ضروری ترین لوازم ایمنی کدام ها هستند؟

ضروری ترین لوازم ایمنی کدام ها هستند؟

خرید لباس کار

جلیقه شبرنگی:

جلیقه شبرنگی ایمنی که یکی از ملزومات و یک نوع پوشش ایمنی کاربردی در هر بخش و سازمانی میباشد که برای دیده شدن در شب و در امان ماندن از خطرات نور کم اهمیت بسزایی دارد نیز جز لباس کارهای ایمنی به حساب می آید.

انواع  جلیقه شبرنگ دار: با توجه به هر بخش و سازمانی رنگ جلیقه های ایمنی متفاوت میباشد اما رنگ سبز فسفری و نارنجی از رنگهای پر فروش میباشند.

300X183 1 Jpg

ایمنی فردی خود را به ما بسپارید:

  1. انواع لباس کارمهندسی و کارگری

۲.انواع کفش کار

۳.انواع دستکش کار

۴.انواع کلاه ایمنی و آفتابی

۵.انواع عینک ایمنی

۶.انواع گوشگیر

و انواع ماسک تنفسی ساده و شیمیایی فیلتر دار و تجهیزات ایمنی عایق برق و جوشکاری و کار با اسید و..

کسب اطلاعات بیشتر: نکات مهم نگهداری دام در فصول سرد

وسایل آتش نشانی:

انواع کپسول آتش نشانی،لوازم اطفاء و اعلام حریق و دتکتورها و اتصالات آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه ، تبر و چراغ قوه و پتو و…

تجهیزات ترافیکی:

انواع موانع ترافیکی و چراغ ترافیکی و انواع تابلوهای ترافیکی و لباس ترافیکی و بشکه و مخروطی و استوانه و…

کفش کار ارزان

اگر شماهم به دنبال کفش کار هستید ولی با توجه به هزینه بالای آن قادر به خرید نیستید،اصلا نگران نباشید چراکه در مجموعه زارا سیفتی کفش ها فقط از ۲۴۹۰۰۰ تومن شروع میشوند.

کفش کار پارکر با رویه چرمی و زیره پی یو و پرسی و بدون دوخت در سه مدل ساق بلند و ساق کوتاه و عایق برق با کیفیتی بی نظیر و قیمتی بسیار مناسب در زارا سیفتی عرضه میگردد.

و انواع مختلف و کامل کفش های ایمنی خارجی و داخلی.

معرفی ماسک شیمیایی تمام صورت و نیم صورت فیلتر دار

انواع ماسک شیمیایی تمام صورت و نیم صورت و انواع فیلتر همه اش تو زارا سیفتی موجوده.

ماسک تمام صورت بعثت رو بهت خیلی بالا میدن؟ خب برو از خود وارد کننده اش بخر و لذت قیمت دست اول رو بچش.از کی؟خب معلومه زارا سیفتی دیگه.

کلاه آفتابی شال دار :

وسط تابستون این قیمت؟ خیلی مفته

کلاه پشت دار یکی از موارد مورد نیاز و بسیار ضروری در فصل گرما برای نیروهای زحمت کش میباشد که علاوه بر مراقبت از پوست این عزیزان به خنک ماندن انها هم کمک میکند.

کلاه آفتابی شال دار انواع مختلفی داره:۱.کلاه شال دار ساده ۲.کلاه شال دار بغل توری ۳. کلاه شال بلند بغل توری. همه این کلاه ها را با اطلاعات و جزئیات کامل میتونید در کلاه آفتابی شال دار ببینید.

وهمچنین کلاه گپ های بسیار با کیفیت با قیمت باورنکردنی در رنگبندی کامل طبق تصویر:سبز،سفید،قرمز،مشکی،زرد،استخوانی،طوسی،سرمه ای،کرم،نارنجی.

کلاه پشت دار

کپسول های آتش نشانی و سایر لوازم و تجهیزات با بهترین قیمت و کیفیت را از زارا سیفتی بخواهید.

ضرورت استفاده از لوازم ایمنی

استفاده از لوازم ایمنی موضوعی است که در هر صنعتی باید به آن توجه شود. از این رو، بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها برای محافظت از کارکنان خود از لوازم ایمنی استفاده می کنند. این لوازم می توانند شامل کلاه، نعلبند، دستکش، عینک، ماسک و … باشند. با استفاده از این لوازم، می توان از خطرات احتمالی جلوگیری کرد و از زندگی و سلامتی کارکنان محافظت کرد.

مزایای استفاده از لوازم ایمنی

استفاده از لوازم ایمنی در هر کاری که انجام می دهید، از جمله کارهای خانگی، کارهای صنعتی و سایر فعالیت های روزمره، بسیار حیاتی است. مزایای استفاده از لوازم ایمنی عبارتند از:

  • کاهش خطرات: استفاده از لوازم ایمنی می تواند خطرات کاری را به شدت کاهش دهد. برای مثال، استفاده از کفش های ایمنی در کارخانه ها می تواند از آسیب به پاها جلوگیری کند.
  • افزایش اطمینان: استفاده از لوازم ایمنی می تواند باعث افزایش اطمینان کارگران در انجام کار شود. این باعث می شود که کارگران بیشتر به کار خود تمرکز کنند و کارایی بیشتری داشته باشند.
  • حفاظت از سلامتی: استفاده از لوازم ایمنی می تواند از آسیب به سلامتی کارگران جلوگیری کند. برای مثال، استفاده از ماسک های صنعتی در کارخانه ها می تواند از صدمات ناشی از گرد و غبار جلوگیری کند.

