خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی چیست؟

خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی چیست؟

موسسات حفاظتی مراقبتی از سال ۱۳۸۸ در بخش خصوصی فعالیت خودشون رو آغاز کردند. این موسسات در بخش خصوصی کشور تاسیس شده اند و مانند سایر شرکت های کاریابی و… به موضوع تامین امنیت از اماکن، محلات، تاسیسات خصوصی و دولتی و… میپردازند.

خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی چیست؟

همانطور که از اسمشان پیدا است هدف اصلی این موسسات حفاظت و مراقبت است که با توجه به رتبه ای که دارند میتوانند از مکان های مهم تر با تجهیزات بیشتر حفاظت کنند.

موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس یکی از بهترین موسسات حفاظتی مراقبتی است که در طی فعالیت خود توانسته رضایت تمام مشتریان خود را کسب کند. همچنین این موسسه خدمات ارزنده ای که دارد باعث آن شده است که از باقی موسسات جلوتر باشد.

خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی چیست؟

در ادامه میخواهیم به خدماتی که موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس ارائه میدهد بپردازیم:

خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس

  • حفاظت از اماکن :

بیشترین توان موسسات حفاظتی مراقبتی بر روی حفاظت فیزیکی از اماکن، تاسیسات، سیلو ها، مساجد، محلات و… است. موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس با گماردن حرفه ای ترین پلیس یاران و آموزش دیده ترین افسران نسبت به حفاظت از اماکن شما اقدام مینماید.

بازرسین موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس به شدت دقیق و منظم بوده و کوچک ترین سهل انگاری را جا نمیگذارند و تمام موارد را بررسی و نتیجه بازرسی را در عرض کمتر از ۳۰ ثانیه از طریق سامانه سمپا برای کارفرمایان محترم ارسال میکنند.

  • لابی من

یکی دیگر از خدمات ارزنده موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس به مشتریان خود لابی من حرفه ای است. اگر ساکن یا مدیر یک مجتمع، برج، مرکز خرید و… هستید میتوانید روی ظرفیت ما برای گماردن خوشتیپ ترین و حرفه ای ترین لابی من حساب باز کنید.

  • سیستم مانیتورینگ

محبوب ترین خدمت موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس به مشتریان خود سیستم مانیتورینگ یا همان سامانه مهیا است. به واسطه سامانه مهیا میتوانید تا بیش از ۹۰% به امنیت خانه یا محل کار خود امیدوار باشید.

پیشرفته ترین دزدگیر ها، دقیق ترین دوربین ها از جمله دوربین های ثبت چهره، پلاک خوان و… در موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس قابل پیدا کردن هستند و متناسب با نیاز شما بهترین گزینه را با بهترین قیمت به شما ارائه خواهیم داد.

  • فروش گاز و شوکر

یکی دیگر از خدماتی که موسسات حفاظتی مراقبتی قادر به انجام آن هستند، عاملیت فروش تجهیزات دفاع شخصی یا همان گاز و شوکر است. با مراجععه به موسسات حفاظتی مراقبتی مثل موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس میتوانید فرم درخواست تجهیزات دفاع شخصی خود را پر کنید و پس از طرح در کمیسیون آن را با مجوز دریافت کنید.

خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی چیست؟

 سخن آخر

در پایان از شما عزیزان که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید بسیار متشکریم و به شما پیشنهاد میکنیم که اگر امنیتتان برایتان مهم است از خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس استفاده کنید.

 

برچسب ها : حافظان آسایش یاس,موسسه حفاظتی مراقبتی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =