فیلمبرداری «ددپول 3» به پایان رسید

رایان رینولدز، ستاره سینما، چهارشنبه در اینستاگرام اعلام کرد که پس از یک تاخیر طولانی ناشی از اعتصاب SAG-AFTRA، فیلمبرداری «ددپول 3» استودیوی مارول به پایان رسید.

رینولدز از بازیگران، خدمه و کارگردان «ددپول 3» شان لوی تشکر کرد، در حالی که همبازی اش هیو جکمن را مسخره کرد. پیام صمیمانه تأثیرگذار و مرزی – به سبک کلاسیک رینولدز و ددپول – با تصویری از فاق اسپندکس ابرقهرمان جبران شد.

کت و شلوار خون را پنهان می کند. همچنین عرق… اما امروز، با بسته بندی «ددپول»، بیشتر اشک است. رینولدز در اینستاگرام نوشت: یک غول و تشکر برای همیشه از بازیگران و عوامل فیلم ما که با باد، باران، اعتصابات و @thehughjackman مبارزه کردند. «من باید با نزدیکترین دوستانم فیلم بسازم و این خیلی اتفاق نمی افتد. می بینمت 26 جولای… ⚔️🥺⚔️.”

کسب اطلاعات بیشتر: تریلر «پاندای کونگ فو کار ۴» منتشر شد

«ددپول 3» در ابتدا قرار بود در تاریخ 3 می 2024 در سینماها اکران شود، اما در جریان اعتصاب SAG-AFTRA در سال گذشته، همراه با بسیاری از فیلم‌های دیگر به تعویق افتاد. تاریخ جدید آن 26 جولای است و ورود رسمی ددپول به دنیای سینمایی مارول پس از تصاحب فاکس توسط دیزنی است. دو فیلم قبلی «ددپول» به همراه کل فرنچایز «مردان ایکس»، قبل از خرید 71.3 میلیارد دلاری که توسط دیزنی در سال 2019 تکمیل شد، تحت مالکیت و اکران فاکس بودند.

آخرین فیلم «ددپول» دیداری دوباره برای رینولدز و جکمن خواهد بود، که قبلاً در سال 2009 در فیلم بدبخت «X-Men Origins: Wolverine» با هم بازی کرده بودند. قبل از اینکه رینولدز در دو فیلم مستقل در نقش Merc With a Mouth بازی کند، او نسخه‌ای از ددپول را در “X-Men Origins” بازی کرد، اما این با منتقدان و طرفداران شکست خورد. اکنون، «ددپول 3» او و ولورین را با هم جمع می‌کند – حتی اگر قهرمان نمادین مردان ایکس در پایان «لوگان» در سال 2017 درگذشت. اما شخصیت‌ها راهی برای بازگشت از مردگان در فیلم‌های ابرقهرمانی دارند، به‌ویژه با قوانین خم‌کننده جهان چندگانه MCU.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 1 = 7