فروش و شارژ انواع کپسول آتش نشانی:

کپسول آتش نشانی یکی از ابزارهای حیاتی در حوزه آتش نشانی است که در صورت وقوع حریق به کار گرفته می شود. این کپسول ها حاوی یک ماده ای هستند که با اکسیژن هوا واکنش می دهد و به صورت فوری می تواند حریق را خاموش کند. این روش سریع و موثر به عنوان یکی از راهکارهای اولیه در مقابله با حریق به کار گرفته می شود.

کپسول آتش نشانی در بسیاری از محل ها مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله ساختمان های اداری، فرودگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها و… این کپسول ها در سایز های مختلف و با ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند و می توانند برای مقابله با حریق های کوچک و بزرگ به کار گرفته شوند.

شارژ کپسول های آتش نشانی بسیار ضروری و مهم میباشد و بایستی حتما توسط متخصص این کار انجام گیردکه با توجه به اینکه زارا سیفتی در کادر خود متخصصان و کارشناسان حرفه ای دارد،این کار را به بهترین نحو انجام میدهند.

تجهیزات تر افیکی:

تجهیزات ترافیکی یکی از عوامل مهم در حفظ امنیت و کنترل تردد خودروها و عابران پیاده در خیابان ها و جاده های شهری و برون شهری است. این تجهیزات شامل انواع تابلوها و علایم، انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی، بشکه ها و مخروطی و استوانه و سایر موانع ، میله های راهبند ترافیکی، گل میخ ترافیکی و سرعت گیر و سایر وسایلی است که برای کنترل تردد و جلوگیری از وقوع تصادفات و ایجاد حوادث مورد نیاز است.

لباس کار صنعتی:

لباس کار صنعتی برای کارگرانی طراحی شده که در محیط هایی با شرایط خاص کار می کنند. این لباس ها باید مقاومت بالا در برابر حرارت، باران، گرد و غبار، شیمیایی ها و سایر عوامل داشته باشند. برخی از انواع لباس کار صنعتی عبارتند از:

  • انواع دوبنده ها و شلوار های تک
  • کاپشن و شلوار صنعتی :سیلوری،ایرانخودرویی،اورجینال،بوفالو،ست وورک،آلفا و… و…
  • لباس ضد آتش
  • لباس جوشکاری
  • لباسهای یک بار مصرف
  • لباس ضد برش

شارژ و فروش کپسول آتش نشانی:

کپسول آتش نشانی در بسیاری از محل ها مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله ساختمان های اداری، فرودگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها و… این کپسول ها در سایز های مختلف و با ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند و می توانند برای مقابله با حریق های کوچک و بزرگ به کار گرفته شوند.شارژ کپسول آتش نشانی باید توسط مراکز معتبر و افراد کارشناس و متخصص انجام گیرد که زارا سیفتی میتواند به بهترین نحو این مهم را انجام دهد.

تجهیزات ترافیکی:

یکی از عوامل مهم در حفظ امنیت و کنترل تردد خودروها و عابران پیاده در خیابان ها و جاده های شهری و برون شهری است. این تجهیزات شامل انواع موانع مانند بشکه ها و استوانه و مخروط، چراغ های راهنمایی و رانندگی، تابلوهای راهنمایی و اطلاع رسانی، میله های راهبند ترافیکی، گل میخ و سرعت گیر ترافیکی و سایر وسایلی است که برای کنترل تردد و جلوگیری از وقوع تصادفات و ایجاد آسیب به افراد و خودروها استفاده می شوند.

انواع دستکش کار:

دستکش های کاری می توانند باعث کاهش خستگی دست ها و افزایش راحتی کاربر در طول روز شوند.انواع دستکش ها:دستکش لاتکسی و نیتریل و ضد برش ،دستکش قصابی،دستکش عایق برق،دستکش جوشکاری وضد اسید و …

انواع کلاه ایمنی:

بسیار متنوع هستند و بر اساس نوع خطرات موجود در محیط کار، باید از نوع مناسبی استفاده شود. برخی از انواع کلاه ایمنی شامل کلاه های محافظ سر، کلاه های محافظ صورت، کلاه های محافظ چشم، کلاه های محافظ گوش و کلاه های محافظ سر و صورت هستند.

انواع عینک ایمنی:

عینک ایمنی یکی از ابزار ضروری و مهم در هنگام کار و فعالیت میباشد و مناسب کارهایی مثل تراشکاری و جوشکاری و برشکاری و… میباشد.

انواع گوشگیر:

انواع گوش گیر داخل و روی گوش در قیمت و کیفیت متنوع.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =