7 عدد از بهترین انواع برند ایمپلنت کره ای

امروزه در حوزه دندان پزشکی انواع ایمپلنت های کره ای با کیفیت و قیمت های مناسب وجود دارد. ایمپلنت های کره ای با قیمت مناسب گزینه ی خوبی برای جایگزین کردن با ایمپلنت های اروپایی گران قیمت هستند.طول عمر این ایمپلنت ها در صورتی که از آن به خوبی مراقبت کنید بیش از 15 سال است.

انواع ایمپلنت کره ای

اگر قصد کاشت ایمپلنت دارید باید پیش از آن با انواع ایمپلنت کره ای آشنا شوید. این ایمپلنت ها مزایا و معایب متفاوتی دارند که باید قبل از انتخاب نوع ایمپلنت بدانید و تصمیم درستی اتخاذ کنید. در ادامه انواع آن را توضیح داده و بررسی میکنیم کدام یک از برند های ایمپلنت کره ای بهتر است؟ البته برای انتخاب بهترین ایمپلنت مناسب برای شما باید حتما پزشکان متخصص نظرات خود را بیان کنند و شما نمی توانید تعیین کننده نهایی باشید.

آشنایی با انواع ایمپلنت کره ای

ایمپلنت دندان روشی عالی برای  پرکردن جای خالی دندان های از دست رفته است. پایه ایمپلنت داخل استخوان فک قرار می گیرد و معمولا جنس آن از تیتانیوم است. به دلیل کیفیت، دوام و قیمت مناسب ایمپلنت کره ای محبوبیت زیادی بین پزشکان و بیماران  پیدا کرده است. بسیاری از دندان پزشکان ایمپلنت های کره ای را تضمین کرده و پیشنهاد می کنند به دلیل خدمات پس از فروشی که این نوع ایمپلنت ها دارند از آن استفاده نمائید.

ایمپلنت های  کره ای عبارتند از:

۱. ایمپلنت کره ای sewon medix

شرکت sewon medix  از سال ۲۰۰۰ شروع به فعالیت کرد و به یکی از شناخته ترین برند های ایمپلنت  تبدیل شد. این برند گواهینامه ی KGMP  دارد و دارای کیفیت بسیار بالایی است. بسیاری از دندانپزشکان در آمریکا، اروپا و خاورمیانه از این برند کره ای استفاده می کنند. این برند تمام تجهیزات ایمپلنت را به خوبی و با کیفیت قابل قبول تولید می کند.

۲. ایمپلنت کره ای osstem

برند اوستم از با کیفیت ترین برندهای کره ای است. این شرکت از مطرح ترین شرکت های کره ای در حوزه دندان پزشکی است، این شرکت ایمپلنت ها را با بهترین مواد اولیه با کیفیت می سازد. این ایمپلنت ها در فرایند های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند وFDA آمریکا و CE اروپا کیفیت آن ها را تایید کرده است.

ایمپلنت کره ای اوستم

۳. ایمپلنت کره ای مگاژن

ایمپلنت های  مگاژن از پر طرف دار ترین برند های  ایمپلنت کره ای در میان دندانپزشکان است. بیش از ۲۰۰۰  ابزار ایمپلنت در داخل خط تولید این شرکت  ساخته می شوند. FDA  آمریکا تمامی امکانات این شرکت را تایید کرده است. ایمپلنت مگاژن با توجه به حفظ کیفیت دارای قیمت مناسبی  است.

این ایمپلنت دارای روکش۱۰۰٪ استریل است و دارای سیستم پردازش  SLA  است. علت استفاده از این سیستم  سریع تر جوش خوردن  استخوان فک با ایمپلنت است تا بتواند در زمان کم بهبود یابد. برای جلو گیری از نفوذ باکتری ها حداقل تحرک این ایمپلنت از بین رفته واحتمال با شکست روبرو شدن این ایمپلنت ها بسیار پایین است.

۴. ایمپلنت کره ای cis

این ایمپلنت کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به کیفیت بالا قیمت مناسبی هم دارد. از این ایمپلنت در کشورهای مختلفی استفاده می شود. ۹۸٪ از بیمارانی که از این ایمپلنت استفاده کردند کاشت موفقیت آمیزی داشته اند.

۵. ایمپلنت کره ای biotem

این شرکت از سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را شروع کرده است، با توجه به کیفیت خوب از قیمت مناسبی هم برخوردار است. شکل این ایمپلنت به صورت مخروطی است که ‌۴ نوع است. دندان پزشکان در بیش از ۱۵ کشور از این برند استفاده می کنند.

۶. ایمپلنت کره ای dentium

این برند در سال ۲۰۰۰ پایه گذاری شد. ایمپلنت های این شرکت با توجه به قیمت مناسبی که دارند از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند و سیستم آن ها بسیار پیشرفته است. این برند هم ایمپلنت های VIP  دارد هم  ایمپلنت های ارزان قیمت و مناسب دارد. ایمپلنت های این برند دارای طول عمر بالا به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته است.

ایمپلنت های این برند امکان کاشت فوری را دارند و به دلیل راس مخروطی امکان کاشت زاویه دار دارند. مدت زمان دوره بهبودی با استفاده از این ایمپلنت ها کاملا  کاهش می یابد.

۷. ایمپلنت کره ای neo biotech

این ایمپلنت به دلیل داشتن تنوع زیاد برای جراحی های ساده و پیچیده نیز استفاده می شود. این ایمپلنت ها کیفیت های بسیار بالایی دارند و به خوبی با استخوان فک پیوند می خورند. به همین دلیل احتمال موفقیت این جراحی ها بالا است.

مزایای ایمپلنت های کره ای

انواع ایمپلنت های کره ای  در ایران در میان دندانپزشکان محبوبیت یافته است  و آن را به بیماران پیشنهاد می دهند. دلیل آن هم مزایای ایمپلنت های کره ای نسبت به بسیاری از ایمپلنت های دیگر است. طول عمر مناسب، قیمت مناسب ، کیفیت بالا، سازگاری و مطابقت با استخوان فک و دسترسی آسان به قطعات کره ای در ایران از مهمترین مزایای ایمپلنت کره ای است.

معایب ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای در کنار مزایای زیادی که دارند  در قیاس با بهترین برند های دنیا معایبی نیز دارند. که قبل ازانتخاب باید بدانید کدام یک‌ برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است و کدام دارای اهمیت کمتری است. معایب ایمپلنت های کره ای در قیاس با برند های سویسی و آمرکایی شامل موارد زیر است:

  • ایمپلنت های کره ای نسبت به برند های سوییسی دارای کیفیت کمتری هستند.
  • دارای طول عمر کمتری نسبت به برندهای اروپایی هستند. برخی از ایمپلنت های اروپایی ها مادام العمر هستند که برند های کره ای دارای همچین شرایطی نیستند.

بهترین نوع ایمپلنت کره ای چیست؟

با توجه به این که تمامی برند های نام برده کیفیت و طول عمر خوبی دارند، بهتر است در این مورد با پزشک خود مشورت کنید. پزشک شما با توجه به استخوان و محل ایمپلنت، ایمپلنت  مناسب را به شما پیشنهاد می دهد. در بین برندهای نام‌ برده biotem  و megagen   دارای کیفیت بالاتری هستند.

عمر ایمپلنت کره ای چقدر است؟

این برند ها نسبت به برندهای اروپایی و آمریکایی دارای طول عمر پایین تری هستند. در برخی موارد طول عمر این ایمپلنت ها به بیش از۱۰ سال میرسد و بیماران دارای‌ رضایت کافی هستند.

آیا برند ایمپلنت در موفقیت درمان تاثیر دارد؟

برند و شرکت سازنده ایمپلنت در موفقیت جراحی و درمان نیز تاثیر دارد. البته بخشی از آن مربوط به مهارت ، تجربه و توانایی پزشک است. در روند بهبودی و کاهش عوارض جانبی برند ایمپلنت نیز دارای تاثیر بسیار زیاد و چشم‌گیری است.

آیا ایمپلنت کره ای جزو برندهای خوب است؟

ایمپلنت های کره ای با توجه به قیمت مناسبی که دارند دارای کیفیت مطلوبی هم هستند. این ایمپلنت ها نسبت به رقبای سوئیسی و آمریکایی خود که دارای قیمت بالاتری هستند دارای کیفیت کمتری هستند. اما باز هم اگر به دنبال کاشت ایمپلنت با کیفیت و با قیمت مناسب هستید ایمپلنت های کره ای گزینه ی مناسبی برای شما خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ایمپلنت دندان می توانید از صفحه ( https://roshadent.com/%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/ ) دیدن فرمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 58 = 61