راه حل اپل برای مشکل داغ شدن بیش از حد آیفون 15 در حال حاضر در دسترس است

راه حل اپل برای مشکل داغ شدن بیش از حد آیفون 15

اگر اخیراً آیفون 15 را ارتقا داده اید، ممکن است با گرم شدن بیش از حد یا داغ بودن آن مواجه شده باشید. با دانستن این موضوع که هیچ ارتباطی با سخت افزار آیفون جدید شما ندارد و راه حلی برای آن وجود دارد، خیالتان راحت خواهد شد.

به دنبال حساب‌های کاربری متعدد در مورد داغ شدن بیش از حد آیفون‌ها، با برخی گزارش‌ها که آیفون‌هایشان به بیش از 100 درجه فارنهایت رسیده است، در اوایل این هفته، اپل به اشتراک گذاشت که راه‌حلی برای گرمای بیش از حد منتشر می‌کند که این شرکت آن را به iOS نسبت می‌دهد. 17 اشکال.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین افزونه های ChatGPT کروم

به گفته این شرکت، روز چهارشنبه، اپل راه حل گفت، iOS 17.0.3 را منتشر کرد، به‌روزرسانی نرم‌افزاری که «ممکن است» از گرم شدن آیفون 15 شما جلوگیری کند.

اپل در یادداشت های منتشر شده خود می گوید: «این به روز رسانی رفع اشکال مهم، به روز رسانی های امنیتی و مشکلی را برطرف می کند که ممکن است باعث شود آیفون گرمتر از حد انتظار کار کند.

به گفته اپل، آخرین نسخه iOS 17 همچنین شامل به‌روزرسانی‌های امنیتی اپل برای دستگاه‌های شما است که آسیب‌پذیری‌های هسته را برطرف می‌کند که به مهاجم اجازه می‌دهد امتیازات بالایی را به دست آورد.

اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که به‌روزرسانی مشکل گرمای بیش از حد را برطرف کند، اما به دلیل آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی، که برای ایمن نگه داشتن و محافظت از آیفون شما بسیار مهم هستند، ایده خوبی است که آن را دانلود کنید.

برای دانلود به‌روزرسانی، به Settings > General > Software Update بروید و روی «Update Now» در iOS 17.0.3 کلیک کنید.

با توجه به به موقع بودن آخرین به روز رسانی، ارزش این را دارد که اپل از این شک و تردید که مقصر مشکلات داغ شدن بیش از حد آیفون 15 پرو را مشخص کرده و راه حل(های) مناسب را پیدا کرده است، بهره مند شود. در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که آیا به روز رسانی کمک کرده است یا نه.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 76 = 85