نمونه کارهای فوق العاده عمل بینی دکتر رومیانی

حتما یک لیست از موارد مهم جهت انتخاب جراح بینی ، فرم بینی و روند درمانی مورد نظر خود تهیه کرده اید ، آیا به نمونه کارهای پزشک مد نظر خود نیز توجه کافی داشته اید؟ بهتر است نمونه کارهای پزشک را به لیست خود اضافه کنید ، زیرا این موارد می تواند در تصمیم گیری نهایی ، در واقع انتخاب درست و نادرست در این راستا به شما کمک بسیار بزرگی کند و از استرس و نگرانی های تان بکاهد تا روند جراحی شما کاملا بی نقص بدون عوارض و در انتها با نتیجه ای بی نظیر همراه باشد. برای اطلاعات بیشتر از عمل زیبایی بینی به این لینک مراجعه کنید.

جراحی زیبایی بینی

فکر می کنید نمونه کارهای پزشک چه تاثیری در روند جراحی بینی شما خواهد داشت؟

اگر تصمیم نهایی خود را گرفته اید ، لیست خود را کنار بگذارید و تنها به نمونه کارهای پزشک توجه کنید. قطعا برای آن که از تخصص و مهارت پزشک مطلع شوید به مطب او مراجعه خواهید کرد ، بنابراین توصیه می کنیم تنها به تعداد مراجعین توجه نکنید! کمی به بیماران و چهره شان نگاه کنید آیا نتیجه نهایی از جراحی بینی مطلوب است ؟ آیا افراد از فرم بینی خود رضایت دارند؟  توجه داشته باشید که زوایای بینی با فرم و ساختار صورت زیباجویان هارمونی کامل و بی نقصی را تشکیل داده است یا نه؟ تماشا نمونه کارهای پزشک از نزدیک و صحبت با زیبا جویان می تواند از نگرانی های شما بکاهد و به شما اطمینان دهد که در انتخاب خود اشتباه نکرده اید. حتما از زیبا جو سوال کنید و از او بخواهید که روند جراحی را به شما توضیح دهد ، مطلع شوید که به انتظارات خود از این روند دست پیدا کرده اند یا نه.

جالب است بدانید که تماشای نمونه کارها در شبکه های اجتماعی ، عکس های قبل و بعد از نمونه کارهای رینوپلاستی نیز یکی از مواردی بوده که تاثیر فوق العاده ای در رسیدن به نتیجه نهایی حاصل از دست رنج جراح بینی خواهد داشت. به بینی هایی با ساختار استخوانی توجه کنید ، در صورتی که استخوان در محل مناسب قرار گرفته باشد ، انحراف آن رفع و تیغه بینی به مقدار کافی به سمت بالا کشیده شده باشد ، به این منظور بوده که روند جراحی بسیار عالی پیش رفته است.

نکته: البته باید توضیحات موجود در کنار نمونه کار ها را مطالعه کنید ، تا انتظارات زیبا جویان را در رابطه با فرم بینی در خواستی خود در نظر داشته باشید.

اما ممکن است بینی برخی افراد از نوع گوشتی باشد ، بینی هایی با ساختار گوشتی ، فرایند جراحی در آن ها کمی پیچیده و سخت خواهد بود ، زیرا در روند جراحی پزشک در مواقع لازم و به منظور حفظ ساختار جدید بعد از اعمال تغییرات پیوند غضروفی را انجام خواهد داد. با در نظر گرفتن این موضوع حالا با دقت بیشتری به نمونه های بینی گوشتی نگاه کنید ، آیا حجم بسیار زیاد آن بر طرف شده است ، حفره های بینی متقارن و به اندازه هستند؟

حالا از خود سوال کنید که ساختار بینی شما استخوانی است یا گوشتی ؟

بعد از رسیدن به نتیجه ، به نمونه های جراحی بینی توجه کنید و تصور کنید که اگر شما توسط همان پزشک جراحی شوید ، آیا انتظار شما  از عمل برآورده می شود یا نه.

نمونه کارهای خوب چه ویژگی هایی دارند؟

جراح بینی ، فرم بینی افراد را به سه روش طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی جراحی خواهد کرد. در پروسه طبیعی تمرکز کافی پزشک بر روی تنفس بیمار بوده که طی آن تغییرات اساسی و غیر طبیعی در عمل بینی این دسته از افراد ایجاد نخواهد کرد. بر خلاف این فرم از بینی ، مدل فانتزی و نیمه فانتزی باید با ظرافت بالایی انجام شود. با توجه به ظرافت این نوع از فرم بینی ، نمونه های موجود پزشک نشان خواهد داد که ایا پزشک یا جراح زیبایی عمل بینی مهارت و تجربه لازم را برای اعمال تغییرات با ظرافت بالا دارد یا نه؟ شکل ظاهری زیبا ، نبودن کبودی و تغییر رنگ های بسیار زیاد پوست ، تورم کم و حفره های بینی متقارن ، سر بالا نبوده بیش از حد و باقی نماندن محل برش ها و غیره از ویژگی های نمونه کار های خوب می باشد ، که شما با مشاهده آن ها می توانید از مهارت پزشک مطلع شوید.

از عوارض احتمالی تا بهترین نمونه کارهای رینوپلاستی

قطعا تجربه و مهارت بالای جراح بینی به وجود آورنده نمونه کار های بی نظیر می باشد. برای آن که بتوانید پروسه عمل زیبایی و درمانی مرتبط با بینی خود را به خوبی و با کیفیت بالا بدون هیچ گونه عارضه ای داشته باشید ، باید از اهمیت بالای انتخاب جراح بینی حاذق غافل نشوید. با توجه به تفاوت میان ساختار بینی خانم ها و آقایان ، نوع فرم بینی و غیره ، تغییرات اعمال شده اگر به درستی انجام نشود و مناسب ساختار بینی افراد نباشد ، عوارض جبران ناپذیر و نا خوش آیندی همانند اختلالات تنفسی ایجاد خواهد کرد و در نتیجه نهایی جراحی بینی شما تاثیرات منفی خواهد گذاشت. اما این را هم در نظر داشته باشید که جراح بینی باتجربه و حاذق دکتر رومیانی ، اطلاعات کافی را از آناتومی بینی خانم ها و آقایان داشته ، که به همین منظور می تواند با اعمال اصلاحات لازم ، علاوه بر بهبود کیفیت تنفسی شما زیبا جویان عزیز نمونه ای فوق العاده و مناسب چهره شما را ایجاد کند.

نتیجه

در نتیجه امروزه با وجود شبکه های اجتماعی بسیار زیاد و قرار دادن نمونه کار های پزشکان ، به زیبا جویان کمک می کند تا تمامی جواب را در ابتدا به خوبی بررسی کنند و بعد برای جراحی بینی خود با اطمینان و خیالی راحت به جراح بینی مراجعه کنند. بنابراین تاثیرات فوق العاده این پروسه را دست کم نگیرید و قبل از آغاز پروسه رینوپلاستی حتما عکس های موجود را با دقت مشاهده کنید . حتی در جلسات مشاوره و به هنگام مراجعه برای بررسی بینی تان می توانید با دیگر افراد تبادل نظر داشته باشید و بعد با خیالی راحت جراحی خود را به دست پزشک مورد تایید خود بسپارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − = 5