12 of the best fall shoes you must have for this season

12 تا از بهترین کفش های پاییزی که باید برای این فصل داشته باشید

در مورد اینکه «بهترین» چیست، می‌تواند بحث‌های زیادی وجود داشته باشد، اما در این مورد، آن را ساده بیان می‌کنم. بهترین کفش‌های پاییزی، تکه‌های ضروری هستند که شما را در این فصل با شیک پشت سر می‌گذارند! موافقید؟ فرقی نمی‌کند به دنبال یک کلاسیک جاودانه باشید، یک قطعه بیانی یا چیزی بین‌المللی، پاییز امسال کفشی برای همه وجود دارد. به خواندن ادامه دهید تا جفت (های) مناسب خود را پیدا کنید!

کسب اطلاعات بیشتر: عطر خوب چه ویژگی هایی دارد؟

12 بهترین کفش پاییزی که باید برای این فصل داشته باشید

12 بهترین کفش پاییزی که باید برای این فصل داشته باشید

1. Clogs

اگر هنوز پاپوش را به کمد لباس پاییزی خود اضافه نکرده اید، اکنون زمان مناسبی برای این کار است. اگرچه این کفش‌ها مد روز به نظر می‌رسند، اما در واقع مدتی است که وجود دارند و آن‌ها را در دسته «کلاسیک» قرار می‌دهند. آنها نه تنها کفش‌های راحتی دارند، بلکه به هر لباسی حس شیک رترو اضافه می‌کنند.

پاپوش ها به بهترین شکل برای ظاهری غیررسمی تر طراحی می شوند، اما یک امتیاز بزرگ این است که همه کاره هستند و می توان آنها را با گزینه های مختلف لباس ست کرد، از ژاکت کش باف پشمی و شلوارک جین گرفته تا یک لباس میدی گلدار.

2. Sneakers

اگر یک کفش ورزشی سفید خوب نداشتید به کلکسیون کفش‌هایتان آسیب می‌رسانید! زیرا وقتی صحبت از هر فصلی به میان می‌آید، کفش‌های کتانی یکی از ملزومات کمد لباس شما هستند. آنها نه تنها فوق العاده راحت هستند، بلکه ظاهری اسپرت و غیر رسمی به لباس شما می بخشند.

فرقی نمی‌کند در حال انجام کارهای اداری، مسافرت یا یک ظاهر غیررسمی آخر هفته باشید، کفش‌های کتانی بهترین انتخاب هستند. جفت مناسب می‌تواند بدون دردسر لباس‌های غیررسمی شما را بالا ببرد و حال و هوای خنک و بی دردسری به شما بدهد.

3. Mary Jane Flats

مشخصه مری جینز پاشنه کم، پنجه گرد و بند نمادین آن است. و اگرچه ممکن است یک جفت مری جین تصوراتی از یونیفرم های مدرسه برای دختران کوچک را برای برخی افراد به ذهن متبادر کند، اما اگر درست انجام شود، می تواند زنانه و مناسب بزرگسالان به نظر برسد. کلید استایل؟ آنها را با سایر قطعات پیچیده و بزرگسال در کمد لباس خود جفت کنید.

بهترین چیز در مورد این کفش ها این است که به هر لباسی حس زنانگی و ظرافت را اضافه می کنند و آن ها را برای مناسبت های غیررسمی و مجلسی مناسب می کند. برای داشتن ظاهری غیررسمی، مری جینز خود را با یک شلوار جین راسته و یک ژاکت دنج ست کنید. می‌روید برای یک فضای کمد؟ آنها با دامن های میدی روان عالی به نظر می رسند.

4. Mule Slide

اسلایدهای مول بهترین انتخاب کفش برای استایل و راحتی بی دردسر در این فصل پاییز هستند! این کفش‌های لغزنده برای کسانی که می‌خواهند ظاهری آرام و در عین حال شیک داشته باشند عالی است. و با طراحی پشت باز خود، سرسره های قاطر یک کفش انتقالی عالی برای تغییر آب و هوا هستند. فرقی نمی‌کند در حال انجام کارهایتان باشید یا برای یک شام خودمانی بیرون بروید، سرسره‌های قاطر بهترین گزینه برای هر لباسی هستند.

یکی از بهترین چیزها در مورد سرسره های قاطر تطبیق پذیری آنها است. آن ها را با شلوار جین مورد علاقه خود و یک ژاکت دنج ست کنید تا ظاهری غیررسمی و شیک داشته باشید، یا آن ها را با لباسی روان بپوشید تا حالتی آراسته تر داشته باشید. امکانات بی پایان هستند!

