All female superheroes of the Marvel Cinematic Universe in The Marvels

همه ابرقهرمانان زن دنیای سینمایی مارول در فیلم The Marvels

مارول استودیوز امروز یک تیزر تریلر از فیلم The Marvels منتشر کرد که در آن سه ابرقهرمان زن بدجنس – کاپیتان مارول، خانم مارول و کاپیتان رامبو حضور دارند. این فیلم قرار است در تاریخ 10 نوامبر اکران شود و بری لارسون، ایمان ولانی و تیونا پریس دوباره نقش‌های خود را بازی می‌کنند.

تریلر فیلم https://youtu.be/iuk77TjvfmE : The Marvels

The Marvels سومین فیلم از فاز پنجم MCU است و درست بعد از صحنه پس از فیلمبرداری در فصل یک پایانی سریال Disney+ «Ms. مارول.» این صحنه کامالا (ولانی) را در حال تعویض جای خود با کارول دانورز (لارسون) نشان می داد.

تریلر تأیید می کند که هرگاه یکی از مارول ها از توانایی های خود استفاده کند، یک نفر جای خود را عوض می کند. به عنوان مثال، کامالا با S.A.B.E.R سوئیچ می کند. کاپیتان مونیکا رامبو، فضانورد، در حالی که با نیک فیوری در فضا کار می کند.

علاوه بر معضل تغییر بدن، این سه ابرقهرمان باید با هم متحد شوند تا یک تهدید بین کهکشانی جدید – امپراتوری کری (Kree Empire) را متوقف کنند.

فیلم تریلر تیزر برای اولین بار در D23 Expo 2022 فاش شد. استودیو مارول از آن زمان اکران سینمایی «مارولز» را از 28 جولای به نوامبر تغییر داده است. این فیلم در اواخر سال در دیزنی پلاس عرضه خواهد شد. حدس ما این است که در اواخر دسامبر، تقریباً 45 روز پس از اکران در سینما، پخش جریانی را دریافت خواهد کرد.

کسب اطلاعات بیشتر: ۱۰ مورد از بهترین آهنگ فیلم دیزنی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =