بهترین طرح بیمه تکمیلی و بیمه عمر

آیا به تازگی برای استفاده از بیمه تکمیلی خود با مشکل مواجه شده‌اید؟ آیا بیمه تکمیلی شما تمامی داروها و موارد درمانی مورد نیاز شما را پوشش نمی‌دهد؟ آیا همچنان برای تهیه بیمه تکمیلی باید ماه‌ها در انتظار بنشینید؟ پس یکبار برای همیشه، با تهیه بیمه تکمیلی سامان، این مشکلات را برای همیشه حل کنید. بیمه سامان در طرح جدید خود، اقدام به ارائه طرحی فراگیر در حوزه بیمه تکمیلی نموده است.

کدام شرکت بهترین طرح بیمه تکمیلی و بیمه عمر را ارائه می‌کنند؟

طرح‌های بیمه تکمیلی و بیمه عمر، جزو پرطرفدارترین طرح‌های بیمه در کشور ما محسوب می‌شوند. اما پیش از تهیه هر کدام از این طرح‌های بیمه، باید تعهدات و شروط شرکت بیمه‌گر را بررسی نموده و حتی مابین دو یا چند شرکت بیمه‌گر، پیشنهادات و طرح‌های هر شرکت را بررسی نمایید.

طرح بیمه تکمیلی یکی از اقسام بیمه است. بیمه تکمیلی جزو طرح‌های پرکاربرد محسوب شده و عموما برای پوشش هزینه‌های درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین استفاده از بیمه تکمیلی و تهیه آن، یک الزام بوده و نباید از آن غافل شد. اما بسیاری از افراد به هنگام تهیه بیمه تکمیلی، سوالات متفاوتی در ذهن‌شان نقش می‌بندد.

یکی از سوالات رایج، حول تعیین بهترین طرح بیمه تکمیلی است. اگر دغدغه شما هم پیش از تهیه بیمه تکمیلی، پیدا کردن بهترین طرح بیمه تکمیلی است، دلایل ذیل را حتما مطالعه نمایید.

بیمه تکمیلی سامان

چه طرح بیمه تکمیلی مناسب است؟

ابتلا به بیماری جسمی و یا حتی روحی، امری اجتناب ناپذیر بوده و هیچ فردی را نمی‌توان مصون از ابتلا به بیماری دانست. از همین رو، بیمه تکمیلی را می‌توان یکی از اقسام بیمه دانست که تهیه آن، یک الزام است. اما شرکت‌های بیمه‌گر بیمه‌های مختلفی را به شما عرضه می‌کنند و شما با بررسی نیاز خود می‌توانید، بهترین گزینه مناسب خود و یا حتی خانواده خود را بیابید. ما برای‌تان لیستی از معیارهای تشخیص بیمه تکمیلی مناسب را آورده‌ایم و شما می‌توانید با مطالعه این معیارها، بهترین بیمه تکمیلی را تهیه نمایید.

قیمت بیمه تکمیلی

طبیعتا قیمت بیمه تکمیلی یکی از ملاک‌های مهم در انتخاب بهترین نوع آن‌ است. البته ملاک بهترین قیمت، باید متناسب با خدمات و تعهداتی باشد که بیمه‌گر عهده‌دار می‌شود. همچنین پرداخت یکباره مبلغی گزاف شاید برای ما توجیه اقتصادی نداشته باشد، بنابراین باید از خدمات بیمه تکمیلی‌ای استفاده کنیم که امکان پرداخت اقساط ماهانه را نیز داشته باشد.

بیمه تکمیلی سامان بعنوان شرکت پیشگام در حوزه بیمه تکمیلی، قابلیت پرداخت ماهانه و بصورت اتوماتیک را برای شما فراهم نموده است. از سویی شما پیش از تهیه بیمه تکمیلی سامان، می‌توانید از مشاوره رایگان مدیریت سرمایه بیمه سامان برای انتخاب هرچه بهتر بیمه تکمیلی، استفاده نمایید. شما همین الان می‌توانید با شماره 02191301565 جهت دریافت مشاوره رایگان، تماس بگیرید.

تعهدات بیمه تکمیلی

همانطور که در بخش قیمت بیمه تکمیلی سامان نیز برای شما شرح دادیم، قیمت متناسب با تعهدات بیمه‌گر، از ارزش بالایی برخوردار خواهد بود. ارائه کمترین تعهدات ممکن با قیمت بسیار پایین نشانه طرح بیمه تکمیلی مناسب شما نیست.

توصیه می‌کنیم به هنگام بررسی تعهدات بیمه تکمیلی مدنظر خود، حتما به لیست تعهدات بیمه در قبال جراحی، اتفاقات غیرمترقبه همچون هزینه آمبولانس و یا حتی خدمات آزمایشگاهی، دقت نمایید. نکته حائز اهمیت، تعهدات بیمه تکمیلی با پوشش بیمه تکمیلی است. اصطلاحا به سقف پرداختی شرکت بیمه به هنگام استفاده بیمه‌‌شده از خدمات درمانی تحت پوشش، سقف و یا تعهد بیمه تکمیلی بیمه‌گر گفته می‌شود.

پوشش بیمه تکمیلی

جدا از تعهدات و سقف مبلغی که بیمه‌گذار برای خدمات درمانی پرداخت می‌کند، نوع خدمات درمانی نیز باید شفاف از سوی شرکت بیمه تعیین گردد. به هنگام بررسی بهترین طرح بیمه تکمیلی، حتما به تنوع پوشش بیمه تکمیلی شرکت بیمه توجه کنید. اگر بدنبال بهترین بیمه تکمیلی هستید، سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که پوشش متنوعی دارد.

بیمه سامان به تازگی طرح‌های جدید بیمه تکمیلی خود را معرفی نموده است که در تمامی این طرح‌ها، خدمات درمانی ذیل تحت پوشش هستند؛

 • ویزیت و دارو
 • دندانپزشکی
 • عیوب انکساری چشم
 • نازایی و ناباروری
 • غربالگری جنین
 • سمعک (دوگوش)
 • جراحی سرپایی
 • زایمان
 • آمبولانس
 • بستری، جراحی عمومی
 • جراحی‌های تخصصی
 • پارا کلینیکی 1
 • پارا کلینیکی 2
 • آزمایشگاهی

باتوجه به لیست فوق، به جرعت می‌توان گفت بیمه سامان برترین طرح بیمه تکمیلی را تاکنون ارائه داده است. شما همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، از مشاوره کاملا رایگان بیمه سامان استفاده کنید. تنها کافی است با شماره تلفن 02191301565 تماس حاصل فرمایید.

بیمه عمر سامان

مزیت‌های بیمه عمر سامان نسبت به سایر شرکت‌های بیمه‌گر

بیمه عمر سامان یکی از پرطرفدارترین بیمه نامه‌ها است که شرکت سامان، آن را ارائه می‌کند. بیمه عمر به این صورت است که شما با پرداخت هزینه مشخصی به عنوان حق بیمه، تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرید. داشتن بیمه عمر نوعی سرمایه گذاری سودآور برای  شخص بیمه شده در طول حیات محسوب می‌شود که حتی بعد از فوت شخص، به ذی نفعان او تعلق می‌گیرد. به همین دلیل شرکت های بیمه مختلفی با ارائه خدمات بهتر و بیشتر سعی در فروش و جذب مشتری دارند و همین موضوع انتخاب شرکت بیمه عمر را دشوار می‌کند. اما چگونه می‌توان بهترین بیمه عمر را انتخاب کرد؟ ما در ادامه قصد داریم به مهم‌ترین مزیت های بیمه عمر سامان نسبت به سایر شرکت‌های بیمه اشاره کنیم تا با خیالی آسوده، با کارشناسان ما ارتباط گرفته و بهترین بیمه عمر را متناسب با نیاز و سن خود، انتخاب و دریافت کنید. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

 

من بیمه تامین اجتماعی ندارم، آیا می‌توانم بیمه تکمیلی سامان را تهیه کنم؟

بله بدون آنکه بیمه‌گر پایه داشته باشید هم می‌توانید از بیمه تکمیلی سامان استفاده نمائید. منظور از بیمه‌گر پایه بیمه‌های تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و بیمه سلامت است. البته تنها تفاوتی که در این مورد وجود دارد پرداخت 18% اضافه بر نرخ است بدین معنی که باید به مبلغ حق بیمه 18% اضافه تر پراخت شود.

من میخواهم بیمه تکمیلی سامان را تهیه کنم، این بیمه تا چه اندازه هزینه‌های من را پوشش می‌دهد؟

بیمه تکمیلی سامان با ارائه طرح‌های مختلف با حق بیمه‌های متفاوت تلاش کرده است تا شرایط را برای همه هموطنان هموار کرده تا بتوانند از بیمه تکمیلی برای خدمات درمانی خود استفاده کنند. به همین علت بسته به نوع طرحی که انتخاب می‌کنید میزان پوشش خدمات شما تعیین می‌گردد. شما برای کسب اطلاع بیشتر، می‌توانید از مشاوره رایگان بیمه سامان بهره‌مند شوید. تنها کافی است با شماره 02191301565 تماس گرفته و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

کدام یک از هزینه‌های بیمه من را بیمه تکمیلی سامان پوشش نمی‌دهد؟

بیمه تکمیلی سامان هزینه عمل های زیبایی را پوشش نمی دهد. در این بیمه تنها عمل های جراحی که برای بهبود سلامتی بیماران نیاز است پوشش داده می شود. هزینه هایی که بیمه تکمیلی سامان پوشش نمی دهد عبارتند از:

 • عمل های زیبایی لیپوماتیک، بای پس، اسلیو و  ابدومینوپلاستی جهت لاغری
 • عمل زیبایی بینی
 • عمل های زیبایی مانند بلفاروپلاستی، فیلر لب، فیلر بینی، زاویه سازی صورت و …

حق بیمه تکمیلی سامان خود را چگونه باید پرداخت کنم؟

حق بیمه تکمیلی را باید به صورت سالیانه و بر اساس سن فرد بیمه‌شده تعیین کرد که در نهایت بیمه گذار به دو روش نقد یا اقساط آن را پرداخت کند. در صورتی که مبلغ حق بیمه تکمیلی را به صورت نقدی پرداخت کنید شامل 10 درصد تخفیف خواهید شد و در صورتی که بخواهید به صورت اقساط پرداخت کنید باید حداقل 30% از کل حق بیمه را نقدی پرداخت کرده و باقی مبلغ را در حداکثر 9 قسط پرداخت کنید.

 

برای تهیه بیمه عمر سامان، چه اطلاعاتی را باید ارائه کنم؟

پس از مشاوره و تصمیم گیری در انتخاب حق بیمه باید فرم پیشنهادی را به کمک مشاور پر کرده و در نهایت شناسنامه و کارت ملی شخص بیمه گذار  و بیمه شده را برای مشاور خود ارسال کنید. البته برای تکمیل قرار داد نیاز است شناسنامه و کارت ملی اشخاصی که به عنوان ذینفع تعیین می کنید نیز در اختیار مشاور قرار دهید.

بیمه عمر سامان حداقل چند ساله است؟

مدت زمان بیمه عمر در بیمه سامان حداقل یک ساله است. البته در صورتی که حق بیمه های بالاتری را پرداخت کنید و مدت زمان بیشتری آن را در صندوق خود اندوخته کنید سود بهتری از این قرارداد عاید شما خواهد شد اما حداقل یک سال باید صندوق شما پا برجا باشد.

چقدر طول می‌کشد بیمه عمر سامان برای من فعال شود؟

به صورت عادی حدود 7 الی 14 روز طول می کشد تا بیمه عمر سامان برای بیمه شده فعال شود. در صورتی که بیمه گذار در ارائه مدارک، رفع نواقص فرم و پرداخت هزینه تعلل ایجاد کند ممکن است که مدت زمان صدور بیشتر می شود. برای بیمه شدگانی که دارای بیماری خاص هستند و باید آزمایشاتی را از طرف شرکت انجام دهند مدت زمان صدور 30 الی 40 روز طول خواهد کشید. البته این  روند کلی است و گاهی در زمان کوتاه تری انجام میشود.

آیا از بیمه سامان برای بیمه تکمیلی سامان و بیمه عمر سامان، می‌توان مشاوره گرفت؟

بله، کارشناسان بیمه سامان آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند. جالب است بدانید که شما برای دریافت مشاوره، هیچگونه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و تمام فرآیند مشاوره پیش از خرید بیمه‌نامه‌های سامان، بصورت کاملا رایگان انجام می‌شود. تنها کافی است همین الان با شماره 02191301565 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79 − = 76