اسلایدهای مول در سبک های مختلف زیادی وجود دارند، بنابراین می توانید به راحتی جفت مناسبی را برای مطابقت با سبک شخصی خود پیدا کنید. چرم مشکی کلاسیک تضمین می‌کند که کفشی خواهید داشت که بارها و بارها می‌پوشید، اما همچنین می‌تواند زمان خوبی برای اضافه کردن یک بیانیه باشد – مانند یک طرح حیوانی. روی یک جفت سرسره با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید و یک کفش مناسب خواهید داشت که می توانید در طول فصل پاییز و بعد از آن بپوشید.

5. Clog Heels

اگر به دنبال مدل کفش پاییزی هستید که ظرافت پاشنه‌ها را با راحتی پاپوش ترکیب کند، کفش‌های پاشنه‌دار بهترین انتخاب برای شما هستند. این کفش‌های شیک دارای یک پاشنه درشت و یک زیره چوبی به سبک پارگی هستند که آن‌ها را به یکی از ترندهای فعلی کفش و همچنین یکی از برترین سبک‌های کلاسیک تبدیل می‌کند. این یک برد-برد است!

از نظر استایل، رنگ خنثی مانند مشکی یا قهوه‌ای را برای ماندگارترین ظاهر انتخاب کنید. به عنوان یک امتیاز، کفش های پاشنه دار نه تنها شیک هستند، بلکه پوشیدن آنها نیز بسیار راحت است. پاشنه درشت، ثبات و پشتیبانی را فراهم می کند، در حالی که کفی به سبک گرفتگی، جلوه ای بالش می بخشد که راه رفتن را نسیم می کند. چه به دفتر بروید یا برای یک شب در شهر بیرون بروید، اینها یک انتخاب شیک و کاربردی هستند!

6. Ankle Boots

اگر به این فکر می کنید که کدام جفت کفش هرگز شما را به اشتباه هدایت نمی کند، پاسخ شما این است: نیم بوت. نیم بوت ها یک سبک ضروری برای پاییز هستند، زیرا هم استایل و هم کارایی را ارائه می دهند. مهمتر از همه، این چکمه ها همه کاره هستند و تقریباً با هر چیزی در کمد لباس شما می توان آنها را پوشید، و آنها را به یک عنصر اصلی در کمد لباس هر فردی که مد علاقه مند است تبدیل می کند.

یکی از ویژگی‌های مهم در مورد نیم بوت‌ها توانایی آن‌ها در انتقال یکپارچه از روز به شب است. چه قصد سر کار داشته باشید یا برای شام با دوستان خود ملاقات کنید، چکمه های مچ پا بهترین انتخاب هستند.

روی یک جفت نیم بوت باکیفیت سرمایه گذاری کنید و کفشی خواهید داشت که می توانید فصل به فصل آن را بپوشید. آنها هرگز از مد نمی افتند. حتی اگر سال گذشته آنها را پوشیدید، می توانید آنها را دوباره و دوباره و دوباره بپوشید!

7. Loafers

اگر عاشق مد بی انتها هستید، کفش های چرمی برای خرید عالی هستند. این کفش‌های ساده نه تنها راحت هستند، بلکه به هر لباسی زیبایی می‌بخشند. فرقی نمی‌کند به دفتر بروید یا برای یک قرار ناهار معمولی بیرون می‌روید، کفش‌های راحتی انتخابی عالی هستند.

یک چیز عالی در مورد لوفرها تطبیق پذیری آنهاست. آنها را با شلوار و کت و شلوار ست کنید تا ظاهری براق و حرفه ای داشته باشید، یا آن ها را با شلوار جین و ژاکت بپوشید تا حالتی غیر رسمی داشته باشید. با طراحی شیک و پیچیده خود، کت و شلوارها فوراً هر لباسی را برجسته می کنند و ظرافتی به آن اضافه می کنند.

کفش های لوفر نه تنها شیک هستند، بلکه پوشیدن آن ها نیز فوق العاده راحت است. مدل لغزنده و پاشنه‌های کوتاه آن‌ها را برای روزهای طولانی روی پای شما عالی می‌کند. می توانید با خیال راحت با یک جفت لوفر روی پای خود روز خود را به سبک و راحتی فتح کنید!

8. Ballet Flats

کفش های باله آنقدر سبک کلاسیک و همه کاره از کفش هستند که من معتقدم هر زنی باید یک جفت در کلکسیون کفش هایش داشته باشد! این آپارتمان های جاودانه نه تنها راحت هستند، بلکه ظرافت و زنانگی را به هر لباسی اضافه می کنند. (و بزرگتر از مری جینز هستند.)

