Buy a Telegram member

خرید ممبر تلگرام

سالیانی است که تلگرام در بین پیام رسان ها با امکانات و امنیتی که دارد به محبوبترین و بهترین پیام رسان تبدیل شده است. این محبوبیت و برتری در ایران رشد چشم گیری داشته و کاربران با توجه به وجود رقبایی همانند اینستاگرام و واتساپ تمایل به کار کردن با این نرم افزار را دارند.یکی از مهمترین امکاناتی که تلگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است، امکان ایجاد گروه،کانال،سوپر گروه میباشد که خود باعث افزایش محبوبیت این پیام رسان در بین صاحبان کسب و کار در ایران گردیده که ایشان میتوانند با ایجاد گروه و کانال، اقدام به  معرفی خدمات و محصولات خود بین کاربران ایرانی کنند.یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان مشاغل و کسب و کار هنگام ایجاد گروه و کانال، اعضا و بازخورد مثبت و افزایش فروش خود میباشد.در این مقاله ما قصد داریم با معرفیه روش هایی به این دسته از عزیزان جهت افزایش ممبر کانال و بازدید پست ها کمک کنیم در ادامه با ما همراه شوید.

تبلیغات گسترده در تلگرام

تبلیغات گسترده در تلگرام ،روشی برای معرفی کانال و گروه خود به دیگران، جهت افزایش ممبر و بازدهی کانال و فروش مخصولات و ارائه ی خدمات خود به کاربران میباشد.

یکی از مرسوم ترین روش های تبلیغات، ساخت یک بنر تبلیغاتی همراه با متن توضیخات مربوط به محتویات مانال و ارائه ی بنر به گروه ها و کانال های پربازدید میباشد که یکی از بهترین روش های تبلیغاتی اما پر هزینه میباشد در ادامه ما قصد معرفی روش های جایگزین دیگری به شما  را داریم تا در انتخاب خود بهتر تصمیم گیری کنید.


خرید ممبر تلگرامخرید ممبر تلگرام چطور کسب و کار ما را دگرگون می کند؟

در روش خرید ممبر تلگرام باید در ابتدا برای خود مشخص کنید که چه نوع ممبر، با چه کیفیت و هزینه ای برای کانال خود نیاز دارید.چرا باید به فکر افزایش ممبر باشید؟اینکار چه کمکی به کسب و کار شما میکند؟برای افزایش ممبر واقعی چقدر باید هزینه کنید؟از کجا، چه کسی و یا گروهی باید به صورت تضمینی و ارزان تر با کیفیت بالای کاربران خرید ممبر تلگرام را انجام دهید؟اینها تمام سوالاتی است که در ابتدا شما باید آنها را به خود جواب بدهید و پس از آن اقدام به انجام یکی یا دو روشی که برای شما بیان خواهیم کرد، کنید. در ادامه با ما همراه شوید.

 

روش های جذب ممبر تلگرام

اد ممبر روش های مختلفی را دارا میباشد که در این مقاله سعی به معرفی برخی از این روش ها، جهت سهولت کار کاربران و مدیران کانال ها و گروه ها مینماییم.

 

1-اد اجباری

اد اجباری نوعی اد ممبر تلگرام است که با کمک تلگرام های غیر رسمیه متصل به تلگرام اصلی انجام می شود و کاربران آنلاین و فعال و واقعی در روش اد اجباری به کانال و یا گروه شما اضافه خواهد شد.این روش خود به دسته بندی های متعددی تقسیم میشود.

 

2-اد هیدن

اد دهیدن روشی است که کاربر بدون دانستن و دیدن کانال، وارد آن می شود. این روش از ماندگاری بالا ولی بازدید کمی برخوردار است. اگر بازدید پست های کانال برای شما مهم میباشد، توصیه میکنیم از این روش استفاده نکنید.این روش صرفا مخصوص افزایش تعداد اعضای کانال و گروه مییاشد.لازم به ذکر است که این روش در کنار روش های پر بازدید مانند پاپ آپ و تبلیغات گسترده می تواند مکمل بسیار خوب و مناسبی باشد.

 

3-جذب ممبر از طریق پوش نوتیفیکیشن

این روش، یکی از روش های منسوخ شده ی جذب ممبر تلگرام میباشد و بازدهی کمتری نسبت به سایر روش ها دارد و دیگر همانند گذشته نامی از این روش نمیشنوید.نحوه ی کار این روش به این صورت میباشد متنی دلخواه  در قالب نوتیفیکیشن برای کاربران ارسال میشود و کاربران با میل و اراده ی خود میتوانند وارد کانال شما بشوند یا اینکار را انجام ندهند

که همین دلیل باعث شده تا استقبال چندانی از این روش نشود.

 

4-اد اجباری معمولی

در اد اجباری معمولی کاربر متوجه حضور خود در کانال شما میشود و میتواند همان لحظه کانال یا گروه شما را ترک کند. در این روش بازدید پست ها و مطالب کانال شما بالا میرود اما اگر محتوای کانال شما برای کاربر جذاب نباشد ماندگاری ندارد و کاربران از کانال شما خارج میشوند.

 

5-خرید ممبر پوش اد

روش پوش اد روشی است پربازده، آنلاین و با کیفیت و ریزش کمتر.در این روش تبلیغات، از مدت زمان بیشتری بهره مند میباشد که بزرگترین مزیت این روش است چون از این طریق میتوان ممبر با کیفیت، ماندگار و واقعی جذب کرد در عین حال بازدید پست های شما نیز افزایش می یابد.

تبلیغات تلگرام

6-خرید ممبر پاپ آپ

خرید ممبر پاپ آپ یکی دیگر از روشهای افزایش ممبر و بازدید میباشد.در این روش کاربر زمانی که آنلاین است ناگهان خود را در کانا شما میبیند و میتواند همان لحظه کانال را ترک کند. اما چون در این روش تعداد اعضای زیادی عضو میشوند و تعداد کمی هم کانال را ترک میکنند، راحت تر میتوانید به ممبرهای واقعی و باکیفیتی که در کانال شما باقی مانده اند دسترسی داشته باشید.اگر پست های شما بازدید کمی دارد، این روش توصیه میشود.

 

7-افزایش ممبر به کمک روش گروه به گروه

در روش گروه به گروه شما با عضویت در گروه های مورد نظر که میتوانید یک بنر تبلیغاتی جذاب همراه با متن و توضیحات طراحی کرده و با هماهنگیه مدیر گروه در کنار بحث و تبادل نظر با اعضای گروه، بنر تبلیغاتی خود را منتشر کنید.لازم به ذکر است این روش صرفا برای افزایش ممبر گروه تلگرام کاربرد دارد.

اکنون شما میتوانید با یک یا دو روش از موارد ذکر شده در این مقاله اقدام به جذب و خرید ممبر های واقعی جهت افزایش اعضای کانال و گروه خود و افزایش بازدید پست ها و محصولات خود کنید.لازم به ذکر است، محتویات، عکس ها، محصولات شما بسیار برای کاربران اد شده به کانال شما بسیار مهم میباشد و این روش ها تنها اولین قدم برای دیده شدن و معرفیه کانال شما میباشد که در ادامه ی کار شما میتوانید با تولید محتوای مناسب کمک شایانی به فروش محصولات، افزایش ممبر و بازدید کانال خود کنید. ممبر گروه به گروه یک روش انحصاری از فست تلگرام است که بازدهی و کیفیت بسیار بالایی دارد و با سایر روش های افزایش اعضا قابل مقایسه نیست چرا که بی نهایت ارزان و به صرفه و پربازده است. چنانچه سوالی در خصوص روش های مذکور و یا ممبر گروه به گروه داشتید از سایت فست تلگرام غافل نشوید چرا که با قدمت بسیار بالا در زمینه تبلیغات می تواند مشاوره و کمک بسیاری به شما دهد.

 

 

برچسب ها : خرید ممبر تلگرام,گروه به گروه,گروه به گروه تلگرام,ممبر گروه به گروه,خرید ممبر,تبلیغات گسترده,تبلیغات گسترده تلگرام

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

75 − 66 =