنگ آسمان و هم اقیانوس است ، می تواند بلافاصله اثر آرام بخشی بر روی فرد بگذارد. و در این زمان از سال ، ما تمام وقت خود را صرف گذراندن ساعتها در خارج و کنار آب می کنیم ، بنابراین رنگ آبی مطمئناً رنگی است که ما به سمت آن گرایش پیدا می کنیم. آبی ، چه تیره و چه روشن ، در واقع احساس آرامش را ایجاد می کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

41 − 39 =