The best ChatGPT Chrome extensions

بهترین افزونه های ChatGPT کروم

در حالی که ما فکر می کنیم تبلیغات در مورد هوش مصنوعی مولد بیش از حد است، با توجه به نتایج به طور بالقوه پوسته پوسته در دنیای واقعی، چت ربات هایی مانند ChatGPT مطمئناً کاربردهای خود را دارند، به خصوص برای افرادی که آماده هستند تا محدودیت های خود را دور بزنند. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا برخی از بهترین افزونه های ChatGPT موجود برای Google Chrome وجود دارد.

کسب اطلاعات بیشتر: چگونه از داده های خود محافظت کنیم

بهترین افزونه های ChatGPT کروم

انتظار نداشته باشید که این افزونه های کروم کاری کاملاً متفاوت از آنچه ChatGPT به تنهایی انجام می دهد انجام دهند. در عوض، این برنامه‌های افزودنی بیشتر در مورد راحت‌تر کردن ChatGPT و/یا اعمال آن در کارهایی هستند که مستقیماً برای آنها ساخته نشده است. به یاد داشته باشید که برای کارکرد هر یک از این افزونه ها به یک حساب کاربری با OpenAI نیاز دارید.

  • ChatGPT برای Google
  • HIX.AI
  • ChatGPT Writer
  • پرومپتئوس

ChatGPT برای Google

این برنامه افزودنی یک پاسخ ChatGPT را در کنار نتایج موتورهای جستجو ارائه می دهد، که گاهی اوقات ممکن است شما را از مشکل کلیک کردن روی یک یا چند مورد از آن نتایج برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید، نجات دهد. ممکن است لازم باشد برای استفاده حداکثری از آن دقیق تر باشید – سوالی مانند “باتری کنترلر PS5 چقدر دوام می آورد؟” به عنوان مثال، معمولاً باید یک درخواست واضح تر برای تفسیر ChatGPT نسبت به «عمر باتری کنترلر PS5» باشد.

برای برخی افراد، ChatGPT به جستجوهای مبتنی بر Google محدود نمی شود. همچنین با Bing، DuckDuckGo و موتورهای دیگر کار می کند، اگرچه احتمالاً برای شروع باید به وب سایت آنها بروید.

HIX.AI

اگر بیشتر از روز شما صرف نوشتن چیزهایی مانند ایمیل، پست های رسانه های اجتماعی و کپی بازاریابی می شود، این یکی برای شماست. این سرویس از سرویس هایی مانند Gmail، Google Docs، YouTube، X و Instagram پشتیبانی می کند و به بیش از 50 زبان کار می کند. مهمتر از آن، شاید هفت لحن مختلف را ارائه می دهد، و می توانید از آن برای انجام همه کارها از خلاصه یا ترجمه متن گرفته تا ادامه نوشتن یا رفع مشکلات گرامری و املایی استفاده کنید. هر زمان که متنی را برجسته می‌کنید، یک نوار ابزار پویا ظاهر می‌شود و اغلب می‌توانید تنها با تایپ «//» HIX را فعال کنید.

مانند ChatGPT با Google، پاسخ‌های هوش مصنوعی به پرسش‌های جستجو را در کنار نتایج معمول موتور خود دریافت خواهید کرد. HIX.AI به راحتی قدرتمندتر از دو افزونه است، اما اگر تنها چیزی که می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع باشد، ممکن است بیش از حد باشد.

ChatGPT Writer

این برنامه افزودنی برای ایمیل و پیام‌رسانی با تاکید ویژه بر Gmail ساخته شده است، اگرچه مطمئناً می‌توانید از آن در جاهای دیگر استفاده کنید. همانطور که انتظار دارید ایمیل‌ها را می‌نویسد، اشتباهات گرامری و املایی را پاک می‌کند، و به شما امکان می‌دهد در صورتی که دیپلماسی مناسب شما نیست، متن را بازنویسی کنید. در صورت نیاز، می توانید از آن برای خلاصه کردن مطالب نیز استفاده کنید.

یکی از چیزهایی که آن را جالب می کند این است که برای هر مرورگر مبتنی بر Chromium ساخته شده است. در حالی که این کاملا منحصر به فرد نیست، به این معنی است که مرورگرهایی مانند Edge و Brave گزینه های یکسانی معتبر هستند. بسیاری از برنامه‌های افزودنی فرض می‌کنند که شما یک طرفدار کروم هستید.

پرومپتئوس

برخی از افراد ممکن است آن را یک ترفند در نظر بگیرند، اما Promptheus به شما امکان می دهد به جای تایپ کردن، از صدا برای صحبت با ChatGPT استفاده کنید. اگر یک دقیقه به این مفهوم فکر کنید، منطقی است – ChatGPT برای تقلید از یک مکالمه به زبان طبیعی طراحی شده است، و برای بسیاری از ما، هیچ وسیله ای طبیعی تر از صحبت کردن برای مکالمه وجود ندارد. برای استفاده از برنامه افزودنی، از chat.openai.com/chat دیدن کنید و هنگام صحبت کردن، Spacebar را نگه دارید.

اگر دوست دارید، می‌توانید با بلند خواندن پاسخ‌های ChatGPT، توهم مکالمه را تکمیل کنید. یک ترفند مهم برای دانستن این است که لازم نیست منتظر بمانید تا ربات تمام شود – هر زمان که بخواهید می توانید با نگه داشتن مجدد Spacebar، کار را قطع کنید. که می تواند به میزان قابل توجهی سرعت تبادلات را افزایش دهد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 1