خرید لوازم آرایشی برقی عروس و داماد

خرید لوازم آرایشی برقی عروس و داماد

خرید ریش تراش

خرید لوازم آرایشی برقی برای عروس و داماد جزء خریدهای مهم برای زوج های جوان میباشد. البته با توجه به تنوع و قیمت لوازم آرایشی برقی عروس و داماد در بازار بهتر است یک لیست لوازم آرایشی برقی عروس و داماد تهیه کنید و سپس با توجه به بودجه خود خرید ضروریترین لوازم برقی آرایشی عروس و داماد را مثل سشوار، ریش تراش، اتومو، اپیلیدی و… شروع بکنید.

معرفی لیست لوازم آرایشی برقی عروس و داماد

 • سشوار

 

خرید سشوارخرید سشوار

سشوار وسیله ای کاربردی و پرمصرف در خانه است که بانوان و آقایان هر دو از آن استفاده میکنند. به خصوص اگر خانم خونه موهای بلند و پرپشتی داشته باشد. بنابراین خرید سشوار باید در لیست خرید لوازم آرایشی برقی عروس و داماد باشد. برند و مدل های سشوار در بازار بسیار متنوع است. به طوری که حتی اگر شما در کار با سشوار و برس تسلط کافی نداشته باشید، میتوانید با خرید سشوار برس دار یا خرید سشوار چرخشی به راحتی در منزل موهای خود را سشوار بکشید.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار برس دار سیترونال 8570 از ایومارکت است.

 • نوع موتور سشوار

موتور سشوارها به دو نوع AC و DC تقسیم میشوند. سشوار موتور سبک یا DC برای مصرف خانگی و سشوار موتور سنگین یا AC برای مصرف حرفه ای و آرایشگاهی مناسب میباشد. سشوار موتور سنگین به خاطر مقاومت بالا در برابر روشن بودن مداوم و استفاده طولانی مدت طول عمر بیشتری هم دارد.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار رمینگتون D3711 از ایومارکت میباشد.

 • قدرت موتور سشوار

میزان قدرت موتور سشوار یا توان مصرفی سشوار که به آن وات میگویند در خرید سشوار مهم میباشد. هرچقدر میزان قدرت موتور سشوار بیشتر باشد دوام و طول عمر سشوار هم بیشتر میشود. قدرت 2000 وات برای خرید سشوار خانگی مناسب است. اما برای مصارف حرفه ای و آرایشگاهی خرید سشوار حرفه ای قوی با قدرت بالای 2000 وات مناسب میباشد. البته اگر در بودجه مصرفی مشکلی ندارید و به دنبال خرید سشوار گران قیمت و مدل بالا هستید، میتوانید به فکر خرید سشوار آرایشگاهی حرفه ای باشید.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار وینسنت HD5322 از ایومارکت میباشد.

 • تنظیم سرعت پرتاب باد و درجه حرارت سشوار

داشتن قابلیت تنظیم حرارت و سرعت پرتاب باد سشوار نکته مهمی است که در هنگام خرید سشوار باید به آن توجه کنید. چونکه شما میتوانید با توجه به جنس و نوع موهای خود میزان حرارت مناسب را برای خشک کردن و حالت دادن به مو انتخاب کنید تا مانع از آسیب دیدن موها شوید. برای موهای نازک و کم پشت بهتر است از درجه حرارت پایین و برای موهای ضخیم، فر و پرپشت از درجه حرارت بالای سشوار استفاده کنید. همچنین تنظیم سرعت پرتاب باد سشوار در خشک کردن سریعتر و حالت دادن بهتر موها تاثیر دارد.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار پروویو 3104 از ایومارکت میباشد.

 • فناوری تولید یون در سشوار

فناوری آیونیک و تورمالین در سشوار باعث تولید یون منفی میشود. این تکنولوژی الکتریسته ساکن مو را از بین برده و سریعتر موها را خشک میکند و باعث میشود موها مدت زمان کمتری در برابر گرمای سشوار قرار گرفته و آسیب نبینند. همچنین باعث افزایش مقاومت و میزان درخشندگی موها میشود.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار پلازا 9600 از ایومارکت میباشد.

 • لوازم جانبی سشوار

اغلب سشوارها دارای لوازم جانبی مثل متمرکز کننده باد سشوار و دیسپانسر هستند. این وسایل جانبی سشوار کشیدن مو را برای شما راحت تر کرده و شما میتوانید سریعتر و در مدت زمان کمتری موها را خشک کرده و به حالت دلخواه درآورید.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار فیلیپس BHD360 از ایومارکت میباشد.

 • وزن سشوار

با توجه به اینکه سشوار یکی از پرمصرف ترین وسایل آرایشی برقی در خانه است و خانمها و آقایان برای خشک کردن و حالت دادن مو مدت زمان زیادی از سشوار استفاده میکنند. بهتر است به فکر خرید سشوار سبک و کم وزن باشید تا در هنگام سشوار کشیدن دست شما خسته نشود.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار پلازا 9200 از ایومارکت میباشد.

پیشنهاد ما به شما خرید سشوار مسافرتی فیلیپس BHD003 از ایومارکت است.

اتومو

اگر دوست دارید به جای رفتن به آرایشگاه و صرف وقت و هزینه زیاد در خانه موهای خود را صاف و لخت کنید و موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید. بهتر است خرید اتومو را به لیست لوازم آرایشی برقی عروس و داماد اضافه کنید.

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید اتومو باید به آن توجه کنید جنس صفحات اتومو میباشد. جنس صفحات اتومو معمولا از سرامیک یا تیتانیوم میباشد. ولی در بین مصرف کنندگان خرید اتومو سرامیکی بسیار محبوب و پرطرفدار میباشد. زیرا اتومو سرامیکی با انواع موها سازگار است و به سرعت داغ شده و آماده استفاده میشود و آسیب کمتری به موها وارد میکند.

پیشنهاد ما به شما خرید اتومو رمینگتون S8598 از ایومارکت میباشد.

 • ریش تراش (ماشین اصلاح)

خرید ریش تراشخرید ریش تراش

ریش تراش یا ماشین اصلاح صورت یکی از وسایل ضروری و کاربردی برای آقایان است. بنابراین خرید ریش تراش یا خرید ماشین اصلاح سر و صورت حتما در لیست خرید لوازم آرایشی برقی داماد و عروس قرار دارد.

امروزه در بازار تنوع برند و مدل ریش تراش و ماشین اصلاح بسیار زیاد میباشد. بنابراین شما با هر بودجه و سلیقه ای که داشته باشید میتوانید خرید ریش تراش ارزان قیمت یا خرید ریش تراش مدل بالا و گران قیمت را در لیست لوازم آرایشی برقی داماد و عروس قرار دهید.

اگر قصد خرید ریش تراش یا خرید ماشین اصلاح صورت مناسب برای یک اصلاح راحت و کامل را دارید. بهتر است به نکاتی مثل اصل و اورجینال بودن برند ریش تراش، قیمت ریش تراش، سازگار بودن ریش تراش با پوست صورت و اینکه ریش تراش ضد آب باشد توجه کنید. تا بتوانید خرید بهترین ریش تراش یا خرید بهترین ماشین اصلاح سر و صورت را انجام دهید.

پیشنهاد ما به شما خرید ریش تراش سیترونال 9700 از ایومارکت میباشد.

 • موکن زنانه (اپیلیدی یا اپیلاتور)

خرید اپلیدی

خانمها برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت از روشهای مختلفی مثل تیغ اصلاح، وکس، موم، بند انداز برقی و اپیلیدی استفاده میکنند. ولی بهترین روش برای خلاص شدن از دست موهای زائد بدن خرید موکن زنانه است. شما میتوایند با خرید اپیلیدی به راحتی موهای زائد بدن و صورت خود را اصلاح کنید.

موکن زنانه برقی موها را سریع و راحت از ریشه میکند و به مرور زمان سرعت رشد موها را کم کرده و تار موها را نازک میکند. بنابراین بهتر است خرید موکن زنانه مناسب را در لیست خرید لوازم آرایشی برقی عروس و داماد قرار دهید.

پیشنهاد ما به شما خرید موکن زنانه براون 3420 از ایومارکت میباشد.

 • فرکننده مو (بابلیس)

داشتن موهای صاف و یکنواخت ممکن است بعد از مدتی برای خانمها خسته کننده شود. یک روش ساده برای ایجاد تنوع در مدل مو و همچنین حالت دادن سریع به مو برای مهمانی رفتن خرید فرکننده مو میباشد. شما میتوانید با خرید بابلیس در کمترین زمان ممکن انواع حالت های فر مثل فر ریز، فر درشت یا فر موج دار را به موهای خود بدهید و حالتی جذاب و فانتزی برای موهای خود درست کنید.

دستگاه فرکننده مو یا بابلیس انواع زیادی در بازار دارد. مثل بابلیس لول های، بابلیس مخروطی، بابلیس مرواریدی، بابلیس موج دار، بابلیس اتوماتیک یا جادویی و… ولی خرید فرکننده مو لولهای در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب و پرطرفدار میباشد. بنابراین شما میتوانید با توجه به سلیقه و نوع موهای خود خرید بهترین فرکننده مو را به لیست خرید لوازم آرایشی برقی عروس و داماد اضافه کنید.

پیشنهاد ما به شما خرید فرکننده مو پروویو 4118 از ایومارکت میباشد.

 • برس حرارتی

اگر استفاده از سشوار یا سشوار برس دار برای شما مشکل است. بهترین انتخاب برای شما خرید برس حرارتی میباشد، که استفاده از آن بسیار راحت و آسان است. از برس حرارتی میتوان برای خشک کردن، برس کشیدن، شانه کردن، صاف و لخت کردن موها استفاده کرد. بنابراین خرید برس حرارتی هم میتواند به لیست خرید لوازم آرایشی برقی عروس و داماد اضافه شود.

پیشنهاد ما به شما خرید برس حرارتی مس 7709 از ایومارکت میباشد.

برس حرارتی رمینگتون، برس حرارتی مس، برس حرارتی سیترونال، برس حرارتی فیلیپس، برس حرارتی پروویو، برس حرارتی پرنسلی و برس حرارتی پروالشیم جزء بهترین برندهای برس حرارتی در بازار میباشد.

 • موزن بینی و گوش و ابرو

اگر شما هم از موهای زائد بینی و گوش و یا ابروهای پرپشت و نامرتب خود خسته شدهاید میتوانید با صرف هزینه کم، خرید موزن بینی و گوش را به لیست خرید لوازم آرایشی برقی عروس و داماد اضافه کنید. تا به راحتی موهای زائد بینی و گوش را اصلاح کنید و همیشه صورتی تمیز و جذاب داشته باشید. موزن گوش و بینی دستگاهی کاربردی و ساده است که به راحتی و بدون صدمه زدن به پوست و یا ایجاد حساسیت موهای بینی و گوش را کوتاه میکند. سری باریک دستگاه موزن به راحتی داخل گوش و بینی شده و موهای اضافی را کوتاه میکند.

لیست کامل لوازم آرایشی برقی عروس و داماد را از برندهای معتبر با قیمت مناسب و کیفیت بالا همراه با گارانتی شرکتی را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ایو مارکت تهیه کنید.                                                 www.evemarket.shop

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

90 − 80 =