فیلم های احساس خوب: 10 بهترین فیلم برای کمک به فرار از جهان

فیلم های احساس خوب: 10 بهترین فیلم برای کمک به فرار از جهان

1. Paddington 2 کمدی ملایم، پیامی از نجابت و مهربانی، و لایه‌ای سخاوتمندانه از مارمالاد: هر دو عکس پدینگتون ناب‌ترین سینمای راحتی هستند، اما 2 فقط مزیت را دارد. سعادت.

2. The Truffle Hunters با فیلمبرداری نقاشی و ریتم های آرام خود، این مستند در مورد شکارچیان ترافل در منطقه Piedmont ایتالیا یک لذت حسی است. فیلمی که دوست دارید در آن زندگی کنید.

3. زنان کوچک (2019) اقتباس عالی گرتا گرویگ از رمان کلاسیک لوئیزا می آلکات، آغوش گرم کتاب را به تصویر می کشد، با عکاسی که با حسن نیت می درخشد و اجراهایی که هستند. این شادی حیاتی و زنده است.

4. The Straight Story دیوید لینچ کارگردانی نیست که ما با آن احساس راحتی کنیم. اما این فیلم جاده ای همدلانه، درباره پیرمردی که با ماشین چمن زنی خود در سراسر آمریکا رانندگی می کند، بسیار دوست داشتنی است.

5. همسایه من توتورو جادوی فریبنده انیمیشن کلاسیک هایائو میازاکی از قدرت شفابخش طبیعت و پیوندهای خانوادگی بهره می برد. اما جذابیت اصلی ترول خرس مسحور چاق و بلوط خوار است که به فیلم عنوان آن را می دهد.

6. The Shop Around the Corner کمدی رمانتیک سیاه و سفید ارنست لوبیچ درباره دو کارمند فروشگاه کادو است که علیرغم خودشان در پس زمینه ای از یخبندان و جشن ها عاشق می شوند.

7. عروسی موسمی انرژی نقره‌ای زنده عاشقانه کمدی تلخ و شیرین میرا نیر اولین چیزی است که متوجه می‌شوید، اما این چیزی بیش از یک غوغای گیج‌آمیز و با احساس خوب است: این یک پرتره پیچیده و رضایت‌بخش از زندگی خانوادگی است.

8. پاسپورت پیملیکو در میان تمام کمدی های ایلینگ، این طنز سیاسی پوچ پس از جنگ، دلپذیرترین جذابیت را دارد.

9. آملی یک پیشخدمت تخیلی پاریسی، خود را وقف شادی مردم اطرافش می کند، در این شیرینی زیبا و با روکش قندی از یک فیلم.

10. The Holiday OK، بنابراین از نظر فنی این فیلم یک فیلم کریسمس است، اما این رامکامی که کامرون دیاز و کیت وینسلت در آن نقش آفرینی می‌کنند، از آن لذت‌های فصلی است که هرگز برای لذت بردن از آن زود نیست.

کسب اطلاعات بیشتر: همه ابرقهرمانان زن دنیای سینمایی مارول در فیلم The Marvels

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 − 66 =