Types of wireless conference system

انواع سیستم کنفرانس بی‌سیم

سیستم کنفرانس بی‌سیم

سیستم کنفرانس مجموعه‌ای از تجهیزات صوتی است که برای ارتباط راحت بین افراد در رویدادهای مختلف، صرف نظر از اندازه اتاق طراحی شده است. سیستم کنفرانس را سیستم گفتگو یا سیستم کنگره نیز می نامند.

فناوری استاندارد Wi-Fi انطباق بین یکپارچگی مکان و انعطاف‌پذیری در نصب را ایجاد می‌کند. در سیستم‌های کنفرانس صوتی بی‌سیم برای ارسال سیگنال از Wi-Fi یا سیگنال مادون قرمز استفاده می‌شود. در صورت عدم نصب کابل، سیستم‌های کنفرانس بی‌سیم دارای عملکرد خوبی هستند. سیستم‌های کنفرانسی از این نوع اغلب در شرکت‌های اجاره‌ای موجود است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امروزه ارتباطات در قلب هر کسب و‌کار مدرنی قرار دارد. با فناوری کنفرانس بی‌سیم شرکت آواسیما، اعضای تیم در محل کار خود می‌توانند در عرض چند ثانیه محتوای جلسات را با دیگر شرکت‌کنندگان در جلسه از راه دور به اشتراک بگذارند.

از سیستم‌های کنفرانس صوتی بی‌سیم در موارد زیر استفاده می شود:

  • تجهیز سریع فضا یا جایگزینی سیستم در فضاهای مختلف؛
  • در اتاق‌هایی که تعمیرات، کابل کشی و غیره نامطلوب است.

با این سیستم، کنفرانس ویدئویی در هر اتاق جلسه یا اتاق کنفرانس به سطح کاملاً جدیدی آورده می‌شود. برخلاف یک سیستم کنفرانس سنتی، یک سیستم کنفرانس ویدئویی در هر فضای جلسه یا کنفرانس ساده، آسان و بی‌سیم است.

از آنجایی که این سیستم بی‌سیم است، همچنین می‌توان آن را در ساختمان‌های تاریخی نصب و تنظیم کرد و عملاً هیچ تأثیری بر یکپارچگی مکان ندارد.

استفاده از فناوری بی‌سیم دیجیتال مادون قرمز، تضمین کننده عملکرد صوتی فوق‌العاده، ایمن و سازگار بدون تداخل تلفن‌های همراه، شبکه‌های Wi-Fi یا سایر سیستم‌های RF در اتاق‌های مجاور خواهد بود. این فناوری یک راه حل عالی برای فضاهای دارای قابلیت تنظیم مجدد، امکاناتی برای جلسات محرمانه و برنامه های کنفرانس از راه دور می‌باشد.

 

حداکثر انعطاف پذیری، تداخل صفر

مراکز کنفرانس و سالن‌های چندمنظوره اغلب رویدادهای مختلفی را برگزار می‌کنند که هرکدام دارای تنظیمات و پیکربندی‌های متفاوتی هستند. به دلیل انعطاف‌پذیری بالا و سهولت نصب، سیستم کنفرانس بی‌سیم موجود در شرکت آواسیما، با فناوری استاندارد Wi-Fi، برای این نوع کاربردها عالی است.

 

موارد کاربرد

ویدئو کنفرانس از راه دور

صدا در محیط های VTC بیش از هر جای دیگری دارای اهمیت است. سیستم‌های کنفرانس بی‌سیم باکیفیت فوق‌العاده تضمین کننده صداهای نزدیک و دور هستند. ردیابی خودکار ویدیو یک گزینه است. واحد اصلی می‌تواند به راحتی به کدک سیستم های کنفرانس ویدیویی شخص ثالث متصل شود.

اتاق‌های چندمنظوره

این سیستم کنفرانس که قابلیت حمل دارد برای اتاق هایی که مرتباً پیکربندی می‌شوند بسیار ایده‌آل خواهد بود. راه‌اندازی، تنظیم و حذف آن پس از استفاده برای ذخیره سازی آسان است. همچنین چند اتاق مجاور هم نیز ممکن است ترکیب شوند تا گروه‌های بزرگتری را در خود جای دهند. از آنجایی که سیستم از مادون قرمز استفاده می‌کند، هیچ مدیریت فرکانسی مورد نیاز نیست.

اتاق‌های هیئت اجرایی

با واحدهای کنفرانس همه کاره می‌توان زیبایی فضا را حفظ کرده و به وضوح صوتی عالی در دسترس داشت.

امکانات جلسه محرمانه

سیستم‌های موجود از مادون قرمز به عنوان یک رسانه بی‌سیم (نه RF) استفاده می‌کنند و بدلیل عدم عبور سیگنال از دیوارها یا موانع فیزیکی نور مادون قرمز ذاتاً ایمن است. بدین ترتیب امکان استراق سمع از بین می‌رود.

فضاهای میراث فرهنگی

یکپارچگی فضاهای تاریخی با استفاده از این طراحی حفظ خواهد شد.

مکان‌های سنگین RF/Wi-Fi

آیا در یک شهر بزرگ کار می‌کنید و نگرانید که مبادا شبکه‌های Wi-Fi باعث ایجاد تداخل در واحدهای بی‌سیم شما شوند؟ در اینجا با اطمینان می‌گوییم که سیستم بی سیم ما از فناوری مادون قرمز دیجیتال استفاده می کند، نه RF.

بنایراین، با استفاده از فناوری بی‌سیم دیجیتال مادون قرمز، عملکرد صوتی فوق‌العاده، ایمن و سازگار بدون تداخل تلفن‌های همراه، شبکه‌های Wi-Fi یا سایر سیستم‌های RF تضمین می‌شود.

 

امکانات

● فناوری انتقال WiFi و حفاظت کاملاً دیجیتالی، حریم خصوصی جلسه را تضمین می‌کند تا از استراق سمع و پارازیت مخرب جلوگیری شود.

● تکنولوژی انتقال صدای غیر فشرده، نرخ نمونه برداری 48K، 20H2-20KHZ پهنای باند صدای کامل.

● با استفاده از تکنیک تأخیر کم، حداقل تأخیر خروجی از میکروفون به بلندگو کمتر از 5 میلی‌ثانیه است.

● پشتیبانی از نرم افزار کامپیوتر کنترل میکروفون.

● مجهز به باتری لیتیومی قابل شارژ، باتری از 14 ساعت گفتار مداوم یا 16 ساعت آماده به کار ثابت پشتیبانی می‌کند.

● ساخته شده در بلندگو مغناطیسی.

● برای پشتیبانی از ردیابی دوربین موبایل، با کنترلر ردیابی دوربین HD CREATOR و دوربین خودکار مادون قرمز HD کار می‌کند.

● رئیس دارای اولویت کنترل است.

● از انواع حالت‌های کنفرانس مانند FIFO، APPLY، NORMAL پشتیبانی می‌کند.

● از عملکرد علامت پشتیبانی می‌کند.

● باتری قابل جابجایی.

واحد کنفرانس بی‌سیم موجود در شرکت آواسیما دارای طراحی خاصی است که باعث اطمینان از پایداری و دوام دستگاه می‌شود. ادغام آن با هر اتاق جلسه آسان است. هر واحد مجهز به باتری قابل جابجایی با کارایی بالا است که گفتار مداوم تا 14 ساعت و 16ساعت زمان استندبای را ارائه می‌دهد. تمام عملکردهای واحد کنفرانس را می توان با دکمه های پانل واحد تکمیل کرد. همچنین تکنیک انتقال رمزگذاری WiFi تضمین کننده جلوگیری از شنود غیرمجاز است.

 

شرکت آواسيما

شرکت آواسيما سالیان متمادی با شرکت‌های بین‌المللی مطرح در زمینه تجهیزات حرفه‌ای صوت و تصویر همکاری داشته و به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی‌های Apart، Sony، Kedacom، Creator، Panasonic، BenQ و Focus در کشور عزیزمان ایران فعالیت دارد. این شرکت با اتکاء به تجربه طولانی در حوزه سیستم کنفرانس و طراحی و اجرای پروژه های بزرگ در سطح کشور، بکارگیری متخصصين مجرب که سالیان متمادی در حوزۀ تجهيزات حرفه‌ای صوتی و تصویری فعاليت داشته‌اند و با هدف ارتقاء کمی و کیفی و نوآوری در ارائۀ خدمات مشاوره، طراحی و اجرا، یکی از بزرگترین شرکت‌ها در حوزه سیستم‌های کنفرانس صوتی و تصویری بوده و اجرای پروژه‌های معتبری را در کارنامه خود دارد.

به کارگیری کارشناسان باتجربه در بخش فنی و بازرگانی و استفاده از بهترین تجهیزات از برترین برندهای روز دنیا در پروژه‌ها، کارنامه درخشانی را برای این شرکت به ارمغان آورده است. شرکت آواسیما، همواره اعتقاد به اصل مشتری‌مداری را سر لوحه راه خود قرار داده است و تمامی پرسنل این شرکت در راستای کسب رضایتمندی مشتریان خود، در ارائه خدمات و تحویل کالای با کیفیت تلاش می‌کنند.

جهت هرگونه مشاوره و اجرای پروژه می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:

نشانی: تهران، خیابان کریمخان، خیابان خردمند جنوبی، کوچه ملکیان، پلاک 17، واحد 2 و 3

روزهای کاری: شنبه تا چهارشنبه 8-17 پنج شنبه 8-12

وبسایت: www.avasima.com

ایمیل:  info@avasima.com

تلفن: 88344211-021

فکس: 88344211- داخلی 103

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 − = 73