The latest nose surgery method with Dr. Mofard

جدیدترین روش جراحی بینی با دکتر مفرد

حتما شنیده اید که ربات ها ، انواع لیزرها و دیگر تکنولوژی های روز دنیا ، در دنیای پزشکی به خصوص جراحی بینی قدم گذاشته اند. آیا فکر می کنید این دسته از تکنولوژی ها می توانند تاثیرات شگفت انگیز در عمل بینی داشته باشند؟ آیا می توان بدون ایجاد برش و پروسه جراحی بینی یا رینوپلاستی به نتیجه دلخواه دست یافت؟ آیا این تکنیک ها برتری به نسبت دیگر روش های قدیمی دارند؟ آیا تمامی افراد کاندیدای مناسب برای این پروسه عمل زیبایی و درمانی بینی می باشند؟

نگرانی های خود را از بابت روش های پر تهاجم و خطرناک عمل بینی کنار بگذارید، روش های جدید و نوین در این پروسه زیبایی یک قدم مثبت و رو به جلو برای رسیدن به اهداف زیبایی و درمانی خواهد بود.

عمل بینی

لیزر یک روش خارق العاده در جراحی بینی !

این بار ما به شما می گوییم که گول تبلیغات اشتباه را نخورید، هر گونه عمل مربوط به بینی که توسط لیزر انجام می شود را در همان ابتدا رد کنید زیرا تنها یک شایعه است !

عمل زیبایی بینی با استفاده از لیزر تنها یک تبلیغ است و واقعیت ندارد. ممکن است جراح بینی برای آن که زیبا جو را برای یک پروسه درمانی ، بی خطر و با دوره نقاهت بسیار کوتاه ترغیب کند ، از این روش بکار گیرد تا نظر بیمار را به خود جلب کند.

لیزر در پروسه جراحی بینی تنها در ایجاد برش های پوست و کاهش ضخامت پوست آن هم در افراد با بینی گوشتی تاثیر داشته و حتی در جراحی درمانی بینی نیز همانند بهبود پولیپ ، انحراف بینی و غیره نقشی نخواهد داشت. برای آن که بتوانید فرم و استخوان بینی را اصلاح کنید باید ساختار استخوانی بینی تغییر کند، حتی در برخی مواقع نیاز است تا فرایند پیوند استخوانی در آن انجام شود، در صورتی که لیزر هیچ گونه اقدام موثری در این رابطه برای بهبود مشکلات ساختار استخوانی انجام نخواهد داد.

رینوپلاستی بدون جراحی بینی !

حتما باید برای شما هم جالب باشد، که چگونه بدون اقدامات جراحی ، بدون ایجاد برش و در یک مدت زمان کوتاه می توان فرم بینی را تغییر داد و به یک نتیجه عالی از این اقدام بدون جراحی دست یافت. بسیاری از زیبا جویان دارای مشکلات جزئی بر روی بینی خود می باشند، برای مثال فرورفتگی ، قوز بینی بسیار کم از جمله این مشکلات خواهند بود، که با استفاده از تزریق ژل و تکنیک لیفت با نخ می توان در یک پروسه بدون نیاز به جراحی و ماده بیهوشی و در چندین جلسه فرم بینی را به شکل دلخواه تغییر داد.

یک نکته ای که شاید تا کنون با آن مواجه نشده اید یا اطلاعی از آن ندارید خطرات پروسه تزریق فیلر می باشد. انواع مختلفی از فیلر با برند های مختلف در بازار موجود است. ممکن است فرد مورد نظر که برای رفع مشکلات ظاهری بینی خود به آن مراجعه کرده باشید نوع نا مرغوبی از فیلر را استفاده کند ، بنابراین پس از آن دیگر با عوارض فیلر همانند عدم قرینگی همراه با چسبندگی پوست به اسکلت بینی که سبب ایجاد مشکل در پروسه جراحی بینی در آینده می شود ، رو به رو خواهید شد که جبران ناپذیر می باشند.

همچنین در مواقع لیفت بینی با نخ ممکن است تاثیراتی زیبا و خوش آیندی را بر ظاهر بینی شما داشته باشد ، اما فکر می کنید ارزش آن را دارد که با تغییر رنگ پوست ، آسیب بافت های زیرین پوست و موارد دیگر مواجه شوید؟ و حتی دیگر نتوانید از پروسه عمل زیبایی بینی بهرمند شوید!

باید بدانید که این تکنیک همانند جراحی بینی نمی تواند تاثیرات دائمی داشته باشد یا تنها در یک بازه زمانی مشخص عوارض جانبی ناشی از آن با رعایت اقدامات مراقبتی بهبود یابد. می تواند عوارض بدون بهبودی تا همیشه با شما همراه شود و مشکلات دیگری را به وجود آورد. پروسه جراحی بینی هر چند که دارای تهاجم بسیار کم است اما بهترین جراح بینی با بکارگیری از بهترین روش ها و با دقت و تمرکز کافی حتی مشکلات تنفسی زیبا جو را بهبود بخشیده و در کنار آن جهت تغییر فرم بینی و ایجاد یک ساختار بینی فوق العاده اقدامات مفیدی را انجام می دهد.

ربات ها و عمل بینی

اولین سوال برخی از زیبا جویان در مراجعه به بهترین دکتر بینی ، در رابطه با ربات ها و تکنولوژی ها درعرصه پزشکی به خصوص جراحی بینی می باشد. شاید برای شما هم سوال پیش آمده است که تا چه میزان تکنولوژی می تواند در عمل بینی به شما کمک کند؟

قطعا هر آنچه که بر پایه علم باشد تاثیرات مطلوبی خواهد داشت ، اما استفاده از ربات ها تا به امروز تنها یک موضوع بحث برانگیز و  بکار گرفته نشده است. هوش مصنوعی به کار گرفته شده در این دسته از تکنولوژی ها در آینده می تواند در اتاق عمل به بهترین جراح بینی کمک کند ، تا برش ها را با دقت و ظرافت بیشتری ایجاد کند و پروسه عمل بینی با حداقل تهاجم انجام به پایان برساند و در صورت وجود پیچیدگی های بسیار زیاد ، انعطاف و کنترلی که فراتر از توانایی انسان است را بکار گیرد. قطعا ربات ها با وجود تکنولوژی های بروز و بسیار پیشرفته در پروسه جراحی بینی مکمل جراح خواهند بود ، که دانش پزشک را تکمیل خواهد کرد. در نتیجه و در صورت بکارگیری از این نوع تکنولوژی ها در آینده نه چندان دور پروسه عمل بینی بسیار کم تهاجم ، با عوارض جانبی بسیار کم و دوره ریکاوری مطلوب سپری خواهد شد.

در نتیجه

دیگر با روش های گوناگون و متنوع جراحی بینی آشنا شدید ، حالا می دانید که کدام روش برای ان که به نتیجه ای فوق العاده دست یابید برای شما بهتر است. تا به امروز بهترین جراح بینی با تجربه و مهارت کافی که دارد ، می تواند به شما زیبا جویان کمک کند تا بهترین پروسه و جدید ترین روش جراحی بینی را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کنید ، تا با عوارض جانبی کمتری مواجه شوید و یک بینی زیبا و متناسب با صورت خود را داشته باشید، دکتر امیرحسین محمدی مفرد یکی از بهترین جراحان بینی هستند که در این زمینه می توانید برای مشاوره و عمل نزد ایشان بروید.

منبع : www.drmofradclinic.com

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 − 30 =