یکی از بهترین چیزها در مورد آپارتمان باله این است که پوشیدن آنها بسیار آسان است. برای داشتن ظاهری حرفه ای و جلا، آن ها را با یک بلیزر مناسب ست کنید، یا آن ها را با شلوار جین و یک تی شرت ساده بپوشید تا حال و هوای غیر رسمی داشته باشید. آنها بدون زحمت لباس شما را بدون اینکه خیلی فانتزی به نظر برسند، آرایش می کنند.

9. Heel Mules

برای موقعیت های خاص، ممکن است متوجه شوید که به یک گزینه کفش مجلسی نیاز دارید. قاطرها با پاشنه یک گزینه عالی هستند. این کفش ها دارای طراحی پشت باز با ارتفاع هستند که راحتی قاطرها را با قد و جذابیت پاشنه ها ترکیب می کند. کفش‌های پاشنه‌دار انتخابی عالی برای کسانی است که می‌خواهند لباس‌های خود را در عین زیبایی ظاهری شیک و بدون زحمت حفظ کنند.

آنها را با یک لباس ماکسی روان برای عروسی پاییزی ست کنید یا برای ناهار با جین گشاد بپوشید. ارتفاع پاشنه‌ای را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد، اما حتی کوچک‌ترین پاشنه بلوکی هم کمی چیزی اضافه می‌کند!

10. Riding Boots

همه چیز برمی گردد، درست است؟ اگرچه من استدلال می‌کنم که چیزی کلاسیک واقعاً نمی‌تواند از مد بیفتد، اما برای مدتی، روند چکمه‌های پاییزی کوتاه‌تر و کوتاه‌تر می‌شد و اکنون، چکمه‌های بلندتر بازمی‌گردند.

چکمه های سواری یک انتخاب کلاسیک و همه کاره برای کفش پاییزی هستند. چکمه های سوارکاری با شفت بلند و طراحی الهام گرفته شده از سوارکاری، ظرافت خاصی را به لباس شما می بخشند.

آنها را با شلوار جین و ژاکت کابلی ست کنید تا ظاهری شیک با رالف لورن داشته باشید، یا آن ها را با یک لباس و جوراب شلواری بپوشید تا حالتی جذاب و زنانه داشته باشید. چکمه‌های سواری مخصوصاً برای کسانی که می‌خواهند در ماه‌های سرد پاییز کمی ارتفاع و پوشش بیشتری داشته باشند بسیار عالی هستند.

11. Knee High Boots

این چکمه‌های تا زانو ظاهری چندمنظورتر از چکمه‌های سوارکاری/سوارکاری دارند. بهترین چیز در مورد چکمه های تا زانو، توانایی آنها در بالا بردن هر لباسی است! چه شلوار جین تنگ و ژاکت بپوشید یا یک لباس و جوراب شلواری، چکمه‌های بلند تا زانو فوراً به زیبایی و استایل اضافه می‌کنند. آن‌ها هم برای موقعیت‌های غیررسمی و هم برای لباس‌های مجلسی مناسب هستند و به شما این امکان را می‌دهند که گزینه‌های لباس بی‌پایانی ایجاد کنید.

چکمه های بلند تا زانو علاوه بر ظاهر شیک، گرما و پوشش را در ماه های سرد پاییز نیز فراهم می کنند. طول آنها کمک می کند تا پاهای شما از عناصر محافظت شود و در عین حال مد روز به نظر برسید. برای جذابیت‌های شیک‌تر، در این فصل چکمه‌هایی را انتخاب کنید که تا زانو بلند می‌شوند.

12. Chelsea Boots

اگر این استایل را دوست دارید، چکمه های چلسی یک مدل جاودانه و همه کاره هستند که قطعا می توانند در لیست علاقه مندی های کفش پاییزی شما قرار بگیرند. این چکمه‌های بلند دارای طراحی کلاسیک با پانل‌های جانبی الاستیک هستند که به راحتی می‌توان آن‌ها را سر و پا کرد.

یکی دیگر از مزایای چکمه های چلسی راحتی آنهاست. با پاشنه کوتاه و زیره بالشتکی آنها، می توانید با اطمینان تمام روز آنها را بپوشید. چه در حال انجام امور و یا خرید با دوستان باشید، چکمه های چلسی شما را شیک و احساس راحتی می کنند. می‌توانید یک جفت با زیره‌ای درشت تهیه کنید تا ظاهری شیک به چکمه‌های چلسی خود اضافه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 8 = 2