5 نکته ای که برای ورزش در گرما باید بدانید

5 نکته ای که برای ورزش در گرما باید بدانید

کارهای زیادی وجود دارد که ما دوست داریم در زیر نور آفتاب انجام دهیم: استراحت ، آفتاب گرفتن ، نوشیدن نوشیدنی خنک و خواندن یک رمان آبدار. با این حال وقتی نوبت به ورزش می رسد ، ما با ایده افزودن گرمای عذاب آور به یک تمرین عرق کرده کاملاً هیجان زده نمی شویم.

مشکل این است که ، ما می دانیم که بعد از آن احساس خوبی داریم ، که به سلامت روان ما کمک می کند و ما را برای بقیه روز آماده می کند ، به علاوه ، بسیاری از ما از ابتدای قفل سال گذشته از یک رژیم تمرینی جدید در خارج لذت می بریم ، بنابراین ما نمی خواستیم به همین راحتی تسلیم شویم.

در عوض ما به دنبال مربی عالی شخصی هستیم تا نکات مهم او را برای ورزش ایمن در هوای گرم به ما ارائه دهد ، وقتی که بسیار مهم است که ما به بدن خود گوش دهیم و برنامه ورزشی خود را متناسب با آن تنظیم کنیم.

[rb_related title=”شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد” total=”2″]

آماده کردن

اگر قرار است در خارج از کشور ورزش کنید ، مسیر یا مکان خود را برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که در نقاط سایه وجود دارد. پیش از این از کافئین خودداری کنید ، در گرما ما نیاز به نگهداری آب داریم و کافئین ادرار آور است بنابراین در این مواقع باید از آن اجتناب شود. لباس خود را عاقلانه انتخاب کنید ، این زمان مناسب برای عکسبرداری کامل در اینستاگرام نیست. مواد سبک و تنفس بهترین دوست شما در این جلسات تابستانی خواهد بود. کلاه همچنین بهترین دوست شما خواهد بود و کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید

پیش از آن یک دوش سرد بگیرید

حتی قبل از شروع تمرین ممکن است بخواهید دوش آب سرد بگیرید. پس از اتمام دوش گرفتن ، سشوار را نادیده بگیرید و سر خیس را انتخاب کنید تا به شما کمک کند تا در طول تمرین خونسرد باشید.

هیدراتاسیون

یک بطری کامل آب بنوشید (حداقل به 750 میلی لیتر در ساعت نیاز است) و اگر می خواهید جلسه طولانی تری (هر چیزی بیش از 45 دقیقه) داشته باشید ، به نوشیدنی های ورزشی و کیسه های آب رسانی بدن فکر کنید.

قبل از تمرین ، با نوشیدن در فواصل منظم و قبل از تمرین ، حتماً به درستی هیدراته شوید و اطمینان حاصل کنید که بعد از آن نیز در طول روز جرعه جرعه بنوشید.

زمان روز

جالبترین زمان روز طلوع آفتاب است. اگرچه عصرها در یک گرما شدید از یک جلسه ناهار بهتر است ، اما برای داشتن حداقل رطوبت هوا می خواهید بیدار شوید و در اولین مرحله از آن هستید.

نیازی به گفتن نیست تمام آن اندورفین هایی که می توانید در بقیه روز با خود ببرید.

بدانید چه زمانی باید متوقف شوید

به بدن خود گوش دهید. اگر احساس کردید که بیش از حد به خود فشار می آورید ، از توقف نترسید.

به داشتن دوره های استراحت طولانی تر در بین ست ها / تمرینات فکر کنید تا بدن بتواند در این شرایط مدت زمان خنک شدن خود را از دست بدهد و مطمئن شوید که بعد از تمرین بدنتان کشش مناسبی را انجام داده اید تا به بدن و عضلات شما به آهستگی گرم شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =